Примарочка• 01 февраля 2024

Кто виноват в моей маленькой груди, папа или мама?

Кто-то же является носителем гена недоразвитой груди, к кому предъявлять претензии?
Танго утрьох• 01 февраля 2024
Двоюродная сестра бабушки
Калинові вуста• 01 февраля 2024
Доця, ну перестань вже , не все в груді в житті
Є інші риси , які в тебе найкращі
Мотористка• 01 февраля 2024
К бабуле)
Вообще не факт• 01 февраля 2024
Ото кому то не свезло с дочуркой...
Горня капучіно• 01 февраля 2024
это все свекровь подоср###
Тут надолго• 01 февраля 2024
Може транс
Щира українка• 01 февраля 2024
С членом разобрались?)
Сладкий лимончик• 01 февраля 2024
Может какие то гормональные сбои в период полового созревания
Мотористка• 01 февраля 2024
’’Когда Бог раздавал Ум и Совесть, я стояла в очереди за грудью и ногами, но они быстро закончились и поэтому мне достались только жопа и приключения’’
Айболитная• 01 февраля 2024
Маленькая и недоразвитая это совсем разные вещи.
Вообще не факт• 01 февраля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Є інші риси , які в тебе найкращі
У цiй напевно нема таких рис. Тому й шукає крайніх🤣
Мотористка• 01 февраля 2024
Ответ дляГорня капучіно
это все свекровь подоср###
А кто же еще?!
Дрібка щастя• 01 февраля 2024
Ну я, наприклад, трохи зла на маму, що в свій час, коли в мене ноги роз´їзались в 1 рік, буква О була, жахіття, я фото бачила - мама взагалі не звернулась ні до одного лікаря. Взагалі. Хоча жила не в селі. Вважаю, що ситуацію можна було б покращити.
Все життя промучилась я з тими ногами.
Бадабум• 01 февраля 2024
Ну добре...Виясните хто...І що?Будете вимагати кошти на аугментаційну маммопластику?
Вообще не факт• 01 февраля 2024
В каком виде претензии будете предъявлять?
Бадабум• 01 февраля 2024
Ответ дляДрібка щастя
Все життя промучилась я з тими ногами.
А що...вас уже нема?
Бутербродница• 01 февраля 2024
Бабуся по лінії батька
Троль знову дурні теми строчить ...
Дрібка щастя• 01 февраля 2024
Ответ дляБадабум
А що...вас уже нема?
Є, але в 40 років уже не так мучусь. Змирилась.
Бадабум• 01 февраля 2024
Ответ дляДрібка щастя
Ну й добре...)))
Істеріомама• 01 февраля 2024
Ответ дляАйболитная
Либо не взаимоисключающие, а и то и другое.
Elena Rus• 01 февраля 2024
У меня все родственницы по маминой линии красивые и с фигурой. А по папиной такое себе. Так вот, я от мамы не взяла ничего, а хотелось бы.
Калинові вуста• 01 февраля 2024
Ответ дляВообще не факт
Ото кому то не свезло с дочуркой...
Це моя доця
Та повезло
Здорова спокійна розумна
Дрібка щастя• 01 февраля 2024
Ответ дляБадабум
Ну й добре...)))
Та добре, але як згадаю школу, і юність, господи, скільки я насмішок винесла, якою закомплексованою росла, років до 25 мабуть не було і дня, щоб я не плакала, або не сумувала через це. Зараз просто вже вважаю, що я стара, і ноги вже не важливі.
Мядуза аля моргонер• 01 февраля 2024
Радійте, що маленька, бо і в 40- к вона буде акуратна.В мене 3- как з молодості, зараз як вим´я висить.У сестри 1- как була, зараз в 40 к + стояча 1.5, ні чого не висить, не колихаеться.
Зверніть увагу, які груди у жінок ’ дебелі’ ближче к 5- му десятку.Краще маленькі
Сладкий лимончик• 01 февраля 2024
Ответ дляДрібка щастя
Все життя промучилась я з тими ногами.
Сочувствую (( У меня прикус, можно было скорректировать легко, а теперь страдает сустав и зубы, вообщем полный букет. Да и проблемы со спиной, сидела часами музыкой занималась, лучше бы на спортивный кружок отдали. О чем люди думали...
Гадаю_По_шнуркам• 01 февраля 2024
Папа конечно, у него груди вообще нет
Редисочка• 01 февраля 2024
ну да, пред’явить претензії про недорозвиток мозку не можете по причині недорозвитку мозку....
TANYA 0 0 0 0• 01 февраля 2024
Ответ дляРедисочка
А й справді, всі жаліються, що то батьки не до виховували, не забезпечили, родились з маленькими цицьками і кривими ногами, но ніхто не жаліється, що родився тупеньким, просто батьки десь недопрацювали
Редисочка• 01 февраля 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Ну Ви ж розумієте, що не батьками єдиними вирішуються розумові здібності. Як і психічні хвороби. Десь в сьомому коліні був дядько-дурачок і ось результат, ми читаємо претензії автора до батьків про відсутність сісьок
Бамбарбия! Кергуду.• 01 февраля 2024
Нікому претензії не пред´являю ). Зараз 40 років, накопичилось надто багато життєвих проблем, вже не до грудей ). Але свого часу дуже страждала з цього приводу, навіть до істерик доходило. Невпевненість в собі була страшна.