Звожу з розуму• Изменено 01 февраля 2024

Он ее бил , а она уписалась

У меня есть соседи, с виду хорошая семья, верующая, но иногда слышны ссоры, скандалы, она мягкая по натуре, он мужик прям , в церковь ходят регулярно . Он очень хорошо зарабатывает , все у них есть. Я выходила вчера с квартиры, она выбежала со своей двери , в лосинах серых и обписянная, и лицо все побитое. Потом забежала назад , полиция приезжала . Двое детей там. Я вот думаю, чего она обписянная была, это от шока или боли, вмешиваться не хочу, потом может увижу поговорю с ней. Как то видела ее с синяком, мы с детьми на площадке стояли, сказала ударилась лицом об открытую дверь тумбочки .. Они живут больше 10 лет , 3 раза я видела такое . Думаю , надо что то ей говорить или нет… Они всегда держат марку хорошей семьи , позиционируют так, ее муж по крайней мере, при разговоре Бога все время упоминает . У них двое детей.
Душа компанії• 01 февраля 2024
Насилля дома.Сильніший знущається над слабим.Урод,одним словом.Від такого треба бігти куди очі бачать.

Золота орда• 01 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
Віруючи не б´ють своїх жінок, автор. Неважливо куди він ходить, це віри ніяк не стосується. підарасія всі лоба хрестять і людей вбивають. Тому на цьому в тексті наголос робити не варто, як і на мокрих штанах. Про дітей треба дбати і повідомити виродку, якщо буде продовжувати, то можна подзвонити у служби, які дітьми займаються.
Я тоже раньше так думала.
А сейчас в тик токе мне попадаются ’свидетельства’ бывших жен. И конфессии разные. Но вообще все очень грустно((
Мадам Подлинник• 01 февраля 2024
Тоже такий же був типу віруючий, сам руки що мене простягав а на людях прямо до рани прикладай і все про Ісуса розказував і що в сім´ї він все прям по заповідях а насправді в мене синці були якісь внутрішні, душив і руки заламував щоб не пішла від нього а потім ще й угораздило родити і пішла від нього так моя мама почала його хвалити що не такий і поганий і довелося вернутися бо йти було більше нікуди а він став ще гірше і потім дитина спати мішала і я мішала присутністю ще й з ноги вдарив що мене в тому місці грижа зробилася то я сама трохи зібрала грошей на зйом і все одно пішла від нього (втекла бо не пускав) а він переслідував, мріяв знову повернуся, дитиною маніпулював, пробував знасилувати мене але не вийшло нічого з цього всього. На маму ображалася але я їй була не потрібна ще й з дитиною а мені доводилося працювати з немовлям на роздачі і поклейці листівок щоб вистачало і на зйомне з ним житло і на все що потрібно на їжу і на дитину. Він же радий був що я працюю і сам тоді йшов на підробітки а так сидів неділями бо не хотілося йому працювати адже я ж дома це йому прямо сім´ю утримувати лінь було що капець
Мадам Подлинник• 01 февраля 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Увижу, спрошу , я в шоке если честно .
Розводиться не можна, сектанти чоловіки цим маніпулюють і роблять з жінкою що заманеться
Мадам Подлинник• 01 февраля 2024
Ответ дляБез образів
В мене подруга заяву написала, поліцію викликала. Приїхали, бесіду провели і поїхали. Сказали що якщо б вбив то була б причина для затримки, а так нічого крім синців. Заяву тому і написала щоб докази були і що після декількох разів може б щось би таки зробили. Але він потім намагався бити так щоб синців не було. Тільки в лікарні коли зверталась то лікарі казали що треба в поліцію, але вона вже не хотіла, бо не вірила що щось зміниться.
Так і є (
Чекаю завтра• 01 февраля 2024
Ответ дляМеряю от 0
Если вы не троль, то бедные дети
Опять только детей жалко. Ничего с детьми не будет