БезВзяток• Изменено 01 февраля 2024
В кого малі діти і Ви виіхали до Німеччини біженцем
Хто отримував до цього кошти на дитину (860 грн), або жив у іншій країні та отримував там допомогу (наприклад, 500+ у Польщі), а пізніше виїхали до Німеччини з дітьми. Що Ви вказували у документах для Джоб центру ? (Там є пункт, чи отримували Ви кошти на дітей за останні пʼять років).
І навіщо їм ця інформація? Яка різниця, що було пʼять років тому? Питання саме до тих, хто РАНІШЕ отримував кошти (а не тоді, коли Ви вже виїхали до Німеччини)
Непонятно• 01 февраля 2024
Питання до тих хто вважає себе найрозумнішим: якого *&іна Ви всюди намагаєтесь на#@*дити ?!
Українці такі українці....
ТигрЛьвович• 01 февраля 2024
Так, отримувала гроші від України, так і писала. Їм не розходиться тих пару доларів. Виплати не змінились.
Вумна вутка• 01 февраля 2024
А потім, після спілкування с такими ушлими та хитрозробленними, до всіх українок відношення гірше нікуди. Ідіть працюйте!
Иванка Бур• 01 февраля 2024
правильно пишут, что Джоб лучше не найоб...ть.
Спрашивают, то так и напишите, что с такого по такой-то год получала 860 грн/мес на ребенка.
Ни на что єто не повлияет.
Я вот сейчас получаю, то у меня вьічитают с пособия єти 20 евро. Єто логично, проблемьі не вижу.
Ни на что єто не повлияет.