Як знизити апетит? Порадьте будь ласка. Може якісь бади дієві є?
Сірничок• 01 февраля 2024
Мені розказували про точку голоду ботоксом, не знаю наскільки дієве почитайте в інтернеті якщо цікаво
Само_достаточная• 01 февраля 2024
Перевірити цукор.
Перестати їсти солодощі, солодкі фрукти, білий хліб, мучне. Воно посилює апетит. Більше їсти білків
Прокачую сідниці• 01 февраля 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Перевірити цукор.
Чем больше котлет тем больше я хочу есть. Котлеты условно, любые белки. Наедаюсь сладким и хлебом увы(
Слухи-руки не распускаю• 01 февраля 2024
Спіруліна, це органічна добавка природнього походження що багата на натуральний рослинний білок,вона допоможе втамувати голод
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Я купувала в аптеці спіруліну то нажаль не холодно не жарко як кажуть..
Слухи-руки не распускаю• 02 февраля 2024
Ответ дляЗимова казка
А мені дуже допомогла до речі…тому вирішила порадити вам
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
А яку саме ви купували?? І де?
Акуна_Матата• 02 февраля 2024
Різні чудеса... А я, взагалі, не хочу їсти - так, десь, банан, апельсин - більше не треба...
Вся в кредитах• 02 февраля 2024
Повноцінне харчування - сніданок крупа з білком, обід крупа з білком, вечеря салат з білком. Менше жор буде.
Ответ дляВся в кредитах
Дякую за пораду)
Автор, я спробувала практично все, що існує, з безпечного. Мкц, піколінат хрома, л-карнітин, інші якісь рослинні вгамовувачі апетиту. Навіть в аптеці пораду просила і мені щоразу пропонували щось нове, не згадуване на форумах. Ніфінта воно не працює, на жаль.
Що я не пробувала і не готова, це пити серйозні штуки типу глюкофажа чи флуоксетина, метформіна тощо. Краще бути трохи не в формі, ніж угробити психіку чи печінку чи ще щось. Із безпечного не пробувала хіба що гомеопатію, але я б на неї не сподівалась.
Дійшла до висновку, що без спорту у неюному віці не схуднеш, бо м´язи добре енергію тягнуть, а нема м´язів - росте жир.