Грушки-яблочки• 02 февраля 2024

Family Place - хто з ними подорожував ?

Цікавлять відгуки про компанію Family Place , вони організовують туристичні авто подорожі як для дітей так і для мама+ дитина.
Це Ужгородська компанія, часто у низх бачу цікаві варіанти, нам ще до Ужгорода добиратися але то вирішується.
На весняні канікули зацікавив варіант Венеція- Мілан - Верона - озеро Гарда.
Можливо хто мав досвід мандрівок з ними і може поділитися враженнями про поїздки.

Донька мріє про поїздку хоч куди але разом, тому такий організований формат досить цікавий.
Золота орда• 02 февраля 2024
Авто - це автобусний тур?
автор Грушки-яблочки • 02 февраля 2024
Ответ дляЗолота орда
Авто - це автобусний тур?
Так, автобус з Ужгорода.
Звезда в шоке• 02 февраля 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Так, автобус з Ужгорода.
Знайома їздила. Все чудово.
Хоч автобусний тур сам по собі не всім підходить, на власному авто ясно , що комфортніше.

Але якщо ви налаштовані позитивно, то і відпочинете класно
100pudov• 02 февраля 2024
О, я також на них дивилася, ну дуже цікаві варіанти для подорожей с дітьми. Але відгуків не так багато, хто знає чи все ок
автор Грушки-яблочки • 02 февраля 2024
Ответ для100pudov
У них і літні табори цікаві, особливо враховуючи, що локація під Ужгородом. Тим, хто поряд живе, взагалі краса, особливо для поїздок в Кошице чи Закопане, досить поряд все і ціна прийнятна. Нам з Києва ще добиратися, то вже на щось більш тривале дивимося.
100pudov• 02 февраля 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Ми теж не з Ужгорода) Але треба придивитися до них ретельніше)