В телеге пришло Марченко сказал, что болотяные в этом году нападут снова на Киев, мол переформировываются сейчас. Снова? Бежать уже некуда. Как все достало, сил просто нет😫😫😫
Якщо вірити американським кіно, то там військові можуть і спроможні сказати політикам, що ті верзуть дурню. І коли політик вимагає ’наступати’, то військові цілком можуть заперечити ’бо ви політики не дали танків, снарядів і грошей. І це буде ваш політичний провал, а не наш військовий’. В нашій системі державного управління нема практики непогодження з керівництвом. Я начальник - ти дурак. Всьо.
Ответ дляlilu1990
Ставлять мінуси моїм дописам про Залужного певно ті у кого на війні нікого немає. Тисяча загиблих тут, тисяча там
У нас же невичерпний резерв для стратегій Залужного,які він САМ визнає помилковими
Як він сказав - я візьму Крим і ніхто не стане мені на заваді. А може пора комусь стати? Бо його плани трохи не відповідають реальності?
так і Буданов вже в Криму давно мав бути,
всі вони однаково ляпали язиками, брехали, що війна тривати довго не буде
Чашечка кофе• 02 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
В американському кіно і армія їхня завжди ставить на місце офігівших тиранів, а в житті максимум папуасів в капцях
smilingsky2010• 02 февраля 2024
Ответ дляSara Ice
Вы говорите, что война невыгодна РФ, но они пойдут в наступление на Киев. А в чем логика?
В том, что долгую позиционную войну рашка в песпективе не вытянет. Поэтому попробуют взять на испуг
Чашечка кофе• 02 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
А в нашому житті папуаси кружляють в захваті тирана і оди йому співають.
А яку підтримку ми прогавили?
Один орган в Україні був не спаплюжений зеленью , ЗСУ, котрий мав найбільшу довіру, завдяки Залужному, котрий мав власну думку, не був на побігеньках у бубочки, професіонал, патріот. Тепер бубочка хоче і його спаплюжити своїми ставленниками і своїм геніальним керівництвом.
Чашечка кофе• 02 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
А хто призначав нинішнього головнокомандувача?
Ответ дляРеверанс
Та хвате вже всіх ідеалізувать. Набридло. Те зсу на помилки ніби не має права. Збитий Іл згадати. Бо йому виключна довіра. Ви нині про себе думайте, бо зсу не надлюди якісь
Дайте людям право на помилку. Але й не спускати з рук. Зеленському і Залужному обом пора у відставку
smilingsky2010• 02 февраля 2024
Ответ для vihola
Перефразуємо, хуйло і парашка вам ок, а українська влада не ок. Правильно?
Я вам отвечу так, как отвечала в 2019: Зеленский стал президентом для того, чтобы сдать Украину Москве. По собственному желанию,незнанию, его шантажировали, сыграли на его самолюбии, он прикрытие для кого-то другого или он истинный патриот, просто нужно дать ему научиться - это без разницы. Факт остаётся фактом: он сделал всё для того,чтоб путин поверил в свою непобедимость и начал большую войну
smilingsky2010• 02 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Росія не витягне. А Росія з Китаєм та іраном і кореєю може і витягнути
Так почему Китай помогает огородами, а не в открытую?
Ответ дляЧашечка кофе
Не смішіть мене Чашечко.
Згадайте кого він перед будановим в РНБО призначив?Обіссяного Сивоху
А Безумна і комітет розвідки і вступу в НАТО?
Подоляк висловив здивування реакцією суспільства на ймовірне звільнення Залужного
Четвер, 1 Лютого, 2024 в 10:57
Джерело: Михайло Подоляк в етері телеканалу “Ми – Україна”
Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що здивований реакцією суспільства на чутки про ймовірне звільнення Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.
За словами Подоляка, те, що ця тема викликає дискусію, для нього “дивно виглядає”.
Він пояснив, що призначення та звільнення Головнокомандувача – це вертикаль президента.
Подоляк додав, що Володимир Зеленський, як Верховний Головнокомандувач, ставить завдання своїм підлеглим, а згодом оцінює їх результати.
Актор оцінює генерала.Дожились
Четвер, 1 Лютого, 2024 в 10:57
Актор оцінює генерала.Дожились
Чашечка кофе• 02 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Не смішіть мене Чашечко.
Четвер, 1 Лютого, 2024 в 10:57
Актор оцінює генерала.Дожились
Четвер, 1 Лютого, 2024 в 10:57
Актор оцінює генерала.Дожились
Ще раз:
1. хто призначив нинішнього Головнокомандувача?
Друге питання виходить з першого.
І чи можна нинішнього головнокомандувач назвати ставлеником?
Друге питання виходить з першого.
Ответ дляsmilingsky2010
А чому США купує російську нафту огородами а не у відкриту?
Танкер AVENCA німецької компанії СST доставив 50 тисяч тонн російських нафтопродуктів на базу ВМФ США Норфолк прямим рейсом з Новоросійська.
Про це у своєму Facebook повідомив Андрій Клименко, представник моніторингової групи “Інститут Чорноморських стратегічних досліджень” та видання BlackSeaNews.
Би ми полігон для їхніх геополітичних ігор
smilingsky2010• 02 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Украинцы сами выбрали власть, которая сделала из страны полигон в прямом и переносном смысле
Люсильда.ua• 02 февраля 2024
Ответ дляNat-li
Почему бежать уже некуда?
Весь мир открыт для побега.
Надевайте треники, берите водичку и вперед.
Весь мир открыт для побега.
+тревожный чемоданчик))) Мне кажется,что я его уже и после войны до конца своих дней разбирать не буду. Научена горьким жизненным опытом.
Ответ дляЧашечка кофе
Ще раз:
Друге питання виходить з першого.
В останнє.
Тільки для Вас, Британія надала свою підтримку з умовою і це був Залужний.
Ви в Україні живете? Чи десь далеко?
Ответ дляsmilingsky2010
Та прямо. Путін ніби не при чому
У нього ядерна тріада. На нього ніхто би ніколи в здоровому глузді і навіть напідпитку не напав.
У нього завжди був вибір розвивати країну всередині, розвивати космічні програми, так щоб пенсіонери пили каву у фешенебельних кафе на вихідних а Ілона маск десь плівся далеко позаду рогозіна
Дядьку просто скучно.
Люсильда.ua• 02 февраля 2024
Ответ дляmymoly
А как можно с границы напасть сразу на Киев? Телепортуються? У вас буде час втекти через Вінницю
Может будут десантироваться?
Прям на Крещатике... Границу будет сложнее перейти. Там хорошо заминировано и наши готовы дать отпор.
Люсильда.ua• 02 февраля 2024
Ответ дляPrecious_Gift
Давно не было Марченко в инфополе, один Залужный, пришлось хоть что-то ляпнуть чтоб не забывали
Расскажите, плиз, кто этот Марченко. Я не очень разбираюсь, гуглить влом. У меня в реальной жизни более 5 знакомых носят такую фамилию. О ком речь?
Люсильда.ua• 02 февраля 2024
У кого там голова бо-бо? Таблеточку выпейте и баиньки. Что за неё хвататься постоянно? Не мучьте себя.
МаргаритаЛьвовна• 02 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Але я про здатність англосаксів підняти народ на війну і на спротив. Для того їм завжди був потрібен тригер - бомбьжка Лондона Німеччиною, перл харбор, 11 вересня. Вони так просто дупи з дивана не піднімуть, якщо їх не торкнеться. А до простих людей схоже вирішили напряму не до*буватись. І це з точки зору розвитку подальших подій дуже розумно
Бо Джон не буде рвати дупу за якогось Марека чи Яцека і його гміну. Полетить на Тайвань та чудеса героїзму не демонструватиме. Як то англосакси рвали японців після перл харбору. Буде діяти по інструкції, не більше
это не так. как только немцы вторглись в Польшу (1 сент), Великобритания сразу объявила им войну (3 сент).
а Лондон начали бомбить аж через год примерно, если не ошибаюсь.