В телеге пришло Марченко сказал, что болотяные в этом году нападут снова на Киев, мол переформировываются сейчас. Снова? Бежать уже некуда. Как все достало, сил просто нет😫😫😫
Ответ дляHeksa
Це треба окремою темою. Я здивована, що у нас в ефірі тиша. Сама читаю канал Алекса Авні, там це є.
Ну це геополітика. Не всім цікаво
Не всі розуміють що це конструктор майбутніх подій, те що ми називаємо боротьба ’ демократій і автократій’ але є тут нʼюанси
Відповідь через 4/5 суток
В смі пишуть - іран переніс все що міг.
А ще гарна новина ’ Ночью дроны прилетали на нефтеперерабатывающий завод «Лукойла» в Волгограде.’
Відповідь через 4/5 суток
В смі пишуть - іран переніс все що міг.
Ответ дляLudaSHS
Ну це геополітика. Не всім цікаво
Відповідь через 4/5 суток
В смі пишуть - іран переніс все що міг.
Відповідь через 4/5 суток
В смі пишуть - іран переніс все що міг.
Цікаво, навіщо їм дали 5 діб на роздуми і швидку евакуацію? І сенс тоді бомбити?