Николь1986• 02 февраля 2024

Марченко про Киев

В телеге пришло Марченко сказал, что болотяные в этом году нападут снова на Киев, мол переформировываются сейчас. Снова? Бежать уже некуда. Как все достало, сил просто нет😫😫😫
НамСвоюРобити• 02 февраля 2024
Ответ дляОленёнок
Ермак 😂 я до последнего момента надеялась, что это сарказм 😂
В якому сенсі?
Ааааа, блін, мала на увазі довіру преза (відповідала ж на комент про аля ’не допереконав падлюка’)
Далі ж по тексту зрозуміло)

Precious_Gift• 02 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Як Вам не соромно?
А за Марченка й ніхто не забував.
Миколаїв,Одеса врятовані саме його віртуозними операціями.
Да? Все остальные мимо ходили? Один Марченко на своих плечах все вынес? Такой же медиа персонаж как и Ким
nenatasha• 02 февраля 2024
Ответ дляОленёнок
А це хіба не сарказм?
Оленёнок• 02 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Ви путаете? Или так хочется?
Для вас выступлгие Залужного на 1+1 это равно секретной доповіді Президенту?
Чего?
Или вы были на всех встречах залужного и президента зимой 22? И знаете вообще о чем они говорили?. Это он Зеленского на шоу уламывал не боятся, и откинуть данные разведок и Сша, и немцев, и Гур?

Я понимаю, что вот это так хочется преподнести , что Залужный пошел на шоу и обманул бедного маленткого президента, и поэтому така труба.

Но даже Зеленскому не спало на думку выдвинуть такое , что Залужный на шоу виноват, что он как президент не подготовил страну?
А зачем ему тогда весь спектр подконтрольных органов от Гур , Сбу до Оп?
Вы правильно скопировали - он отвечает за Зсу.
А зброя, дороги, укрепление, финансирование это Министерство обороны.
А доклады о внешней агрессии - это Гур. сбу.

И по кругу пошли. Я пишу не получится скинуть на Залужного, хотя кто там знает что тым было у них вскабинеиах без гоаз 22 г.

И уж точно, на миллионом по просмотрам шоу Залужный не мог сказать , что готовы и что готовятся, в том числе для россиян.
А вот ответственность перед громадянином, что типа хотят, как Вы сказать - залужный виноват, обманул. Тут наверно юридически тоже мимо. Это военные тайны и т д

А глава державы - ну уже написано, нет смысла с пустого в порожнее

Насчет кумиров. Для меня это украинский народ и сумарно зсу. Я в персоналии давно не верю, хотя задужный харизматичный и имеет вес.
Дополню. Есть закон о гостайне. Любые разведдонесения - это гостайна и никто на шоу озвучивать их не будет. За это предусмотрена уголовная ответственность.
Чашечка кофе• 02 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Як Вам не соромно?
А за Марченка й ніхто не забував.
Крім нього ще були офіцери, сержанти та рядові які показали свій професіоналізм та морально - ділові якості
LudaSHS• 02 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
А як не допустити? Уже кров пустили, побачили слабкість західних демократій. Уже всьо
Мускулами играют и показывают мощ...

Вон Англия ракеты новые в атлантическом океане испытывает, заводят ядерку к ним,
Потом гдето бегают активные 90000 военных европейцев в супер пупер учениях
- самолеты патрулируют небо- на севере, балтийское море и т д - шведы расправили хохолки и бдят передвижения, фины строят бетонированые укрепления, немцы вспомнили что оны богаты, а мотоброни нет... много чего
Но!! Самый простой рецепт - удавить кремлевский режим, а боятся гадину, ’ ядерна эскалация’ дышит в спину.

И смотрят на Сша, чи оно того чи уже усе.
Особенно про ответ на гибель 3 военных и 34 раненых недавно от шахида Иранского, байден обещал мощ. Все встрепенулись и ночью ждали Буша-2..
но. Мощи не было,
Потом по дип каналам добавили мощ будет не ирану,,´боже упаси’’’
Они там прокси удавят гдето. Следим дальше.
Реверанс• 02 февраля 2024
Ответ дляPrecious_Gift
Тому орден за захист Миколаїва отримав Кім.
А генерал Марченко отримав 2 кримінальну справу.
За захист.
Так як і генерал Сергій Кривонос.
Якщо ви так далеко від нашої війни ,нащо коментуєте?
Вкусныйпончик• 02 февраля 2024
Ответ дляmymoly
50 тис, а чому не 20тис?
Бо так наш ОП на пресконференції озвучував
НамСвоюРобити• 02 февраля 2024
Ответ дляnenatasha
А це хіба не сарказм?
У зв´язці Зеля-Єрмак (що і мала на увазі), на жаль, ні((

Реверанс• 02 февраля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
В Вас нові завдання?
Не турбуйтеся,хто і що робив ,ми знаємо з 2014 року і Слава Богу не від Вас
LudaSHS• 02 февраля 2024
Ответ дляНамСвоюРобити
Там многие ваш комент не допоняли
Чашечка кофе• 02 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
В Вас нові завдання?
У кого з нас завдання ще треба розбиратися
vihola• 02 февраля 2024
Ответ дляОленёнок
А якими словами треба було повідомити народу, попередити народ, що парашка нападе і не розкрити держтаємницю?
lilu1990• 02 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Мускулами играют и показывают мощ...

но. Мощи не было,
Ну то шо їхні навчання? На бумажці все гладко, а в реальному бойовому зіткненні як воно буде?

Про Європу уже давно все відомо - покоління гарбузового латте, вони своє відвоювали.

Опитування у Великобрттанії простих прохожих - чи пішли би ви в армію добровольцем, якщо би була війна і така потреба. Ніт. Вибачте, не на часі, у мене шопінг і старбакс. Об´яви зараз в індід - пошук на численні воєнні спеціальності у Великобританії, переважно інженерні.

У кацапів досвід тепер за плечима і неабиякий. Що б там хто не казав. Чим довше йде війна - тим краще Росія воює

А США все менше випускає ікла, як під час другої світової замкнеться в собі, поки перл харбор їм черговий не влаштують.
Rabbit2012• 02 февраля 2024
Ответ дляPrecious_Gift
Они из разных песочниц. Не путайте боевого генерала, которого уважают все военные и мальчика от опы с машинками и часами по пол лимона.
Оленёнок• 02 февраля 2024
Ответ для vihola
Никакими. Это не его прямые полномочия.
Чашечка кофе• 02 февраля 2024
Ответ дляlilu1990

На фоні сьогоднішніх глобальних події і їх подальших перспектив розвитку стає страшно за покоління гарбузового латте. Це як випустити цуциків мальтіпу у вольєра з пітбулями
Реверанс• 02 февраля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Зараз Ви знецінюєте подвиг Дмитра Марченка.
Розбиратися ні в чому.
Притомні добре знають,хто їх Миколаїв захистив.
А Ви просто маніпулюєте.
Під час війни не знати ключових фігур своєї армії,це треба вміти
vihola• 02 февраля 2024
Ответ дляPrecious_Gift
Не дуже також зрозуміло, якщо президент одноосібно винен у всіх поразках та втратах. Чому так само одноосібно перемоги та успіхи одному йому не приписуються.

LudaSHS• 02 февраля 2024
Ответ дляlilu1990

Поживем--- увидим, как говорится, но сталый спокойный мир ушел в прошлое.
Precious_Gift• 02 февраля 2024
Ответ дляRabbit2012
Не путаю, оба балалайки
Чашечка кофе• 02 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Розбиратися ні в чому.
А Ви просто маніпулюєте.
І де знецінення...
lilu1990• 02 февраля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Так про це і мова!!!! Що може покоління гарбузового латте зробити проти покоління Слово пацана? Чушпани нелякані
vihola• 02 февраля 2024
Ответ дляОленёнок
Никакими. Это не его прямые полномочия.
А хто це повинен був зробити і порушити держтаємницю?
Реверанс• 02 февраля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
І де знецінення...
арестович,кім,буданов так їх багато ....
В кожного свої герої.
Ваші ще й орденоносці
Ametist• 02 февраля 2024
Ответ дляChrist1na
Це наш генерал, скромно таке не знати так то
Який на початку війни врятував Миколаїв.
liss• 02 февраля 2024
Ответ дляnenatasha
Удалено администрацией...
Капец у кого то подгорает все что я пишу сносят ))))у вас там палец не горит 🔥 а )))щасливая дорога ))
Реверанс• 02 февраля 2024
Ответ дляAmetist
Напряму порушивши 8 наказів ОП для цього.
Бо Південь мав бути зданим ,по велінню сонцесяйного.
А тут Марченко....
Оп
І другу кримінальну справу відкрито,бо здав секретну інфу,яку всі знали про наступ на Херсон.
А Кіму за гарні відосики орден Богдана Хмельницького,бо хто такий Марченко.А Кім свій.Його навіть на мера Києва пропхнуть пробували.
Кияни цей пасаж не оцінили.
Їм таке ’щастя’,а вони відбилися від Кіма
Вкусныйпончик• 02 февраля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
І де він таке казав чи писав?
Парламентський комітет з національної безпеки та оборони разом з керівництвом ЗСУ та Міноборони у 4 січня почав розгляд урядового законопроєкту про мобілізацію (Про вдосконалення мобілізації та військового обліку).
’Армія це що, для поганих людей? Це не так. Але він також сказав: мені треба люди, росіяни вже призвали 400 тис. і на червень готують ще декілька сотень тисяч, до 400 тис. Ким мені воювати? Або звертатись до світу і там просити людей або ви йдіть воюйте, якщо не забезпечите’
OL@• 02 февраля 2024
Ответ дляOksana0612
Я подумала, що Марченко та що з Медведчуком
а яка??