Laluna1993• 02 февраля 2024

Как думаете, Зеленский уволит Залужного?

your style• 02 февраля 2024
Ответ дляSanechko
Яка різниця.
Після його інтерв’ ю німецькому каналу ард-ми для всього світу паразити, клоуни.
Це так боляче.
Мій чоловік- іноземець в Україні зараз і на власні очі бачив, як виловлюють людей на вулицях.
А Зеленський стверджує, що ’ німа такаго’
а чому це ми паразити й клоуни? В нас є на банковій , хто може називаться цим ’почесним’ званням
Fresh• 02 февраля 2024
Ответ дляPlayland
Ну невже ніхто не бачить, що воєнні дії зайшли в тупик. Зараз ведеться окопна війна, яка востаннє задокументована в Першу Світову.
Поцікавтесь рівнем забезпечення в гарячих точках у військових

І ше - не забувайте істина - не сотворять собі кумира. І Залужний що взагалі недоторканий? Є ж промахи, і немалі
Так забезпеченням що Залужний займається?
Кончені наркомани все розікрали, а Залкжний винуватий?
Чашечка кофе• 02 февраля 2024
Ответ дляcosmaximus
Тут другой уровень. И опыт. Безценный
У них всіх є досвід і він безцінний у сучасних умовах
Sanechko• 02 февраля 2024
Ответ дляyour style
Ми їх обрали!!!
Karin 777• 02 февраля 2024
Ответ дляcosmaximus
Тут другой уровень. И опыт. Безценный
Опыт ценой жизни тысяч людей...
Відьмав25поколінні• 02 февраля 2024
Ответ дляМарися27
Умнічки))
готова кожного поцьомати
your style• 02 февраля 2024
Ответ дляSanechko
Ми їх обрали!!!
от паразити якраз і є вони на наших спинах
lady.dziu2011• 02 февраля 2024
Ответ длянинель 1919
я читала. что хозяева сказали Буданова поставить.но позже
Цікаво він вже кохфе допив на березі Крима
Playland• 02 февраля 2024
Скільки можна на граблі наскочувати - вже кумири були і Савченко, і Семенченко - де вони?
Я більш ніж впевнена, що у нас є гідна альтернативам топовим генералам.
І ніхто Залужного знімати не буде. Не ведіться на тупі вкиди
Sanechko• 02 февраля 2024
Ответ дляyour style
А мидозволяємо їм сидіти на наших спинах та красти наші життя.
Чоловік, наприклад, запитав за Конче Заспу - чому там нема прольотів...
А я в ступор.
Нарила якусь інфу в неті про обломок на подвір´ї Зеленського- і тицяю як доказ.
your style• 02 февраля 2024
Ответ дляSanechko
А я в ступор.
згодна з вами.
Fresh• 02 февраля 2024
Ответ дляPlayland
Так це ж для 73 і були кумири, як і люся арестович.
kissaniya• 02 февраля 2024
Ответ дляYana560
Не знаю к чему вы это написали, с нашей семьи доброволец уже погиб... Под конец разочаровавшийся в командирах и свинях те шо в Раде сидят
К тому что горе принесли орки во гоаве с пу
Playland• 02 февраля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Саме так. І ідей виходу з цього військового, політичного та геополітичного тупика немає
Бо ніхто ніколи не стикався з таким. Рашка півсвіту скупила. Західні політики старого формату всі куплені нею, а молоді ще не можуть масово пробиватися через старперів.
Barkas• 02 февраля 2024
Добрий дєнь...
Playland• 02 февраля 2024
Ответ дляFresh
Ви читати вмієте, чи аби ляпнути
Prervana• 02 февраля 2024
Ну даже если снимут, то шо? Был Залужный, будет еще какой-нибудь, Пидлужный. Через 2 недели станет таким же медийным героем, пару песен про него напишут, по радио прокрутят и всё. Никто не заметит подмены (с)
Ollka• 02 февраля 2024
Ответ дляkissaniya
Удалено администрацией...
А кто вам мешает это сделать прямо сейчас?
Можно уже туда было уехать и жить счастливо
Playland• 02 февраля 2024
Ответ дляFresh
Вас ,бачу, заклинило на цифрах 7 та 3.
Чашечка кофе• 02 февраля 2024
Ответ дляFresh
Ясно. З одним тільки все хороше та найкраще, а з іншим все погане та найгірше
sunholder• 02 февраля 2024
Ответ дляkissaniya
Про це вже всі давно забули, судячи з дописів на порадниці.
Fresh• 02 февраля 2024
Удалено администрацией...
natali ja• 02 февраля 2024
Ответ дляcosmaximus
Очень боюсь этого, то эта зелень может такое сделать и сделает. Он ему как кость в горле
Мда-а, , к лику святых его еще причислите. Нимб уже горит
lady.dziu2011• 02 февраля 2024
Ответ дляnezhinka
Добрий дєнь...
Ну ось чим би ми займалися в пʼятницю ввечері як би не Зе і За?
Yana560• 02 февраля 2024
Ответ дляkissaniya
За них говорит не чего вообще. Тут в нас бы порядок навести
Вкусныйпончик• 02 февраля 2024
Взагалі якось фіолетово. Я його особисто не знала, які рішення він приймає теж не знаю. Вірніше тільки те, що пишуть в змі. Не іделізувала нікого. Думаю, що для мирних нічого нн зміниться. Якісь їхні внутрішні мєждусобойчики і відволікання уваги.
sunholder• 02 февраля 2024
Ответ дляPlayland

Так а шо ви думаєте Залужний займався самодіяльністю, якщо він підпорядковується президенту? Всі пройоби діліть на двох, як мінімум
Playland• 02 февраля 2024
Ответ дляFresh
Удалено администрацией...
sunholder• 02 февраля 2024
Чесно, вже ця тема заколупала. Хай вже знімає, скільки можна телитися.
Побачимо, які будуть зміни.
Якщо вони взагалі будуть.
Sanechko• 02 февраля 2024
Ответ дляFresh
Удалено администрацией...
Не створюймо ідолів.
Гинуть наші чоловіки, діти, батьки, дружини- які і є гарматним м’ясом.
А ордени та шану отримують верхи.