Laluna1993• 02 февраля 2024

Как думаете, Зеленский уволит Залужного?

LudaSHS• 02 февраля 2024
Ответ дляМанула
Тримають інтригу, он Данілов сказав - ’Документа про відставку Залужного на сьогодні немає’ ))
Не ма, так не ма.
Ирина_Б_• 02 февраля 2024
наверное даже сегодня. Но как-то пофиг, я думаю Залужному так будет очень хорошо
liss• 02 февраля 2024
Не думаю о них .. Но скажу так , я обеспокоена .. очень
liss• 02 февраля 2024
Ответ дляKozaNostra_I
Вот поэтому Залужный идёт в большую политику. Западная пресса публикует его политические статьи. Зеленским играют, на его эго. Он должен его несправедливо уволить, чтобы дать толчок в большую политику. Рейтинг доверия у Залужного высокий. Зеленский это понимает. Поэтому пытается найти способ как его уволить, пытается снизить его рейтинг через Марьяну безуглую. Получается тупо. Зеленский скоро потеряет легитимность и замена неизбежна. Запад не будет помогать тирану с комплексом Наполеона.
Высокий ??? .. за какие заслуги ?
МаМарго• 02 февраля 2024
Ответ дляPlayland
Ну невже ніхто не бачить, що воєнні дії зайшли в тупик. Зараз ведеться окопна війна, яка востаннє задокументована в Першу Світову.
Поцікавтесь рівнем забезпечення в гарячих точках у військових

І ше - не забувайте істина - не сотворять собі кумира. І Залужний що взагалі недоторканий? Є ж промахи, і немалі
Не несіть дурню. Про рівень забезпечення вкурсі. Ви ще поцікавтесь хто відповідає за забезпечення армії. А це мін оборони.
Зелеботи вже на мамських форумах сидять?
Війна зашла в тупік по ваша зелень набрала зрвдників у сбу і здала пів країни.
Взагалі окопна війна буде і на марсі.
МаМарго• 02 февраля 2024
Ответ дляPlayland
Скільки можна на граблі наскочувати - вже кумири були і Савченко, і Семенченко - де вони?
Я більш ніж впевнена, що у нас є гідна альтернативам топовим генералам.
І ніхто Залужного знімати не буде. Не ведіться на тупі вкиди
Автрмат в руки і в окопи. Немає чого тут демагогію розводити
baluevadara• 02 февраля 2024
Ответ дляlady.dziu2011
100% , мені аж гидко як ці паскуди називають звичайних людей ухилянтами та людським ресурсом , коли самі сидять як криси по своїх норах на крадених грошах.
Ось це мене бісить. Наприклад, є ресурс 2-3 млн чол. наприклад. У країни не має коштів щоб усі 2 ляма снаряди і відправити на бойню. Хочуть для початку 500 тис. Як обирати будуть серед 2 млн? Виходить усі ухилянти . Чи відправлять тільки тих кого зловлять
baluevadara• 02 февраля 2024
Ответ дляМаняша28
Дивилась пару тижнів тому якогось астролога.Він гордився тим,що єдиний,хто передбачив що на виборах президента виграє Янукович.Так ось,зараз він стверджує ,що наступним президентом буде Залужний.
О нєєєєє. Тільки не військовий
baluevadara• 02 февраля 2024
Ответ дляKozaNostra_I
А якщо прийде Залужний,то тиранії не буде? Буде жорстка мобілізація і пулі в коліно
baluevadara• 02 февраля 2024
Ответ дляKozaNostra_I
Залужного продвигают США. Буданова британцы. Сырского продвигает офис.
С чего вы это взяли?
baluevadara• 02 февраля 2024
Ответ дляПавела
Зате військові на 0 безстроково (37 міс, а далі за рішенням ставки), про забезпечення, підтримку після поранення інвалідності його і його сім’ї я промовчу. Над сім’ями з інвалідами взагалі познущались. Ці кабінети, обмеження прав, штрафи гіганські, а потім певно конфіскація... просто п...ц, якщо це все приймуть
Та яке 37 міс? З моїх знайомих хто був у піхоті, вже усі загинули. Живі тільки ті, що примазались і служать в тилу. То їм демобілізація не треба. Зп по 50 тис і харчування безкоштовно
Natal_ka91• 02 февраля 2024
Ответ дляok1904
За Сирського Ви що знаєте? Таке, що Вас страшить. Ви особисто з його оточення?
Вистачає того яка в нього кличка. Більше і не треба.
Еленка14• 02 февраля 2024
Ответ дляPlayland

Так, я теж читаю тут дописи і в шоці. Як цього можна не бачити? Провал за провалом. Настрій у солдат на ’нулі’ хоч би спитали з приводу старших офіцерів та їх ’командування’

Реально зробили ідола, безпідставно, і поклоняються йому.
Еленка14• 02 февраля 2024
Ответ дляМаМарго
Взагалі окопна війна буде і на марсі.
Удалено администрацией...
Нина____• 02 февраля 2024
Манула• 02 февраля 2024
Ответ дляЕленка14
Удалено администрацией...
Нє. Умєров міністр Оборони, до нього був Резніков з яйцями по 17 грн. та десятками мільярдів простроченої дебіторської заборгованості ...
Соната любви• 02 февраля 2024
Ответ дляЕленка14
Удалено администрацией...
за на защиту резникова бросился сразу же, как только к резникову у общества появились вопросы.

потому что все они между собой связаны и задействованы в коррупционных схемах.

но у нас из за делают святую икону.

чтобы не случилось, сразу начинают со всех сторон кричать, за ответственности не несет.
за военные действия за не отвечает.
за провал наступления за не отвечает
за десятки погибших за не отвечает
за 24.02.2022 за не отвечает
за захваченные врагом города за не отвечает
за обеспечение военных за не отвечает
за преступные приказы командиров за не отвечает
за полный беспредел в некоторых подразделениях за не отвечает
за беззаконные действия тцк за не отвечает

он вообще ни за что не отвечает.
Еленка14• 02 февраля 2024
Ответ дляСоната любви

но у нас из за делают святую икону.

за военные действия за не отвечает.
за провал наступления за не отвечает
за десятки погибших за не отвечает
за 24.02.2022 за не отвечает
за обеспечение военных за не отвечает

он вообще ни за что не отвечает.
Так, погоджуюся. В першу чергу керівництво ВСУ відповідає за всі дії на фронті та забезпечення військових.
МаМарго• 02 февраля 2024
Ответ дляЕленка14
Удалено администрацией...
Еленка14• 02 февраля 2024
Ответ дляМаМарго
Удалено администрацией...
Тобто, він ні за що не відповідає, ні чим не відає?
МаМарго• 02 февраля 2024
Ответ дляЕленка14
Він відповідає за військові операції і то більшість із них погоджується з зе і заходом.
Так от із джерел західної преси Залужний просив у зе готуватись до війни, а той не дозволив. По факту ми зустрічали армію рф в чистих полях.
Мости зе також не дав підірвати, бо то ж велике крадівництво.
Якби ми окопались як на донбасі, або як росіяни на півдні, то максимум щоб вони захопили це якісь села по краям.
А врятовані одеса і миколаїв , то взагалі заслуга марченка, який і досі під слідством. Всі ці трупи в Маріуполі це результат роботи зе команди які на півдні не дали підірвати мости.
Надіюсь ця гнида і його команда гнитеме в тюрмі жо смерті.
А на київщині військові підірвали міст в супереч наказу зелені
Еленка14• 02 февраля 2024
Ответ дляМаМарго
Тобто він взагалі нічого не робить? Всі успіхи на фронті - то не його успіхи? Це все Зе командував? То в чому тоді святість За? Яка різниця, кого поставлять, якщо ця посада нічого не вирішує: керують тільки президент та Міноборони
МаМарго• 02 февраля 2024
Ответ дляЕленка14
Удалено администрацией...
Еленка14• 02 февраля 2024
Ответ дляМаМарго
Удалено администрацией...
Нажаль, чи на щастя, ні. Ви також хоч трохи аналітикою не тільки цікавтеся, а зіставте події. Самі ж можете? Ну хоч трохи?
МаМарго• 02 февраля 2024
Ответ дляЕленка14
А до чого тут нічого не робить з тим що залужний має отримати добро на свої рішення???
Чи ви ніколи не були підлеглим у своєму житті? Чи ви думаєте що залужний з автоматом мав би вже звільнити крим???
Так я думаю, так в мене багато знайомих на війні. І всі вони розуміють що сталось 24.02.2022 і чому. І всі вони підтримують залужного, а не тупого мстивого зе
Еленка14• 03 февраля 2024
Ответ дляМаМарго
Так, я саме так і думаю, як і ви: Зе бігає з автоматом і звільняє території.
Нажаль, в мене теж, і один дуже близький родич 24 як раз стояв на чергуванні. І всі в голос говорять одне: бездарне командування. Починаючи з місцевого, закінчуючи верхівкою. Дуже багато розчарування. Один з останніх прикладів: два оператора дронів, їх спеціально навчали, один навіть за кордоном, недавно поставили з автоматом в окоп під час атаки - тобто на задачі, до яких вони не готувалися. Все, немає кваліфікованих операторів...... Причому, ледь не в перші години загинули. Взагалі, дуже багато тупих наказів, особливо коли зі штабу приїжджають. По вашому, хто шикував солдат на нагородженні?
А в 14 році: приїжджає генерал, солдатики баньку йому розтоплюють.....це з перших вуст. Правда, наче вже зараз такого не чула, думаю, що їм страшно.
А подарувати бойові гранати? Це розум? Що одного, який стирив, що другого, який навіть не знає, як воно насправді виглядає
І до речі, з приводу підтримки - не всі ’аналітики’ підтримують, зверніть на це увагу. Так само, як і не всі підтримують Україну взагалі
laska_vo• 03 февраля 2024
Ответ дляМанула
Умєров сказав, що його діти і дружина ніколи не збираються повертатися в Україну. В мене питання - що він тут робить? Як він може переживати і цвнувати за країну в якій не збираєтбся жиьи його родина?
Еленка14• 03 февраля 2024
Ответ дляМаМарго
Тобто все вказує на те, що зі зміною головнокомандуючого нічого не зміниться, так?
МаМарго• 03 февраля 2024
Ответ дляЕленка14
Ви цікавились чи є розаорядження про те щоб військові збирались разом чи ні?
Підкажіть як наша армія погана досі воює проти другої армії світу?
Ви не вкурсі що всіх цих бездарів немає ким замінити? Бо всі інші неражльонні для війни.
У залужного тверезий і професійний підхід до війни. Він єдина доросла людина в цій компанії.
Inna_ya_krasivaya• 03 февраля 2024
Ответ дляЕленка14
а кто думаете может быть хорошим военнокомандующим вместо Залужного?