Звожу з розуму• 02 февраля 2024

Дівчата, хто приймав детралекс? Кал став світло-коричневого кольору

На здоровʼя не скаржуся, з ЖКТ все нормально. Моркву, тикву не вживала. Не розумію, чому змінився колір, може це реакція на препарат?
Последний вагон• 02 февраля 2024
Я взагалі не змогла його приймати. Болі в животі і тд

Не зацілована• 02 февраля 2024
Я пропиваю курсами, таких симптомов не наблюдала
автор Звожу з розуму • 02 февраля 2024
Ответ дляПоследний вагон
Я його приймаю щороку, мені він показаний через варикоз. Але ніколи не було побічної дії. Зараз як почала приймати - одразу помітила зміну кольору
Партизанка• 02 февраля 2024
Я приймаю, на колір калу не вплинули
автор Звожу з розуму • 02 февраля 2024
Ответ дляНе зацілована
Ось і я зараз черговий курс пʼю, раніше такого не було.
Кондуктор троллейбуса• 02 февраля 2024
не замечала такого- это у вас что то др
Партизанка• 02 февраля 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Може фальсіфікат купили. Це недешевий препарат
автор Звожу з розуму • 02 февраля 2024
Ответ дляПартизанка
Малоймовірно. Мені його з франції привезли, там він називається «Daflon»
КоролеВешна• 02 февраля 2024
Ні не було такого.
Кал часто світлішає тому, що погано відходить жовч. Або занадто швидко просувається їжа по кишечнику, не встигають пройти процеси окиснення білірубіну.
Загалом - це до гастроентеролога. Може то для початку просто зробити УЗД черевної порожнини.

автор Звожу з розуму • 02 февраля 2024
Ответ дляКоролеВешна
Ні не було такого.
По спостерігаю напевно, якщо не прийде то запишуся на УЗД. Дуже якось дивно
ВерСаСе• 02 февраля 2024
У меня тоже, автор, дней 7 назад начала принимать
Последний вагон• 02 февраля 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Те саме, варикоз і оте на г..й, але не змогла приймати.
sky-labs• 02 февраля 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Предположу что прием Детралекса совпал с усугублением проблем в работе желчного.
Нужно как можно быстрее сделать узи обп.
Неместная Я• 02 февраля 2024
Я от зараз намагалась згадати колір сьогоднішнього калу і зрозуміла, що не розглядаю какашки щодня. А треба, да?
Джонсонюк• 02 февраля 2024
На кал никак этот препарат не влияет
автор Звожу з розуму • 03 февраля 2024
Ответ дляНеместная Я
Ну типу бажано, бо це своєрідний індикатор здоровʼя