к.Буланова• 02 февраля 2024
Як доглядати за жирною шкірою обличчя?
поділіться будь ласка порадами, які процедури робите, яку косметику використовуєте?
що дієве, а що ні?
дякую
що дієве, а що ні?
дякую
ВсеПроВсехЗнаю• 02 февраля 2024
Хорошо очищаю . Подбираю косметику по типу кожи обязательно . Пользуюсь энзимный пудрой . Сыворотки с кислотами . Крем по типу кожи. Уход у косметолога . Чистка и курс пилинга . Уколы мезо и билревитализации. Маски .
Сама купляю квіти• 02 февраля 2024
Christina ( Ізраїль) one love у догляді за жирної і комбінованою шкірою. Обожнюю їх маски яблучна, фіто. Ще і крем на ніч є цієї компанії. Шкіра аж порцелянова, пор немає, блиску немає, тургор краще, висипання проходять. І ціна на неї в Україні адекватна. Сьогодні порівнювала, що в Україні коштує 600 грн +-, в Італії 30-35 євро. Те, що 2000 грн., в Італії 100 євро +. Я замовляють в Україні
ВсеПроВсехЗнаю• 02 февраля 2024
Если говорить о марке косметике то мне подходит avene, la Roshe, cerave, Ella bache ,Uriage
Нога на ногу• 02 февраля 2024
Желательно, чтоб косметолог вам подобрал уход. Иногда советуют даже увлажнять жирную кожу.
Княгиня пітьми• 02 февраля 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Скажите, а где заказываете? На мейкапе?
Сама купляю квіти• 02 февраля 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Скажите, а где заказываете? На мейкапе?
Так, там