жижифреймут• 02 февраля 2024

Кто родился в мае, действительно "маются"?..

Девочки, верите в это, или совпадения, или ерунда всё это?..
Вот я, вроде и всё норм в жизни, ну как нормально.. как обществом принято, что нормально - семья, дети, свое дело, а всё мне как-то не то на душе, причем с юности..
Подруга говорит, ты слишком требовательна.. а я понимаю, как будто не своей жизнью живу(((
Как у вас, "майские"? 🙏
Ну ниче се• 02 февраля 2024
А у тех, кто в грудне, большая грудь.

Акукарача• 02 февраля 2024
Глупости всё это, тот кто в ерунду верит, тот и мается, а надо просто жить, не вбивая в свою голову то, что кто-то когда-то, где-то там сказал, а другие такие же подхватили да понеслась.
Мальчижка• 02 февраля 2024
Бред
Все маются в меру своих психологических проблем
Пирожкиня• 02 февраля 2024
Мама моя в мае родилась, зовут Майя. Всю жизнь ничего не делает, не работает, не напрягается....
Панна Кота• 02 февраля 2024
я нардилась в листопаді, все те саме))
Вилами по воде• 02 февраля 2024
у меня мама родилась в мае и все у нее в жизни отлично и карьера и семья. я в августе и вот я точно маюсь......
Домашка• 02 февраля 2024
Чушь. Одна из моих бывших одногруппниц родилась в мае. Нет у нее никакой маеты

Прибираю щодня• 02 февраля 2024
Ответ дляБесбардак
З Козерогом дуже навіть сумісні
Сумісні, є взаєморозуміння + все можуть спокійно обговорити і прийти до компромісу зберігши повагу один до одного, але Тільцям з Козерогами дуже нудно)) Тільці сибарити, люблять і розуміються на всьому вишуканому і якісному, і люблять різні задоволення, включаючи чуттєві. А Козероги закриті, ’правильні’, прижимисті і чуттєвість і тонке сприйняття їм не дано від природи. Це надійний, спокійний і роботящий союз, але дуже нудний)))
Прибираю щодня• 02 февраля 2024
Ответ дляПирожкиня
Це природньо, якщо вона Тілець. Тільці взагалі не люблять марно або лишній раз напружуватись))), аврали, різкі зміни і переміни і тд) і якщо є можливість мати всі задоволення + гроші не напружуючись, то чого б і ні :)
Помилуйте мадам• 02 февраля 2024
Если брать счастье в личной жизни, то моя мама и несколько подруг, родившихся в мае, таки можно сказать ’маются’, т.е. одиноки или в разводе.
Прибираю щодня• 02 февраля 2024
Автор, Тільці часто бувають перфекціоністами - це може бути вашою проблемою. До того ж Тільці являються ’умовно подвійним’ знаком. Чому умовно - насправді знак одинарний і дуже конкретний у всьому, без перепадів емоцій і настроїв як у Риб наприклад, чи думок/поглядів/бажань/дій і тд як у Терезів (із сторони в сторону) і не сидять в Тільцях 2, 3, 4 і тд людей одночасно як у Близнюків, але в Тільці дивним чином гармонійно поєднуються і вживаються і різні якості і різні сторони. Наприклад, прагматична сторона і романтична, лірична, творча і тд в цьому напрямку.
Ви задовільнили прагматичну, розрахункову сторону (сім’я, діти, дім, робота, гроші і тп), а та інша залишилась незакритою повною мірою так, як ви собі це уявляли/хотіли/планували. Тільці в деякій мірі ідеалісти всередині.
От і виходить як у приказці ’мені б у небо злетіти, та гріхи не пускають’ ’Гріхи’ - обов’язки, зобов’зання різного плану і матеріальне, без матеріального Тілець не Тілець))).
Зазвичай більшість Тільців швидко знаходять золоту середину і прекрасно почуваються. Інші вибирають щось одне важливіше для себе із 2, а інше вже як вийде, або приходиться на те забити для збереження душевного і фізичного комфорту.
Автор, може це ваш випадок?..
ИзЮмрудная• 02 февраля 2024
Ответ дляНу ниче се
А у тех, кто в грудне, большая грудь.
если бы)))))))))
Пушап Мі мі• 02 февраля 2024
Ответ дляКокосиха
я 6 .05
маюсь?? нет
я поцелована Богом
я всех зае..ла и себя тоже
И я 6.05))) мама у меня 05.05,а бабушка 07.05.и у всех разная судьба,разная жизнь...
ИзЮмрудная• 02 февраля 2024
Автор слышала звон, да не знает где он. Это суеверие касается исключительно майских браков, а не рождения!!! И в этом что-то таки есть. По себе сужу. Замуж вышла 12 мая и я таки маялась 14 лет, пока не ушла от него.