булоТАЙминуло• 03 февраля 2024
Яка у вас найкраща начинка для піци?
підкажіть ідеї
Шкідлива молекула• 03 февраля 2024
Соус Маргарита, салямі, помідори, червона цибуля, болгарський перець, оливки, сир.
Стебель березы• 03 февраля 2024
1. З грибами (вершковий соус, шампіньони)
2. З сиром та грушею (дорблю, груша, вершковий соус)
3. Маргарита (томатний соус, базилік, сир)
Відкушу все що стирчить• 03 февраля 2024
предпочитаю начинку ветчина или салями плюс грибы плюс оливки плюс помидоры плюс лук плюс сыр
Воздух в банке• 03 февраля 2024
1. Шинка,гриби,томати в´ялені,паприка
2. Груша,дор блю,брі, волоський горіх
3. Гриби,оливки, гострий перець
4. Креветки,лосось,шпинат
5. Томатний соус,солодка цибуля + різні сири
2. Груша,дор блю,брі, волоський горіх
3. Гриби,оливки, гострий перець
4. Креветки,лосось,шпинат
Куда_бежать• 03 февраля 2024
Сирна- моцарелла, пармезан, сир з пліснявою і четвертий якщо є.
Класична -соус, моцарелла, базилік. + салямі вже інша.
З шинкою, ананасами, моцареллою.
З тунцем- соус, синя цибуля, тунець без рідини, моцарелла.
Ще додаю гострий перчик, оливки, іноді анчоуси.
З шинкою, ананасами, моцареллою.
Прикуси Язика• 03 февраля 2024
Люблю мясные ( ветчина, салями, вяленое мясо и колбаски мини копченые)
Обязательно должна мыть моцарелла, перец болгарский и Чили
Сыра побольше
Куда_бежать• 03 февраля 2024
Зараз все скажу• 03 февраля 2024
Покупаю в лидле или теско для основы пиццу с сыром/помидорами/песто и добавляю к ней буррату, чеддер и аргентинские креветки. Ничего вкуснее просто не существует.
Советничаю тут• 03 февраля 2024
Томатный соус, салями, бекон, охотничьи колбаски, сыр, помидоры, маринованный лук и огурцы
ПлюшкамиБалуюсь• 03 февраля 2024
Я люблю с прошутто рукколой и пармезаном
а вообще все что угодно,кроме лука,кукурузы,перца,фруктов и маринованных огурцов- их терпеть не могу в пицце
Куда_бежать• 04 февраля 2024
Ответ дляraven_i
Ооо, які гарні. Що саме клали в сирну з грушею? Який соус у першої з ковбаскою та базиліком?
Дякую! Просто в сирну додаю грушу- без соусу, моцарели додаю трохи більше ніж в звичайну.
Томатний соус раніше купувала Muttі чи Rodolfi а цього року закрила сама.