ellllena.ua• 03 февраля 2024
Ответ дляКайдашенчиха
Нема ненависті. Ні в мене, ні в моєму оточенні.
Тоже только на советчице про это читаю.
Каждый исходит из своих жизненных обстоятельств и внутренних убеждений. Причем здесь окружающие, выехавшие и невыехавшие.
Ответ дляMarMarem
А для чего им возвращаться? Пусть сидят, главное чтобы не топили за войну до последнего украинца или до последнего русского. От такой войны Украина станет как Афганистан, люди будут рождаться при войне и умирать при войне .
БО вони сидять там і займають місця можливо тієї людини кому вони більшепотрібно. У якої зоісів нічого немає і все знищене.
Life is Beautiful• 03 февраля 2024
Ответ дляMtatjana
Реально таке писали?
Не прямо, але подібне. І ось пишуть, хто не може виїхати, у того й проблем тут нема.
Salsa-24da• 03 февраля 2024
Ответ для_Анна_83
Нет. Когда жизнь сытая и спокойная - ненависти гораздо меньше
А когда была такая?
Ответ дляolka802
Тому що вони вільні,і можуть вільно без остраху будувати своє майбутнє.А ті курки які виїхали зі своїми чоловіками по Шлях,вони збудують якісне життя у нормальній державі.
А ми як у пастці,без майбутнього з дурною владою і дурним народом,який цю владу привів…
Каждый сам кузнец своего счастья. Они рисковали и выехали. По инвалидности, по Шляху, через Тису - не имеет значения как они выехали.
Вы не захотели/не смогли/ обстоятельства не позволили вам рискнуть, вы сидите и злитесь. Но злитесь не на себя, а на них.
Life is Beautiful• 03 февраля 2024
Ответ дляSalsa-24da
А когда была такая?
За кордоном така, де війни нема.
Ответ дляМила 26
Мені лише не подобається, коли вони коментують вибір тих, що залишились і переконують, як все погано і буде ще гірше. Чи пояснюють виїзд супервідповідальністю, типу тут залишились мачухи без мізків.
У кожного свій шлях і треба його поважати
вважаю, що мами, які не вивезли хлопців до 18 річчя( на момент початку повномасштабної вік був до 18), як мінімум, не далекоглядні.
Ответ дляNa_t_li
Герои
Color never seen before• 03 февраля 2024
Ответ дляМарися27
Там нет и не будет какихто особенных градаций у кого все уничтожено а у кого не все. В любой момент можно поехать и поучаствовать в получении европейских посрбий
Life is Beautiful• 03 февраля 2024
Ответ дляColor never seen before
А повинни бути.
ellllena.ua• 03 февраля 2024
Ответ дляMtatjana
Реально таке писали?
Конечно нет. Зачем такое фантазировать и распространять, мне не понять.
ellllena.ua• 03 февраля 2024
Ответ дляМарися27
Германия ещё никому не отказала. Херцлих вилькомен.
Виктория_1807• 03 февраля 2024
Ответ дляJanna2525
И какие в основном комментарии в этой теме? Никто никому не завидует, жизнь ваша живите где хотите и как хотите.
Вы другие темы почитайте на эту тему. Там сожрать готовы. Типа бездельники выехали, халявщики и все в таком ключе.
Вы как будто на Советчице впервые.
Ответ дляLife is Beautiful
А повинни бути.
Нет не должны. Это не помощь а черт знает что будет с судами где каждый доказывает что ему нужнее
Khmelnichanka• 03 февраля 2024
Ответ дляMtatjana
Реально таке писали?
Я, наприклад, в одній темі писала, що не вірю в швидке закінчення війни (писала давненько, не зараз). А в іншій - що допоки йде війна, країни ЄС не відмінять захисту і не виженуть людей. І продовжать їм допомагати. Так мій ’ фан- клуб’ назбирав ось це компромат ))) і написав, що ось Хмельничанка, наприклад, мріє про вічну війну, щоб завжди сидіти на соціалі. Так собі вільна інтерпретація сказаного мною )))))). І таких прикладів безліч. Нам всім болить, і частенько ми (і ті, що виїхали і ті, що залишились) чуємо лише те, що хочемо почути (((((. В мене, до речі, було пару випадків, коли коменти мене обурювали і ображали. І хотілось яяяяяяк відписати коментатору )))))))). А потім я охолола, перечитала ще раз, і йолки - там зовсім інше писалось, а не те, що я мала на увазі. Просто зараз у всіх психіка ’ ні к чорту’. І все сприймаємо вштики.
Ответ дляColor never seen before
В тому і проблема, що не повинні отримувати допомогі всі хто хочу. Треба, щоб перевіряли на наявність цілого житла а потім випускати. БО є такі перчонажі ВИїхали а своє житло здають за великі гроші
Tatka Kiev• 03 февраля 2024
Ответ дляNa_t_li
Я тоже в фб не репощу ничего? А зачем? Люди точно так же читают новости в ТГ каналах и знают, где прилёт, где обстреляли.
Знаєте, є люди які давно за кордоном і регулярно висвітлюють, що коїться в Україні, зате деяким нашим - похер)
Не один приклад в інстаграм, гарного життя та фото з життя/ відпочинку за кордоном і нуль посту в ленті за війну, репосту зборів ітд