алергирина• 03 февраля 2024
Заздрість, що хтось ризикнув.
Ще придумують, що там рай і халява.
Фантазія людей приводить до ненависті
Ще придумують, що там рай і халява.
Фантазія людей приводить до ненависті
Виктория_1807• 03 февраля 2024
Зависть.
У нас радуются, только если человеку херово. Вот тогда все хорошо.
NesmeyanaYa• 03 февраля 2024
А чому вас не бентежить те, що говорять ті хто виїхав, про тих хто залишився?
Вкусныйпончик• 03 февраля 2024
А чому вас хвилюють емоції людей, яких ви вже ніколи не побачите? Забудьте і не партесь.
anutka-e220• 03 февраля 2024
В чем она выражается? Ну правда,читаю о ненависти только от выехавших.
Я о выехавших не думаю,в безопасности и отлично
Khmelnichanka• 03 февраля 2024
І до тих, що залишились в Україні - теж ненависть.
Людей штучно зіштовхують лобами.
І сіють ворожнечу.
І влада це не те що не зупиняє, а всіляко підтримує і роздмухує вогнище нетерпимості.
Як думаєте, навіщо?
Людей штучно зіштовхують лобами.
І сіють ворожнечу.
Як думаєте, навіщо?
Ответ дляВиктория_1807
Зависть.
100 %. А если у кого-то лучше чем у тебя, то направляют свою ненависть на них
Success2013• 03 февраля 2024
Ответ дляБеллаДонна2014
Зависть. Те там деньги получают, а тут работать надо
Какая глупость.Завидовать подачке 250 € и жить не пойми где?
алергирина• 03 февраля 2024
Ответ дляoboeva
Та кому он всрались,выехали и в добрый путь,не надо только включать усиленный патриотизм и учить жизни оттуда. Еще любят плакать как им там грустно и одиноко.
Ну вот.
NesmeyanaYa• 03 февраля 2024
Ответ дляObuvok_Kate
Удалено администрацией...
Чашечка кофе• 03 февраля 2024
Бо ці дві категорії людей живуть у абсолютно різних реальностях. І варто звертати увагу також в на словах тих, хто виїхав по відношенню тих, хто лишився
Life is Beautiful• 03 февраля 2024
Чому тот, хто виїхав з Дніпра, отримував допомогу? Я не можу виїхати, мені не потрібно допомогу. Логика?
Ответ дляNesmeyanaYa
Удалено администрацией...
Виктория_1807• 03 февраля 2024
Ответ дляSuccess2013
Вы это понимаете, я тоже.
А сколько в темах комментариев - выехали на социал, ни хрена не делают, в шоколаде живут...
ежик в тумане• 03 февраля 2024
Абсолютно не думаю ні про виїхавших, ні про тих, хто залишився. Маю чим займатися без цього.