Success2013• 03 февраля 2024
Ответ дляNesmeyanaYa
Удалено администрацией...
Интересно,до сих пор есть люди,которые боятся тревог?Я на них даже внимания не обращаю.
NesmeyanaYa• 03 февраля 2024
Ответ дляSuccess2013
Ну автор в своїй попередній темі цікавиться їх частотою
Tatka Kiev• 03 февраля 2024
В мене немає такого
Але, є але
Деякі колеги, які давно виїхали - ніколи не репосту збору або обстрілу не зроблять і я впевнена не донатять, бо була розмова.
Не спілкуємось більше, але ненависть це щось по серйозному)
Але, є але
Знание - сила• 03 февраля 2024
Я за ненависть до тих, хто раз на два дні створює таку тему. Задовбали.
Тому що вони вільні,і можуть вільно без остраху будувати своє майбутнє.А ті курки які виїхали зі своїми чоловіками по Шлях,вони збудують якісне життя у нормальній державі.
А ми як у пастці,без майбутнього з дурною владою і дурним народом,який цю владу привів…
Success2013• 03 февраля 2024
Ответ дляВиктория_1807
Вы это понимаете, я тоже.
А сколько в темах комментариев - выехали на социал, ни хрена не делают, в шоколаде живут...
Я знаю лично людей,которые выехали,жили в бараке и радовались новой сковородке.Но они и здесь были не обременены интеллектом,работа заключалось в том,чтобы переносить бумажки из точки А в точку Б.
Ответ дляolka802
блін така риганина ваш пост
Life is Beautiful• 03 февраля 2024
Ответ дляMtatjana
А хто виїхав з Маріуполя? З Херсона? Ви хочете помірятись?
Хоча щодо допомоги в Україні я сама дуже бішусь
Я співчуваю тим, хто виїхав з Мариуполя, Херсона, Бахмута, Северодонецька
Не розумію тих, хто виїхав с Заходу, отримував виплати біженця, здавав житло та посилає воювати тіх, хто не може виїхати.
anutka-e220• 03 февраля 2024
Ответ дляМила 26
Мені лише не подобається, коли вони коментують вибір тих, що залишились і переконують, як все погано і буде ще гірше. Чи пояснюють виїзд супервідповідальністю, типу тут залишились мачухи без мізків.
У кожного свій шлях і треба його поважати
От я з вами повністю погоджуюсь,мені неприємно було тільки раз,коли знайома сказала,що нема майбутнього у дітей в Україні,що нормальні батьки вивезли дітей.Але все одно,я без агресії ввічливо попрощалась побажала її дитині гарного майбутнього,і більше не цікавилась, що і як там у них)
Salsa-24da• 03 февраля 2024
Ответ для_Анна_83
Ненависть всех ко всем. Время такое
Не зависимо от времени.
Ответ дляolka802
Ну где они вільні? Моя знакомая в Германии давала бутерброды в школу сыну и он их не ел. Ее вызывали в школу и допрашивали, почему ребенок не обедает в школе. Не дай Бог школу пропустить один день, звонят сразу и штраф можно заплатить. Бесконечные письма, курсы, бумажки, в Украину можно было раз за полтора года приехать. Шуметь нельзя, то нельзя это нельзя. Концлагерь
Sentjabrinka• 03 февраля 2024
Ответ дляLizavel
и все страшилки со слов каких то знакомых и кумовьев.
Ответ дляKhmelnichanka
І до тих, що залишились в Україні - теж ненависть.
Людей штучно зіштовхують лобами.
І сіють ворожнечу.
І влада це не те що не зупиняє, а всіляко підтримує і роздмухує вогнище нетерпимості.
Як думаєте, навіщо?
Людей штучно зіштовхують лобами.
І сіють ворожнечу.
Як думаєте, навіщо?
Освобождают пахотные земли и города для богоизбранных. Во власти в основном такие и сидят.
Life is Beautiful• 03 февраля 2024
Ответ дляMarMarem
О тех, кто выехал и топит за войну до последнего украинца, хотят, чтобы вместо них другие воевали.
Удалено администрацией...
Ответ дляNesmeyanaYa
Ну і що? Ви так пишите, наче спіймали мене на чомусь гарячому