Не против• 03 февраля 2024
Чи має роботодавець (ФОП) оплачувати щомісячно податок за працівницю в декреті?
Щоб їй зарахувався стаж?
Чи тільки одноразово при виході в декрет?
Слобожаночка• 03 февраля 2024
Чого фоп? Фоп, як роботодавець, сплачує лише податок на 126 днів лікарняного. З моменту, як працівниця написала заяву на відпустку за доглядом до 3х років, податок сплачує держава.
Не против
• 03 февраля 2024
Ответ дляСлобожаночка
Дякую за відповідь 🫶🏻
Единорог_помог• 03 февраля 2024
Стаж ей засчитается в результате получения пособия по уходу за ребенком.
Шукаю трусики• 03 февраля 2024
Получая 860 грн в месяц от государства в декрете, за женщину платится ЕСВ в Пенсионный фонд. Проверьте сами у себя в кабинете пенсионного фонда. Работодатель никому ничего не должен.
Не против
• 04 февраля 2024
Ответ дляШукаю трусики
Це було теоретичне питання.
Ваше резюме у відповіді досить дивне.
Шукаю трусики• 05 февраля 2024
Ответ дляНе против
Це було теоретичне питання.
Ваше резюме у відповіді досить дивне.
а почему оно странное?вроде ответила на ваши вопросы.а вам все не так. за маму платит государство,а не работодатель.
Не против
• 05 февраля 2024
Ответ дляШукаю трусики
За інфу дякую)
Просто роботодавець таки не «нікому нічого не винен» ;) сенс офіційного працевлаштування тоді б був відсутній.