Сало не люблю• 01 февраля 2024
Декрет за пределами Украины
Девушки, кто уходил в декрет с работы за границей? Какая страна ?
Какое пособие ?
буреЛОМКА• 01 февраля 2024
Какое ещё пособие? Получаю 67% от своей додекретной зарплаты по закону, Германия
Вероятненько• 02 февраля 2024
Якщо йдете в декрет з офіційної роботи,то вираховують середню зп і платять 80% з неї.Декрет офіційно 40 днів,а далі виплати по догляду за дитиною, також беруть середню зп за рік роботи або останні 3 міс.Якщо в декрет з виплат (допомоги),то там 500 чи 600 євро.За пологи офіційна оплата 105 євро,таксі з лікарні 35 євро.Фінляндія
Сало не люблю
• 02 февраля 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Спасибо , а за сколько берут среднюю зарплату ? За последний год или два ?
Сало не люблю
• 02 февраля 2024
Ответ дляВероятненько
Цікаво , а якщо так вийшло, що офіційно працювала закордоном в декрет пішла за кордоном , але народжувати хочу в Україні , то яка країна платить декретні кошти ?
буреЛОМКА• 02 февраля 2024
Ответ дляСало не люблю
За полный год
Вероятненько• 02 февраля 2024
Ответ дляСало не люблю
Того я не знаю.Я буду народжувати в тій країні де працювала офіційно і йду в декрет офіційно. По фінансах ми не потягнуло пологи в Україні. Гірка правда життя