Потрапила вода в коробку з капсулами. Коробка була запакована, тому відразу не побачила. Щось можна зробити? Чи на смітник?
Оно само купилось• 03 февраля 2024
Ответ дляI_r_y-na
Дістаю по одній, але деякі вже протекли…. Може і інші теж розчиняться
Как вариант- добавьте еще немного воды и пусть все растворятся, а потом перелейте гель в бутылку, просто он немного менее концентрированы станет, учитывайте это при стирке
Язвочка• 03 февраля 2024
Ответ дляI_r_y-na
Та їх не розділити вже особо… якісь злиплися, якісь розчинилися
Які можна на пакетик щоб підсохли ,якщо вже розчинилися то в коробочці так і тримайте ,головне воду злийте в баночку і потім добавите як порошок при прасуванні.
звездная галактика• 03 февраля 2024
Ответ дляI_r_y-na
я б ножницами отрезала нужный кусок
Бабайко• 03 февраля 2024
О, і в мене таке було. Правда упаковка маленька, то я ті, що цілі більш менш розкладала на брудні речі( їх все одно прати) і тими речами витирала і залишала підсохнути, як вище вам радили. А ті, що вже почали розчинятись попроколюйте і вичавіть гель, хоч і в ту ж коробку. Чи куди зручно буде потім додавати в прання. А самі оболонки теж не викидайте. Їх окремо, а потім якщо щось легко забруднене - додайте. Тільки я кладу в носок)) так мені спокійно, що ніде не прилипне та плівка, і розчиниться повністю.
Ответ дляБабайко
Дякую! Зараз спробую розділити…. Так образливо, що води туди потрапило зовсім мало, а шкоди багато