Ниф_ниф• 03 февраля 2024
Сын очень легко одевается. Иду сегодня и вижу…
Иду сегодня с работы, вижу сын(11 лет ему) рядом с домом на стадионе, играет в футбол. Смотрю он весь с ветерком, в одном легком батнике. Я понимаю, что он постоянно в движение, терморегуляция быстрая, жарко становится, но не в одном же батнике быть зимой, плюс сегодня еще ветер и солнца вообще не было.
Раньше когда шел играть я ему говорила одевать кофту или батник, жилетку и куртку. Становилось жарко—куртку снимал, был в батнике и в жилетке, это как раз нормально, но сегодня чуть не в одной футболке бегал. Говорила ему, ответил, что не холодно
Мусик Пусик• 03 февраля 2024
Мій підліток також дуже легко вдягається. Мабуть така терморегуляція в них. Організм росте, перебудовується. Думаю це з гормонами пов´язано
Жінка з перцем• 03 февраля 2024
а сколько есть безответственных родителей. Шапку купили какую попало, и вся шея голая. Зато с балабоном, красота ж
И_В_офигительных_штанах• 03 февраля 2024
Мой тоже так одевается. Это лучше, чем шапка и куртка зимняя в +10.
Самохвалова• 03 февраля 2024
Мой малой играл в футбол круглый год. Зимой в качестве верхней одежды была ветровка с флисовой подкладкой, ему было 6-8 лет. При этом мокрый был все равно. А вы жилетку хотите натянуть, еще и подростку, они вообще горячие. Главное, чтоб сразу одевался, как только останавливается.
Ниф_ниф
• 03 февраля 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Причем тут это? Мой вообще без шапки чаще всего
Ниф_ниф
• 03 февраля 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Ну да
Грибной_Дождик• 03 февраля 2024
Це Ви сьогодні побачили, а для нього звична справа, отже, сподіваюсь, нічого йому не буде.
Забула що?• 03 февраля 2024
Ответ дляКаляка маляка
А що таке ’батник’?
Это что-то из служебного романа
Рожки-да-ножки• 03 февраля 2024
Я в 15 ходила на світанки в шортах і колготах в сіточку ( зимою,перевдягнувшись в підʼїзді )
Мальдивирую• 03 февраля 2024
Моєму 14, ходить в легкій куртці, кросівках та без шапки. Немає сенсу говорити, гаркну, то вдіне капюшон, але знаю, що потім знімає. Він і вдома ходить босоніж та шортах, хоча в нас не жарко.
Гірчинка• 03 февраля 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Я теж за в´язаний шолом в 11 років
Кумася• 03 февраля 2024
То Вы немцев в шортах и куртках в минус не видели. Реально на улице -1+1 они чешут в кросах,тонких куртках, без шапок. Некоторые и в шортах-футболках , а сверху жилетка дутая.
nade4ka_cc• 03 февраля 2024
Ой не кажить,свого 12 річного зловили в товстівці та жилеті на виході,на вулиці було -15
nade4ka_cc• 03 февраля 2024
Ответ дляНиф_ниф
Аналогічно,шапок куча
ША! я прийшла!• 03 февраля 2024
У мене син займається футболом 7 років. Грати полуроздягеним, це нормально. Для нервових мам цей вид спорту не підходить) В жилетці дуже незручно грати, тим паче у куртці. Може бути вітровка, не сильно об´ємна, по фігурі, але це коли сильний вітер, дощить, чи температура біля 0. А так, це термобілизна, фліска, шорти, чи спортивні штани. Це все на холод. На голову тільки мій одягає спортивну тонку шапку, синтетичну, яка вологу відводить. Також на шию трикотажний бафф, не об´ємний, при шиї, щоб не заважав. Рукавиці може одягнути. Ні в якому разі не можна бавовняні речі, бо буде болото. А ось коли гра закінчується, вони зразу шапку міняють, та теплі речі одягають. Їм не холодно, вони бігають. Перегрів не краще холода, ще гірше може бути.
ША! я прийшла!• 03 февраля 2024
Доречі Ви пишете, щоб знімав куртку, коли жарко стане. Це не правильно. Бо він буде мокрий, тоді це великий ризик хвороб. Треба на поле зразу полуроздягненим виходити, розігрітись і починати гру.
Дивне створіння• 03 февраля 2024
Мой после горки и снега пошел домой к другу, там не высохло, пришел домой из соседнего дома в мокрых подштаниках, а мокрые джинсы в руках
Ниф_ниф
• 04 февраля 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Вам то на що сподіватись?
Ниф_ниф
• 04 февраля 2024
Ответ дляКаляка маляка
А що таке ’батник’?
Футболка з довгими рукавами
Ниф_ниф
• 04 февраля 2024
Ответ дляКумася
Так я про жилетками и писала, мой тоже в шортах
Ниф_ниф
• 04 февраля 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Лиш би самоствердитися і повішати клеймо
Ниф_ниф
• 04 февраля 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Наступний раз буду точніше підбирати слова для вас
Грибной_Дождик• 04 февраля 2024
Ответ дляНиф_ниф
Вам то на що сподіватись?
Це я, типу, висловила щире сподівання, що все буде гаразд.
Я знаю, як це бісить, в мене теж хлопці.
Скільки сил, нервів вкладаєш, щоб виростити дитину здоровою, а вони поводяться, ніби в них ще запасні організми в комплекті