Парова машина• 03 февраля 2024

Розкажіть про ваш додатковий заробіток.

Чим можна займатися щоб ще заробляти трохи грошей до зарплати? дайте ідеї будь ласка. Працюю з понеділка по п´ятницю, до 17. Поділіться ідеями.
Вся в кредитах• 03 февраля 2024
Тричі на тиждень працюю нянею по три год , 150 грн год, гуляю з коляскою в парку , так є лишніх сто доларів в місяць
Помеха справа• 03 февраля 2024
А жить Вы когда собираетесь?
сама себе прекрасная• 03 февраля 2024
Вебку купите
leviona• 03 февраля 2024
Ответ дляПомеха справа
А жить Вы когда собираетесь?
На работе ))
Блондинка в Шоколаде• 03 февраля 2024
Ответ дляПомеха справа
А жить Вы когда собираетесь?
Ну без денег жить тоже не очень.
Ноунэйм• 03 февраля 2024
Репетитор англійської мови. Основна работа не вчитель
from Ukraine• 03 февраля 2024
І я працюю до 17, але немає ніякого бажання та сил ще десь робити.
Червона калина• 03 февраля 2024
Ответ дляПомеха справа
А жить Вы когда собираетесь?
А когда жить не за что, как вы считаете, хорошо?
Блондинка в Шоколаде• 03 февраля 2024
Автор, а что Вы умеете?
Я наполняла сайты, пару лет даже занималась приёмом заказов. Сейчас вяжу и в удовольствие и деньги 🙂 не много конечно, но плюс минималка получается.
автор Парова машина • 03 февраля 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Автор, а что Вы умеете?
Вязать кстати умею, но не люблю вязаные вещи. А что вы вяжите? И где продаете потом?
Блондинка в Шоколаде• 03 февраля 2024
Ответ дляБелочкой зови
На заказ вяжу. Свитера
Млинець Мій• 03 февраля 2024
Дропшиппинг. Плюс покупаю товары оптом, продаю в розницу.
На новогоднем товаре очень хороший заработок был.
Володарка мрій• 03 февраля 2024
Ответ дляВся в кредитах
Это у знакомых каких-то?
Червона рута• 03 февраля 2024
Подрабатываю по основной специальности - бухгалтером . Веду мелкие ФОПки и ТОВки .
Вся в кредитах• 03 февраля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Это у знакомых каких-то?
Ні, чужі люди
Б´ю байдики• 03 февраля 2024
Ответ дляМлинець Мій
а что входит в нового товар, хоч приблизно..
Млинець Мій• 03 февраля 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Это вы уже сами, опытным путем пробуйте.
Я разный продавала.
Сейчас несколько оставила, самый ходовой.
Б´ю байдики• 03 февраля 2024
Ответ дляМлинець Мій
Я разный продавала.
зрозуміло, дякую
Фима Собак• 03 февраля 2024
Перша половина дня- викладач з програмування, підробіток-готую дітей до НМТ з математики.
Коко Шанель• 03 февраля 2024
Репетитор.
LIANA171185• 03 февраля 2024
Можна репетиторством,якщо є дослід та освіта,уколи та крапельниці ставити(теж освіта та досвід потрібні),піти в IT.
raven_i• 03 февраля 2024
Ответ дляНоунэйм
Дайте пораду, як не боятись і розпочати? Маю диплом перекладача з англійської, не викладала ніколи. Дуже потребую підробітку і наче це єдиний варіант підходящий. Але. Як подумаю, що зараз море підручників, що треба правила всі підтягувати щоб їх не по поганій пам´яті мямлити, що я можу десь і помилитись і т.д. то страшно братись.
Це варто робити з певною підготовкою чи просто брати й не боятись? Що Ви робите, коли не знаєте відповіді чи сумніваєтесь? Ви друкуєте сама матеріали чи все з техніки на ходу? Їздите чи онлайн? Дякую.
Ноунэйм• 04 февраля 2024
Ответ дляraven_i
Тільки онлайн викладаю, тому що я не в Україні. Через zoom і там є розширення екрану, Підручники тільки видавництва типа Оксфорд. Головне за віком обирайте. В мене студенти, дорослі та підготовка до екзаменів. Для цього віку досить непоганий Headway, Navigate, Speakout. Власні якісь нароботки ще. Аудіо обов’язково. Для ессе використовую підручник, яким користуються в Англійських школах зараз на уроках літератури. Speaking обговорюєм серіали, інтервʼю. В мене всі від A2 то можна більш цікаві заняття придумати. Головне не бійтесь. Можна прочитати про методику викладання, наприклад
raven_i• 04 февраля 2024
Ответ дляНоунэйм
Дуже дякую за грунтовну відповідь!
Весела бджілка• 08 февраля 2024
Делаю переводы , знаю 4 языка
Ещё покупаю-продаю книжки русскоязычным.