графиняВишенка• 03 февраля 2024
Син прийшов п´яний(
Сину 16 років, сьогодні день народження у його друга, прийшов п´яний. Ні я, ні чоловік, ще є син 5 років, ми не п´ємо. Я не знаю, що говорити, хоча зараз не має сенсу, бо спить( Хто через це проходив, як розмовляти?
Обнемашечка• 03 февраля 2024
Рано чи пізно кожна мама з таким стикається((. Не сварити, а просто поговорити вранці спокійно
язззззь!!!• 03 февраля 2024
Да мне кажется каждый второй это проходил. А о чем говорить то? Типа что нельзя так делать, ай я Яй?
Бюст Березуцкого• 03 февраля 2024
Особливо 5тирічного в трезвенники треба було записати :))))
Хай спить, завтра поговорите про вплив алкоголю на здоров ´я підлітка
Доктор Хаос• 03 февраля 2024
Ответ дляКаяспер
Я б запитала в батьків іменника звідки в дітей алкоголь?
не знаете, где купить алкоголь?
графиняВишенка
• 03 февраля 2024
Боже, мила підлогу, влетів в таз з водою, впав, ледь підняла. Воду розлив, вимочила, Господи, вже сама б випила(
Ермолайчик• 03 февраля 2024
У моїх кумів була аналогічна ситуація. Але дитині ще й погано стало, вибіг на балкон і там перевернув відро з 7 чи 8 десятками яєць. То вже й не знали за що хапатись)
На ранок ледь очуняв. Поговорили і забули цю ситуація. Нормальний хлопчина виріс.
Всі через це проходили.
Кудряшка Сью• 03 февраля 2024
Ну,якщо святкували вдома і батьки наливали,і так налили,шо в дупель,то я б мала розмову з батьками. Але мені здається,шо то самі десь накидалися
Доктор Хаос• 03 февраля 2024
Ответ дляКаяспер
Їй 13, вона не знає.
Розкажіть.
тогда точно знает:)
даже если сама не покупает и не употребляет
Там все розмивчато• 03 февраля 2024
Порадіти що у вас психологічно нормальна дитина. Що вона нормально сепарується від вас
Вранці атоксіл і мораль про школу алкоголю
Ответ дляКаяспер
Ой, у нас у подружке было 16. Одна напилась сильно( отличница), мы её вели домой, не удержали, упали прям в лужу, она прям лицом..
На следующий день её мама ходила по домам к нашим родителям, мол её ребёнка напоили, такие сякие...
Мы с подружкой перестали общаться на какое-то время, потом она и без нас приходила домой пьяная..
Сейчас нам всем по 36, все приличные, никто не пошёл по наклонной. Так, что многие через это проходили, просто было интересно)
Всех анонимов аноним• 03 февраля 2024
Я приходила пьяная в 15. Поверьте, ваши беседы будут восприниматься как нудное жужжание, не более. Все или почти все подростки проходят через такое.
Сейчас мне пятый десяток. Мать семейства.
Нічого вдягти• 03 февраля 2024
а у меня хуже ситуация.. вчера Я напилась и еле приползла домой. с коллегами после работ ы пошли в бар. Так сын на меня очень злой, наговорил мне гадостей, и на нервной почве он рвал пол ночи(( сыну тоже 16 лет.
Свезло так свезло• 03 февраля 2024
Ответ дляграфиняВишенка
Неужели вы никогда не были пьяной в юности?
Небалувана Галя• 03 февраля 2024
Ответ дляНічого вдягти
Це мабуть гірше ніж підліток напився(. Ви доросла і не змогли себе контролювати
графиняВишенка
• 03 февраля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
От чесно? Була! Через те і в шоці.
Свезло так свезло• 03 февраля 2024
Ответ дляграфиняВишенка
От чесно? Була! Через те і в шоці.
Удалено администрацией...
Natal_ka91• 03 февраля 2024
Всі через це проходили. Спокійно поговорити з сином, дати щось з ліків коли стане погано. Це життя, 80% підлітків хоча разок та й напиваються)
Не прохожу мимо• 03 февраля 2024
Ответ дляНічого вдягти
Нежный он у вас