Мати тріля• 03 февраля 2024

Дівчата які вишивають, хрестиком чи гладдю?

Як вам більше подобається ? Я вмію хрестиком , а от гладдю не пробувала жодного разу , думаю чи варто починати і хочеться спробувати , памʼятаю в дитинстві не виходило в мене,І чи дуже це кропітка робота?
автор Мати тріля • 03 февраля 2024
Я вперше хочу вишити собі сорочку , мені дуже подобаються вишиті гладдю а оот думаю чи подужаю ?

ПАЦАНКА О• 03 февраля 2024
Я гладдю більше любила. Хрестиком усе якесь косо-криво було, а гладдю чудово виходило
Коник-стрибунець• 03 февраля 2024
Дамы, что потом с готовой вышивкой делаете? У меня уже стопка.
ПАЦАНКА О• 03 февраля 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Моє все у мами десь залишилося
Зубная фея• 03 февраля 2024
вышиваю только крестиком. пробовала гобелен, гладь, лонг ститсч не мое, не понравилось. Только крестик и бисер.
Простоваля• 03 февраля 2024
Ответ дляМати тріля
Я подписалась в инсте на вышивки разной техникой. Очень красиво и совсем не сложно.
Диверсификация• 03 февраля 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Если красивая, то оформляем в багет и вешаем на стенку)

Диверсификация• 03 февраля 2024
Ответ дляЗубная фея
Тоже крестик, бисер и камнями ещё нравится
Зубная фея• 03 февраля 2024
Ответ дляДиверсификация
у меня камни попадают в категорию бисер. :)
кураГАЛЯ• 03 февраля 2024
Мені простіше хрестиком. Гляддю якісь комки вишиваю, нормально ніхто не навчив.
В школі на трудовому 20 років назад були уроки вишивки, вишивали хрестиком звичайною гострою годкою. Але про те, що є спеціальна голка для вишивки (яка з тупим кінцем) я дізналась ось недавно. От так от навчання було таке :(
Можливо якби добре вчили то всього можна навчитися при бажанні.
іронічна антитеза• 03 февраля 2024
Я больше гладью люблю. Много вышивала: гладь, мережка, ришелье.
Допоможіть знайти• 03 февраля 2024
Пішла на майстер-клас з вишивання. У всіх все вийшло, а в мене ні. Можна сказати, що фігня, але в мене нервовий зрив, ненавість до себе, так і не доробила цю кляту сорочку. Розраховуйте свої сили і вишивайте на здоровʼя, всі інші дівчата наче були задоволені, дуже приємні і організатор майстер-класу і локація приємні. Але, думаю, не розрахувала свої сили, хоч і не рахувала до цього себе руко..опом.
Коник-стрибунець• 03 февраля 2024
Ответ дляДиверсификация
Та у меня уже мест нет))
Флюорография гуся• 03 февраля 2024
Гладью хорошо вышивать короткими стежками с плавным переходом цветов. Гладить легко после стирки - по направлению стежков или просто вертикально прижимая утюг, убирая его по направлению стежков (одно лёгкое движение).
Если стежки длинные (длиной 2...2,5 сантиметра), то гладить нужно строго по направлению стежков, аккуратно, не размазывая стежки, чтобы нити не перепутались.
Именно для меня легче вышивание тамбуром - примерно такое https://dupletplus.com.ua/ua/a331028-sluchaev-prim...
Гладить сверху.