Замурмишка• 04 июня в 07:16

Жінку отштрафували за продаж кошенят

У Полтавській області податківці склали адміністративний протокол на жінку, яка продавала породистих кошенят через інтернет без державної реєстрації підприємницької діяльності та сплати податків із отриманих доходів.

Як повідомили у ДПС, порушення було виявлено у травні під час перевірки, проведеної на підставі звернень громадян, отриманих через цифровий сервіс «ТАХ Control».

За даними податкової служби, громадянка пропонувала до продажу кошенят популярної породи з рідкісним типінгом. Під час перевірки фахівці зафіксували факт реалізації домашньої тварини та встановили низку ознак, які свідчать про ведення систематичної господарської діяльності.

Серед них – регулярне розміщення оголошень про продаж тварин та використання реклами для пошуку покупців в соціальних мережах.

За результатами перевірки на жінку склали протокол про адміністративне правопорушення за статтею 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення — порушення порядку провадження господарської діяльності.

Матеріали направили для розгляду до відповідного судового органу за місцем вчинення правопорушення.

У ДПС нагадали, що здійснення господарської діяльності без державної реєстрації може тягнути за собою штраф від 17 до 34 тисяч гривень із конфіскацією продукції, знарядь виробництва та коштів, отриманих унаслідок правопорушення. За повторне порушення або отримання доходу у великих розмірах санкції можуть зрости до 34–85 тисяч гривень.
Залізна тьотя• 04 июня в 07:18
Кто-то стуканул

Чарівна патика• 04 июня в 07:19
Ну все, тепер буде порядок. Податківці не даремно зарплату отримують.
Love_Love_Love_• 04 июня в 07:20
Чудова новина
автор Замурмишка • 04 июня в 07:26
Ответ дляЗалізна тьотя
Кто-то стуканул
Кошка
Чарівна патика• 04 июня в 07:26
Ответ дляЗалізна тьотя
Кто-то стуканул
В Україні унікальна Операція ’ Чорна кішка’ пройшла успішно.
Учасники нагороджені грамотами, пам´ятними подарунками у вигляді елітних кошенят та преміями.
автор Замурмишка • 04 июня в 07:26
Ответ дляЧарівна патика
Труси без ліцензії , кошаки с ліцензією
Чарівна патика• 04 июня в 07:27
Ответ дляЗамурмишка
Труси без ліцензії , кошаки с ліцензією
До трусів ще доберуться. Це не так просто, як з кошаками. Все потрібно робити виважено і планомірно.

автор Замурмишка • 04 июня в 07:32
Ответ дляЧарівна патика
Труси це святе для советчиц
Це икона форуму
Чарівна патика• 04 июня в 07:33
Ответ дляЗамурмишка
Труси це святе для советчиц
Це икона форуму
Так то інша стратегічна область діяльності. То ж ОЛХ.
Самоучка• 04 июня в 07:37
Я взагалі не розумію цю логіку. От навіть з нерухомістю. Якщо б квартири держава давала безкоштовно, то логічно, що податок від доходу з оренди потрібно платити. А якщо все життя працювала на ту однушку , купила,щоб на пенсії було на що жити, то не можу збагнути чому повинна платити податок. Комуналку плачу, який прибуток з однушки якщо оренда 6500. І на ці гроші не прожити з усіма болячками а ще треба утримувати ту хату де живеш. З котами те саме. Що їй корм видають чи ветеринар за держ рахунок чи може їм житлоплощу дали...податки повинні сплачувати ті хто вивчився за держ рахунок отримав житло і працює в держ установі на державному обладнанні. У них і пенсія гарна буде. А бізнес який сам все собі забезпечує ще й робочі місця створює повинен мати дотації а не оце обдиралово. Майстер манікюру все купила сама, вчилась платно, орендує місце за пів зарплати. Ще й податок? Дайте безкоштовно салон з обладнанням тоді вимагайте плату.
Кому там слова не давали• 04 июня в 07:38
На святое посягнула,хотела династию без харчевания оставить
Чарівна патика• 04 июня в 07:42
Ответ дляСамоучка
Обнять і плакати - я вчитель. Я працюю у школі. То мені ще й платити за цю насолоду державі ? А вчитель з приватної школи - від податків звільняється?
Чарівна патика• 04 июня в 07:43
Ответ дляСамоучка
Про податок на метри квадратні згодна. Це окрема пісня нашої держави. Багатим бути долрого 😂
Вмію заміряти найкраще• 04 июня в 07:44
Я в этом вижу один маловероятный, но плюс. Возможно, разведенцев станет меньше и животных, умирающих от истощения родами и кормлением, тоже.
Розумна Губка• 04 июня в 07:46
Ответ дляLove_Love_Love_
Чудова новина
Та дійсно, кошенята просто стануть дорожчі і все До вартості закладуть податки, ведення ФОП і хабарі для майбутніх перевірок.
Love_Love_Love_• 04 июня в 07:47
Ответ дляРозумна Губка
Менше буде чорних розплідників і мук нещасних тварин яких погано звели
Розумна Губка• 04 июня в 07:50
Ответ дляLove_Love_Love_
Яка кореляція між податками і кількістю розплідників? Людина може заробляти на життя лише так, є бажаючі взяти тих кошенят. Все буде продовжуватися тільки за значно вищою ціною.
Зв´язок між ’сплата податків’ і ’муки тварин’ взагалі дивний і нелогічний.
Love_Love_Love_• 04 июня в 07:52
Ответ дляРозумна Губка
Навіть ліньки щось пояснювати
Розумна Губка• 04 июня в 07:52
Ответ дляLove_Love_Love_
Навіть ліньки щось пояснювати
Як можна пояснити те, чого немає?

А я женатая• 04 июня в 07:58
Ответ дляСамоучка
Давать дотации на разведение кошек?
Купи слона• 04 июня в 08:23
Украина...
Вареничніца• 04 июня в 08:41
С конфискацией продукции
Котов отобрали? И куда дели?
Заюшка_хозяюшка• 04 июня в 08:41
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Пхах, да цена просто станет выше, весь эффект
автор Замурмишка • 04 июня в 08:44
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Кошаки станут дефицитом?
Заюшка_хозяюшка• 04 июня в 08:47
Ответ дляЗамурмишка
Кошаки станут дефицитом?
Нет, но дороже. Те, кто хочет породу, не возьмет с улицы, скорее переплатит треть, вот и все.
Леннон_Жив!• 04 июня в 08:49
миндича уже оштрафовали?
автор Замурмишка • 04 июня в 08:51
Ответ дляЛеннон_Жив!
миндича уже оштрафовали?
он продавал кошаков без лицензнии?
Не будь КакСвета• 04 июня в 08:51
Ответ дляСамоучка
Удалено администрацией...
кураГАЛЯ• 04 июня в 09:52
Ответ дляСамоучка
))) а де логіка що ви викликається поліцію, пожежну, швидку безкоштовно, що є безкоштовні лікі, допомога сиротам, інвалідам, безкоштовні протези, що ви безкоштовно ходите по асфальту в безкоштовному папку з квітами і безкоштовними лавочками і безкоштовним освітленням? Пенсіонером будуть де безкоштовне лікування брати та пенсії, без податків ви будете сидіти посеред дикого поля без Нічого. Ви зовсім не розумієте як працює держава? В Німеччині щоб забезпечити соціальний і візуальний рай податки збирають набагато жорсткіше ніж ви, щоб щось було Безкоштовно на це потрібно щоб гроші хтось дав, на безкоштовний салон ви грошей дасте чи хто? Л-логіка, так, гроші в тумбоці...
На паровозе• 04 июня в 12:05
а это в каком месте нормально продавать по 10 тыщ. и дороже кошечек и собачек на регулярной основе и не платить налоги?