У російському місті Енгельс розстріляли командира екіпажу стратегічного бомбардувальника Ту-95МС.
Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.
За даними української розвідки, це майор Олег Стєгачьов, який причетний до ракетних обстрілів України.
У ГУР повідомили, що російський пілот зазнав вогнепальних поранень. Розвідники також опублікували його фото та автомобіля, імовірно, на якому він пересувався.
Вказаний льотчик Повітряно-космічних сил Росії 1983 року народження, служив на авіабазі «Енгельс-2» (в/ч 06987) у Саратовській області – він безпосередньо причетний до завдання ракетних ударів по цивільних об’єктах в Україні та вбивств українців, заявило ГУР.
Ответ дляГорда пташка
Він був звільнений в 2021 році. Але, як я розумію, з початком війни поновлений на льотній роботі. В нас так само люди по 5-7 років були вже звільнені, а потім повернулися.
В будь якому разі, сьогодні багато пілотів будуть спати значно гірше. І це добре.
Шоб вони суки до кінця днів усирались від кожного шороху і подохли в муках
Горда пташка• 03 февраля 2024
Ответ дляРойЛеля
Підтримую вас повністю. Сподіваюся дружини цих літаючих вбивць теж в шоці сьогодні. Та й дітям немає гарних побажань. Бути дитиною вбивці - погано для карми))
1 березня 2022 року неподалік від мого будинку така гніда скинула 2 бомби на приватний сектор. В епіцентрі були загиблі, будинки не підлягають відновленню.
В нашому будинку вибуховою хвилею частково вибило вікна та пошкодило суттєво дах, в самому будинку місцями стеля посипалася. В будинку було 2 моїх дітей з інвалідністю, підвала немає. Тому я цих літунів ненавиджу особливо.
Татьяна123• 03 февраля 2024
Ответ дляSolgAvA
Удалено администрацией...
Наркотики зло, бросайте это дело.
Renesmeе 16• 03 февраля 2024
Копіюю вам цікаве
Майор Олег Стегачов, до речі, був перший в списку на нашій інфографіці про 116 пілотів, в категорії Ту-95. Якщо почалось полювання спецслужб на російських воєнних злочинців, то воно неодмінно продовжиться.
InformNapalm викладав дані російських пілотів починаючи з 2015 року, коли бачив, як вони фактично тренуються на Сирії вбивати цивільних та бомбити об´єкти цивільної інфраструктури. Вже тоді ми писали, що це їх підготовка до України і їх потрібно почати знищувати, але переклади арабською мовою не дали значного результату. Сирійці не змогли їм помститися за своїх рідних. Хоча росіяни спершу і боялися помсти, але потім розслабились. Майже 2 роки російська авіація також бере участь в обстрілах України, запускає смертоносні ракети по цивільним об´єктам. Майже 2 роки вони не боялися, що їх дістануть в тилу, але все змінюється. Їх починають діставати. Бо легше вбити пілота, ніж чекати поки він запустить ракети.
Дякуємо ГУР, що почали працювати в цьому напрямку. Краще пізно, ніж ніколи.
Renesmeе 16• 03 февраля 2024
І ще
О, цікаво, схоже, що російському військовому пропагандисту, який спеціалізується на темі авіації (капітан Ілля Туманов (ака Fighterbomber) ) поставили завдання терміново ’гасити полум´я’ бензином, применшенням важливості події, нібито це ’побутовий конфлікт’, ’стріляли з травмата’, льотчик взагалі ’звільнився давно’.
Росіянам зараз важливо втримати пілотів від паніки, що на них почалось полювання спецслужб. Тому будуть або заминати тему, або применшувати її значущість. Тому потрібно, щоб замахів на пілотів ставало все більше, щоб новини про них охопили всю РФ і капітану Туманову не вдалося напустити туману.
Від ГУР чекаємо наступний хід і некрологи на російських пілотів.
🔥 Офіційні сторінки InformNapalm
Ответ дляmymoly
Який все ж таки полет фантазії.
И вообще в его машине было ещё десять украинских военнопленных)
Ответ дляИрина_Б_
только поправочка, он уволен 2021 году и стреляли в него из травмата, бытовуха . Так что расходимся
Ну канєшно он уволєний,канешно ’битовуха’.Хто ж їм скаже правду.Це ж відмови почнуться.А там с Божою поміччю всіх з травмата перекладуть...Бажано б разом з опаришами і самками,але там як вийде..
Inna_ya_krasivaya• 03 февраля 2024
Ответ дляНочка_темная
Цікаво що на раші почали писати що це там якісь битові розборки та й не пілот він вже, видно щоб інші хероїчні пілоти параші не зассали ракети кидати, бо круто за 500 км кинути ракету й не боятися, а коли виявиться що за це тебе можуть розстріляти то не так і весело буде кидатися.
Але ГУР виклало інфо першими і фото місця подій, я так зрозуміла, звідки б ГУР їх мало при побутовому конфлікті та й навіщо б заявляло що ліквідували, знаючи що просто побутовий конфлікт і наші там ні при чому.
крутые