У російському місті Енгельс розстріляли командира екіпажу стратегічного бомбардувальника Ту-95МС.
Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.
За даними української розвідки, це майор Олег Стєгачьов, який причетний до ракетних обстрілів України.
У ГУР повідомили, що російський пілот зазнав вогнепальних поранень. Розвідники також опублікували його фото та автомобіля, імовірно, на якому він пересувався.
Вказаний льотчик Повітряно-космічних сил Росії 1983 року народження, служив на авіабазі «Енгельс-2» (в/ч 06987) у Саратовській області – він безпосередньо причетний до завдання ракетних ударів по цивільних об’єктах в Україні та вбивств українців, заявило ГУР.