Я не тону• Изменено 03 февраля 2024
Топи для дівчат 40+
Сьогодні зайшла в магазин білизни, хочу оновити. Консультант вмовила приміряти такий топ, говорить що зараз сам пік на них. Але якось до звичайних бютсів звикла і ця форма приплюснуті блінчики мені не дуже. Декольте не гарне. В мене 2 розмір
Здається більше для молодих дівчат з 1 розміром .
Дівчата 40+ ви носите в повсякденному житті такі топи. Не для спорту, а саме під. блузки, сорочки?
Всім дякую. На фото не я.
Я не тону
• 03 февраля 2024
Ответ дляСтервочка
ні
і не тому, що мені 40+, а тому що воно якесь негарне
Що воно?
Инфотуфелька• 03 февраля 2024
Ношу тільки топи. Це порада лікаря, не носити нічого з кісточками, після того як лікувала мастопатію
Я не тону
• 03 февраля 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Так вони більш анатомічні і дуже зручні.
Корсет_на_шурупах• 03 февраля 2024
Я ношу. По тому что чаще в всего спортивный стили и под свободными кофтами не видно.
Еще нравятся бретели широкие.
Идеальная оптимистка• 03 февраля 2024
Ответ дляЯ не тону
фото
У меня когда-то такой был. Он не фиксирует грудь и она туда-сюда подпрыгивала, спортом точно не могу заниматься в таком.
Сундучок с каникулами• 03 февраля 2024
Какое-то время носила, но потом поняла что есть более удобные модели без косточек, более поддерживающие а не приплюскивающие.
Фима Собак• 03 февраля 2024
Так є ж бездротові бюстгальтери. Топи більше для домашнього відпочинку.
ЯспАкойнаЯ• 03 февраля 2024
Я топы ношу дома
Обычно покупала с али, которыми весь инстаграм усеян
А это решила попробовать Скимс - вроде и ничего, но хотелось бы еще на размер больше примерить, а негде)
Лунтик-паунтик• 03 февраля 2024
в мене схожі від Вікторії Сікрет, багато, ношу з задоволенням. Але влітку парять. В мене 38С, я більша забагато від вас))
Маруська Му• 03 февраля 2024
Вдома або як робоча білизна для дачі, зручно. Негарна ’розплющена’ форма, під блузки не те. 54 роки, розмір с.
Стетоскопуло• 03 февраля 2024
Автор, в h&m є подібні топи, але вони прекрасно тримають груди і не роблять з них блинчики. А ще в юнікло. У вас на фото якась фігня, а не топ.
Стопясят раз обсуждала• 03 февраля 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Я видаляю кісточки зі звичайних ліфчиків, мені без них ок
Ниф_ниф• 03 февраля 2024
Ответ дляЯ не тону
фото
В спортзал нормально. Просто под одежду такие не ношу.
Я не тону
• 03 февраля 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Це з´в Бянці, іспанський бренд близько 2000 грн
Пожарник• 03 февраля 2024
Хотела бы. Но не подходят . Грудь не помещается .вываливаетсч с разных сторон . А в размере чашечек , котором помещается , то широкий внизу . Но я пробовала кельвин Кляйн и лагенфельд . Может что посоветуйте ? Грудь широкая .
Стетоскопуло• 03 февраля 2024
Ответ дляЯ не тону
І? Він робить ваші груди красивими?
Я не тону
• 04 февраля 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Здається, топ на вас малуватий, потрібно ширший
На фото не я, я це написала
Я не тону
• 04 февраля 2024
Ответ дляСтетоскопуло
І? Він робить ваші груди красивими?
Він робить їх незвичайними для мене, як і будь який інший такого плану але фігнею я б не його не назвала.
Стетоскопуло• 04 февраля 2024
Ответ дляЯ не тону
Ви мене вмовляєте чи себе? Мені однаково, який топ ви купите. Ясно, що консультант вам впарює, бо їй треба продати. Я зі свого досвіду написала вам магазини, де можна купити класні топи, які роблять красиві груди. Ви ж можете прислухатись або ні. Ціна і бренд не роблять топ гарним. Ось вище вам писали про топи Кляйна і Лагерфельда, я їх переміряла купу, все фігня. Навіщо за дурні гроші спотворювати собі груди не розумію. Але це моя думка, я вам її не навʼязую, просто поділилася досвідом.
Я не тону
• 04 февраля 2024
Ответ дляСтетоскопуло
H& M приміряти ніде, без примірки я білизну не купую. Цього іспанського виробника маю багато білизни.
Дякую
А Я Самая Самая• 04 февраля 2024
Для 1 размера такой топ это убийство, он расплющивает грудь, которая и так не большая. Я покупаю бюсты без косточек у H&M, они отлично садятся на небольшую грудь, поддерживают форму и не давят.
ПП-шница• 04 февраля 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
і як вони вам підтримують груди? мені тільки з кісточками бюсти тримають