Сижуревувшоке• 04 февраля 2024

Не можу зустрічатись з хлопцем через собаку!

Що робити? У мого хлопця чихуахуа, він такий стрьомний, окатий. Ті очиська таке враження, що зараз повивалюються, бісить мене, бридота. А хлопець не хоче його віддавати, а я не хочу втрачати хлопця, але з тим чудовиськом жити не буду, щей звати його так по-дебільному - Гуччі. Гуччі-хєруччі
Пугачиха• 04 февраля 2024
Видимо собака красивее вас
Білка в колесі• 04 февраля 2024
Не портите жизнь собакену и хлопцу. Найдите себе котопочитателя.
автор Сижуревувшоке • 04 февраля 2024
Ответ дляПугачиха
Видимо собака красивее вас
Не думаю, в мене нормальні очі
автор Сижуревувшоке • 04 февраля 2024
Ответ дляБілка в колесі
Та я і не хочу, з хлопцем все в нас добре. А тварючку треба кудись пристроїти
ЛЮБА• 04 февраля 2024
Ответ дляСижуревувшоке
Не думаю, в мене нормальні очі
Ну это ваше субъективное мнение , надо бы Гучи дать слово !
автор Сижуревувшоке • 04 февраля 2024
Ответ дляЛЮБА
Гуччі пес взагалі-то, а вони не вміють говорити!
После 18• 04 февраля 2024
Чівава, авжеж, така собі тварина і характер в неї такий собі, але Ви перетинаєте кордони, якщо вимагаєте віддати тварину. Для Вас обидва варінти ’провальні’ - обере собаку - залишитесь без чоловіка, що подобається, обере Вас - це теж погано...
Білка в колесі• 04 февраля 2024
Ответ дляСижуревувшоке
Даже я, уж на что не люблю гавкающих крысок, не покушался бы на чьего то любимого питомца.
После 18• 04 февраля 2024
Ответ дляСижуревувшоке
Не малі - вміють - і добре вміють, якщо налагодити комунікацію... а от малі - в них мозок замалий, не мають абстрактної уяви....
СирОжино пирОжино• 04 февраля 2024
автор темы про собачку за шкафом....
Білка в колесі• 04 февраля 2024
Ответ дляСижуревувшоке
Вы просто не владеете собачьим.
ЛЮБА• 04 февраля 2024
Ответ дляСижуревувшоке
Это опять же ваше мнение , надо выслушать вторую сторону )))
автор Сижуревувшоке • 04 февраля 2024
Ответ дляПосле 18
Ну я поки якось намагаюсь натякнути, що я не піду в одну квартиру з «цим» жити. А він намагається мене з «цим» подружити.
автор Сижуревувшоке • 04 февраля 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
автор темы про собачку за шкафом....
Ще ні, але гучік мене доведе
СирОжино пирОжино• 04 февраля 2024
Ответ дляСижуревувшоке
Ще ні, але гучік мене доведе
вы сидите рядом с тем автором?)
автор Сижуревувшоке • 04 февраля 2024
Ответ дляПосле 18
Ну може і так, цей гімнюк точно не вміє
автор Сижуревувшоке • 04 февраля 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
вы сидите рядом с тем автором?)
В одній камері😂😂😂
ДеньгиНеСдаю• 04 февраля 2024
собачий тріль
ДеньгиНеСдаю• 04 февраля 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
автор темы про собачку за шкафом....
ага
автор Сижуревувшоке • 04 февраля 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
собачий тріль
О, буду так його називати
После 18• 04 февраля 2024
Ответ дляСижуревувшоке
Ну може і так, цей гімнюк точно не вміє
така назва добре підходить. В мене була собацюля середнього розміру, така подруга моя - вона краще за деяких людей багато що розуміла і спілкувалася зі мною... сумую дуже... але так - зустрінеш ту чіваву на вулицю і ми вдвох не могли зрозуміти чого вони такі ’припі.жені’ (прастігоспаді).... але, напевно, як і ті йоріки, шпіци та інші маленькі породи...
ЦібаФу• 04 февраля 2024
Ответ дляСижуревувшоке
Та кому ж тварючку пристроїти, з таким характером вас ніхто не візьме.
СкрипяСердцем• 04 февраля 2024
Дивно якось , розумію була б в нього бійцівська порода
Україна понад усе!• 04 февраля 2024
Ответ дляСижуревувшоке
Ну приезжайте ко мне , я вас пристрою.
Чучало яблуні• 04 февраля 2024
Вас еще замуж не позвали, а вы уже думаете, куда собаку деть...мда
Olga076• 04 февраля 2024
какой ужас, любой адекватный человек не отдаст собаку куда нибудь, вы должны принимать любимца((( я бы не отдала собаку, отказалась бы от парня легко и пусть идет лесом!!!
Оце так цабе• 04 февраля 2024
Кстати. Реальный случай недавно: девушка хотела отправить йорка своего парня, потому что она не любила собак а тот Йорк очень противен. Расстались
Забризкана водою• 04 февраля 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Це така мерзенна собака, бійцівські няшки.
СкрипяСердцем• 04 февраля 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Да я не в тому сенсі, тих наприклад можна боятись , а ця що . Ну не подобається , то не грайтесь з нею , вважайте це як його друг чи родич не приємний . Я не думаю , зо хлопець відмоветься від свого домашнього улюбленця
ЖаннаНеАгузарова• 04 февраля 2024
Нормальный не отдаст свою собаку никому. И это, автор, очень с хорошей стороны характеризует человека.