Кукусикиииииии• 04 февраля 2024

Підкажіть, чи приймають зараз долари термінали Приват?

Знаю, що раніше приймали, а як зараз? В терміналі вимагає ввести суму в гривні, яку хочу поповнити і все.
Ms. Похвала• 04 февраля 2024
Долари приймає.
Як і раніше. Поповнювала свою валютну карту для виплат. Але максимум щось 2700 доларів за один раз і тоді комісія в еквіваленті 50 грн за поповнення.

Ондатрова шуба• 04 февраля 2024
Якщо свою картку поповнюєте (але треба щоб її вставляли, а не через телефон заходити), то тоді суму не запитує.
Але долари ніколи не клала на картку.
автор Кукусикиииииии • 04 февраля 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Але долари ніколи не клала на картку.
О, дякую. Бо карту забула вдома, то то заходила через телефон. Спробую із картою.
КарамбОлька• 04 февраля 2024
Мені теж треба поповнити свою валютну карту , але я давно це не робила . Автор , як поповните , напишить будь ласка .Дякую .
автор Кукусикиииииии • 04 февраля 2024
Ответ дляКарамбОлька
Я не валютну буду поповняти, а гривневу. Просто хочу позбутися купюри 1996 року
КарамбОлька• 04 февраля 2024
Ответ дляКукусикиииииии
А як це зробити ? Ви вставляєте в термінал свою гривневу карту , а доллари в купюроприйомник ? А далі що треба робити ? Дякую !
автор Кукусикиииииии • 04 февраля 2024
Ответ дляКарамбОлька
А що далі? Або прийме, або ні))) Я в перший раз, тож не знаю. Читала тут, що так можна збагрити старі купюри.

КарамбОлька• 04 февраля 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Понятно . Бажаю вам успіху !)) Ви сьогоні будете це робити ?
автор Кукусикиииииии • 04 февраля 2024
Ответ дляКарамбОлька
Та ні, сьогодні карту забула вдома, то вже завтра спробую. Відпишуся тут по результату.
Рожки-да-ножки• 04 февраля 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Вибрати обмін валют і на яку картку зарахувати
КарамбОлька• 04 февраля 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Дякую !
КарамбОлька• 04 февраля 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Дякую Вам !
Ромашкинная• 04 февраля 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Так 1996 года и так принимает в кассах и приват и ощад, я сдавала стиранные и потёртые 1996 года
Без Баяна• 04 февраля 2024
Приймає, нещодавно закидала 100 уе на картку
Клептоманка• 04 февраля 2024
Можна ж начебто просто в касі Приватбанку поміняти на гривні?!
автор Кукусикиииииии • 06 февраля 2024
Отже, я зробила, як радили вище - обрала пункт обмін валют. Термінал без проблем забрав купюру 1996 року. Але вона була в ідеальному стані. Гривні були зараховані на карту за звичайним курсом Привату.
Дякую всім за поради