Маю рацію• 1 час назад
Передвиборна реклама в Німеччині
Я живу в землі, де на початку вересня будуть вибори в парламент місцевий. Сьогодні біля дому підняла очі - а там отака краса. На другому фото з перекладом
Плакат Альтернатива для Німеччини зі слоганом "врятуємо цю країну" я не сфоткала, а шкода
Цікаво чи вигребе оце все Німеччина. Рік тому я була впевнена що вони впораються. Зараз впевнена що їм писець і вони вже пройшли якусь точку неповернення
Маю рацію
• 1 час назад
Ответ дляУси Пуси
Я вообще не понимаю, почему афд и много немцев так дрочат на рашу. При том ,что их победили, унизили, но у них прям слюни текут, а ещё у некоторых дома матрёшки, ну эти деревянные
Вони це не так сприймають. Принаймі на сході Німеччини
Болтушка Му• 1 час назад
Ответ дляУси Пуси
Не всем он нужен и не все знают, сколько он стоит или должен стоить. И вообще продукт не первой необходимости
Я так понимаю, Вы понятия не имеете, как работает промышленность и зачем газ и нефть.
Джавеліна• 1 час назад
Ответ дляУси Пуси
В смысле? Это основа всего
Уси Пуси• 1 час назад
Ответ дляМаю рацію
Их бабы и деды бежали с восточной пруссии, а они теперь ностальгируют
Уси Пуси• 1 час назад
Ответ дляБолтушка Му
Честно не совсем. Тем более сейчас есть альтернативные виды энергии. Вся Европа утыкана солнечными панелями и ветряными генераторами
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляУси Пуси
Берлин вообще какой-то гейский, прости Господи. И ещё часто попадатся площади или улицы сталинграда
Він багато в чому специфічний. Але потроху стає осередком москалів.
АфД тиснуться в місцеві парламенти на всіх землях бувшої НДР.
Дякувати богу, що я на заході, в бувшій ФРН, АфД всюди отримують підсрачника від виборців.
Такий собі ДНР в Німеччині потроху назріває. Електоральні карти після виборів дуже промовисті, чітко по кордону ФРН-НДР.
Маю рацію
• 1 час назад
Ответ дляЯ в дамках
Как раз вчера в тик-токе попалось :
Ох ти ж блін! Але для німців це ту матч. Я оце глянула і подумала що може це не кремлівський проект, а проект щоб відтягнути голоси маргіналів від афд
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляМаю рацію
Ага, ага. Ні разу не видно, що москальський?
Злюсь до кипіння• 1 час назад
Ответ дляЯ в дамках
Как раз вчера в тик-токе попалось :
пикча - топ
Злюсь до кипіння• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Пропаганда така, недешево коштує. Німці мовчать в тряпочку.
Посеред Берліна досі стоять пам´ятники асвабадітелям, німці навколо них травичку косять
а вы на ту травичку ссыте что ли? или еще каким образом выказываете неодобрение?
Білочкой назви• 1 час назад
Ответ дляМаю рацію
Саксонія Анхальд
О автор
Якщо не секрет. Яке місто або приблизно. Як влаштувалися. Як з роботою там, якщо трохи мова ж. Чи ще дають 24 параграф.
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Та я хотіла нахрен його завалити, як колись леніна в Києві, у мене багатий досвід.
Але пояснили, що мене депортують, а з одного підходу це непросто зробити.
То у Києві ми неміряно разів пробували і хрен нас куди поділи, бо ми ж громадяни. А тут складно.
Маю рацію
• 1 час назад
Ответ дляБілочкой назви
О автор
Тут два райони. Я в тому що Зааале, біля Халлє (Halle). З роботою тут не дуже, через те що тут було багато хімічної промисловості і нпз. Їх сильно накрила економічна криза. А от житло знайти легко. Чи ще приймають не знаю, не цікавилася
Білочкой назви• 1 час назад
Ответ дляМаю рацію
Це коло яких ще великих міст? Брауншвейг?
Як там з українською общиною, спілкуються. Є зустрічі, мовне кафе? А Ви працюєте? Де вдалося найти роботу?
Замороженная селедка• 1 час назад
авторица, а что не так? нужна была мова-вера-армия, а получили немецкий язык и трындец на родине.
людям, как оказалось, не важна мова. им важна безопасность и благополучие.
Маю рацію
• 59 минут назад
Ответ дляБілочкой назви
Ще недалеко Лейпцигу, це вже інша земля, Саксонія. Українська спільнота мене не цікавить, на скільки я знаю є, феррайн український, але людей там не багато. Більшість українців в нашому місті російськомовні і такі, водочка-шашлички. От і все спілкування. Я працюю, але це не типова робота для українців, так що мій досвід вам нічого не дасть
Маю рацію
• 59 минут назад
Ответ дляЗамороженная селедка
Я не вловила що ви хотіли сказати
Замороженная селедка• 59 минут назад
Ответ дляlilul990
Передвиборні лозунги нічого не значать
Як і у випадку з навроцьким.
важны. они озвучивают заветные хотелки определённой группы избирателей.
Замороженная селедка• 58 минут назад
Ответ дляМаю рацію
Я не вловила що ви хотіли сказати
что вам важнее мир и покой. и что в Украине это всё было бы, если бы не рыпались против раши изначально в 14-м.
Борисфенка• 56 минут назад
Ответ дляМаю рацію
Я не вловила що ви хотіли сказати
Вона хоче вам сказати, що АфД у парламентах і висока концентрація москалів на східних землях Німеччини дуже підвищить безпеку і благополуччя німців.
Сонячний зайчик• 56 минут назад
Ответ дляМаю рацію
Та ця Сара взагалі мутна, не зрозуміло на чиї гроші, але є знаки на чиї вона взялася нізвідки два роки тому
За нею не скажу, але праві мені мені стали симпатичні останнім часом. Це не ліваки шахраї, лицеміри.
Замороженная селедка• 50 минут назад
Ответ дляlilul990
А чого не рипатись? Так би раша ніколи не узнала що в неї дута армія, тупі генерали і дебільні методи ведення війни
о да. сотни тысяч убитых украинцев того стоили.
Ну ниче се• 49 минут назад
Ну это же очевидно. Раньше им америкосы восполняли дефицит, теперь фиг, загоняют свой сланец втридорога.
Замороженная селедка• 49 минут назад
Ответ дляlilul990
А сотні тисяч убитих росіян того коштували?
да как-то срать на них.