Иринкаяя• 04 февраля 2024

Менструальная чаша разница

Девочки вот есть две менструалтных чаши одна с клапаном друга без !как понять та что без как с нее не вытекает?
Сердючка• 04 февраля 2024
Користуюсь капою років 15. Навіть не знала, що вони бувають з клапанами і без 😅. Вийняли - вилили- помили - вставили

автор Иринкаяя • 04 февраля 2024
Ответ дляСердючка
Если без клапана оно будет вытекать или как
Сердючка• 04 февраля 2024
Ответ дляИринкаяя
Я не дуже розумію про який клапан йде мова. В мене просто конус. Нічого нікуди не витікає поки не вийму її. Єдине , якщо буде дуже повна то почне підтікати і наче як вниз опускається
Дадосвидания• 04 февраля 2024
Фу, придумали, чашу. Буээээ
автор Иринкаяя • 04 февраля 2024
Ответ дляСердючка
Вот в этой понятно клапан есть отверстие закрыто , а в розовой просто без конца вот и не пойму принцип
Сердючка• 04 февраля 2024
Ответ дляИринкаяя
В мене така. Без клапанів всяких). Та палочка знизу зроблена для більш зручного виймання( вони можуть бути різної форми). Гугл мені теж не показав з клапанами нічого. Може ви щось не так називаєте?
Сердючка• 04 февраля 2024
Ответ дляДадосвидания
Фу, придумали, чашу. Буээээ
Цікаво, вам і тампони фуу?

КошкинДом• 04 февраля 2024
Ответ дляИринкаяя
Потрібно пошукати в інтернеті, колись бачила такі, здається, принцип таких як рожева, що їх можна випорожнити не дістаючи, а просто стиснувши пальцями і рідина витече через клапан.
Дадосвидания• 04 февраля 2024
Ответ дляСердючка
Цікаво, вам і тампони фуу?
Для вас чаша и тампон одно и то же?
Если вы в дороге, в ресторане, как вы меняете ту чашу? Фу!!!
Веккy• 04 февраля 2024
Ответ дляСердючка
Цікаво, вам і тампони фуу?
Сравнили,тампон впитывает кровь и там верёвка, её тянешь и выкидываешь. А эту непонятно как вставить и как её вынимать и за что ? И фу, эту кровь выливать , мыть. А если где то в гостях ??? Или в поезде?
Сердючка• 04 февраля 2024
Ответ дляКошкинДом
Навіть якщо так, то там в чаші щось на зразок згустка( кров звертається ). Цікаво , як вони пропонують її звідти вичавити ще й не виймаючи )).
Сердючка• 04 февраля 2024
Ответ дляВеккy
Ну після тампона теж так собі враження. Його поки вставиш теж руки в крові і викинути кудись потрібно. А ще є ризик розвитку анафілактичного шоку і вони часто підтікають і шнурочок той може випасти на пляжі )). В кожній речі є свої плюси. Для мене капа - це вділа і забула. Головне не забувати зливати ).
Дадосвидания• 04 февраля 2024
Ответ дляСердючка
Допустим, вы в ресторане, или в гостях, санузел раздельный. Как мыть будете, выливать?
Сердючка• 04 февраля 2024
Ответ дляДадосвидания
Для вас чаша и тампон одно и то же?
Так же як і тампон- Йду до вбиральні. Якщо походи /поїздки планові то намагаюсь підготуватись і в більш зручних місцях ( дома) підготуватись перед дорогою. Зато ні разу не було що в мене скінчились прокладки/ тампони в незручний час ).
Дадосвидания• 04 февраля 2024
Ответ дляСердючка
И ещё, она же не стерильная, сувать её в пи. Чем обрабатываете?
КошкинДом• 04 февраля 2024
Ответ дляСердючка
Незнаю, мені здається теж не дуже зручно, хоча, це дійсно можливість впорожнити чашу, якщо немає змоги її дістати.
Дадосвидания• 04 февраля 2024
Ответ дляСердючка
У кого позаимствовали слово ’капа’ ? Не укр.это слово
КошкинДом• 04 февраля 2024
Ответ дляДадосвидания
А пісюн свого чоловіка ви також кип´ятите до стерильності кожного разу перед використанням?
Сердючка• 04 февраля 2024
Ответ дляДадосвидания
Є спеціальні засоби. Перед і після циклу повна дезинфекція. Під час мию з милом( засіб для підмивання). Вдома можу хлоргікседином обмити.

Дадосвидания• 04 февраля 2024
Ответ дляКошкинДом
Писюн и чаша - одно и то же?
КошкинДом• 04 февраля 2024
Ответ дляДадосвидания
Писюн и чаша - одно и то же?
Звісно ні) Бо моя чаша буває лише в мені, а пісюн не факт! Так що від нього болячок точно можете більше підхопити.
Сердючка• 04 февраля 2024
Ответ дляДадосвидания
Коли купувала , ще багато років тому , їх так називали - капою. Чашою вони стали пізніше. Так звикла називати.
База_птеродактилей• 04 февраля 2024
Ответ дляДадосвидания
Рідко хто сидить в ресторанах більше 12 годин, вдома миють
Дадосвидания• 04 февраля 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Ну а если целый день гуляешь, потом ужинаешь. Например, где-то в новом городе проводишь день
Сердючка• 04 февраля 2024
Ответ дляДадосвидания
Намагалась згадати таку ситуацію. Я вже вище писала , що перед плановим походом приводиш себе до ладу і 6-10 годин не згадуєш про неї. Цього часу достатньо для походів. Да і туалет без раковини зараз досить рідко зустрічається
Сердючка• 04 февраля 2024
Ответ дляДадосвидания
Я собі мало уявляю ситуацію ,що я десь 12 годин без вбиральні буду. В туалет захочеться раніше чим її міняти ). Но навіть якщо уявити таку ситуацію - серветки вологі врятують. Так це буде не зручно, але як вихід з ситуації.
Сердючка• 04 февраля 2024
Ответ дляКошкинДом
От дивлюсь я на ту довгу паличку і не розумію куди вона повинна поміститись )). Чаша ж повністю знаходиться у влагалищі, її зовсім не видно і вона не відчувається зовні. Дивна конструкція)
КошкинДом• 04 февраля 2024
Ответ дляСердючка
Типу, якось так)
Сердючка• 04 февраля 2024
Ответ дляКошкинДом
Типу, якось так)
Капець)). Це ж нереально буде зробити. Густота виділень вища ніж водичка на фото ). Та і як треба вигнутись, щоб злити , а ще краще відкрити ту заглушку на білій😂
Сердючка• 04 февраля 2024
Ответ дляКошкинДом
Типу, якось так)
А якщо вона відкриється сама ?). Хотіла б я почути реальний відгук про цей чудо винахід. Хоча навряд ми тут знайдемо жінку з такою капою. Тут і звичайними дуже мало хто користується