Області пітьми• 05 февраля 2024

Нужно заняться сексом с президентом Украины. Кого бы вы выбрали?

Дьявол сообщает Вам, что у вас есть возможность попасть не ад, а в рай. Для этого нужно заняться сексом с любым президентом Украины . Все появляются перед вами. Возраст можно выбрать. Ваш выбор:
Результат:
вже голосів: 169
64 (37.87%) в ад - так в ад
55 (32.54%) Зеленский
18 (10.65%) Ющенко
12 (7.1%) Порошенко
11 (6.51%) Янукович
5 (2.96%) Кучма
4 (2.37%) Кравчук
Там все розмивчато• 05 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
З Кравчуком, які ще можуть бути варіанти
Так він вже …той-во…

Там все розмивчато• 05 февраля 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Ого, секта боневтіка ще існує? Воістину, якщо Бог розуму не дав, ніщо не допоможе
А ви з чиєї секти до нас?
ГейСюда• 05 февраля 2024
Глупый опрос. Вам скучно?
Life is Beautiful• 05 февраля 2024
Не треба слухати, що каже Вам дьявол. І робити треба все навпаки, тому що він каже.
Статус Ква• 05 февраля 2024
Ответ дляОбласті пітьми
я не зустрічала((( думала, що оригінальна.)))
Бо замовлення у ботів у всіх однакові.

Чому в опитуванні немає Залужного?
Королева ганделику• 05 февраля 2024
Ответ дляСтатус Ква
Бо замовлення у ботів у всіх однакові.

Чому в опитуванні немає Залужного?
Забыли про дыню с глазами.
Свекруня• 05 февраля 2024
Гимн же не включат при этом?

Потішаюся• 05 февраля 2024
Не голосувала, але пригадалася історія. 2004 рік я не жила в Україні. І тут друзі пишуть про революцію, що увесь Київ ходить в оранжевих шарфах, Янукович - нечесно веде вибори …ну мені він був як дядько з совка .
І тут сниться мені сон, що я народжую від … Януковича. І вранці дивлюся новини, а він вже не такий і гидкий
НЛОша• 05 февраля 2024
Ответ дляЗвоночек
Бедный Кучма, никому ненужный 🤣🤣🤣
Та він миршавий якийсь і при ньому з’явилися перші політв’язні, олігархізація країни. Фу, кароч
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 05 февраля 2024
Ответ дляКокоСина
Ідеал моєї бабусі. Колись давно, коли Петро був ще до тюнінгу, вона казала: от би тобі Оленко такого чоловіка: гарного, кучерАвого і з золотими зубами, як Порошенко
А моя бабуся казала на нього баран кудлатий
Бадабум• 05 февраля 2024
Ответ дляЗасомневаю
До речі, Яника обирали. Фу
Та думаю, что абы поржать его выбирали. Кстати, выбор у нас и правда не очень
Lydmila408• 05 февраля 2024
Ответ дляЗасомневаю
До речі, Яника обирали. Фу
З шариками люблять....
Апрель Ивановна• 05 февраля 2024
выбрала бы это.
— Всех политиков сразу после выборов мы отправляем в тюрьму. А вы разве нет?
— Но зачем?
— Очень экономит время.
Терри Пратчетт ’Последний континент’
как тебе такое илон маск• 05 февраля 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Ну мне он больше на свинью похож, эти его глаза поросячьи. К тому же есть такие кучерявые свины
Забула що?• 05 февраля 2024
Молодой Кучма. Мой типаж
Мания-Величия• 05 февраля 2024
Ответ дляСтатус Ква
Бо замовлення у ботів у всіх однакові.

Чому в опитуванні немає Залужного?
Бо він не президент України. Принаймні, поки що. Ну логічно ж))
культУра• 05 февраля 2024
Піськограй поза конкуренцією, мабуть цей образ з роялем підняв його сексуальний рейтинг
Раз одела не бу• 05 февраля 2024
Хто ці люди, що з Януковичем?
Аль де Барановна• 05 февраля 2024
Ответ дляСтатус Ква
Бо замовлення у ботів у всіх однакові.

Чому в опитуванні немає Залужного?
Кстати, в молодости он офигенный внешне был, прям вау

Бандитка Сью• 05 февраля 2024
Ответ дляLife is Beautiful
А кстаті ідея 👍
Сосиска_Втесте• 05 февраля 2024
Ой, я лучше с Поплавским. Пусть попробует мой вареничек своим огурчиком.
Веккy• 05 февраля 2024
Зеленский конечно))
Elena_Kiev_Solomenskiy• 05 февраля 2024
лечить вас нужно электрическим током сначала.