Смурфетта• 05 февраля 2024
Хто бачив в дії автоматичні освіжувачі повітря?
Підкажіть там регулюється подача освіжувача? Яким чином ? Чи можна щоб натискало трішки чи через певний час можна відкоригувати?
Подобаються сухі освіжувачі, зараз в Єві в наявності в основному лише змінні балони для автоматичних, невже вони зручніші? Звичайних навіть вибір ароматів дуже малий і то в продажу їх немає, можливо лише онлайн і то не дивилася чи є, один балончик замовляти немає смислу
TANYA 0 0 0 0• 05 февраля 2024
Є розпилювач глейд, на батарейках, там є вибір 3 режими через який час розпилення.
УжеВотДа• 05 февраля 2024
У меня есть глейд автоматический, но им удушиться можно, слишком интенсивный. Можно отрегулировать частоту, но не силу брызгания - но мне и раз в полчаса, минимальный уровень, хватило чтоб вся квартира была окутана запахом, ночь не поспала из-за этого, больше не пользуюсь.
Любимка-анонимка• 05 февраля 2024
Дивлюсь на bath and body works. Там часто акції на такі, що в розетку пхаються, але американська вилка.. от Але запахи там бомба...
Смурфетта
• 05 февраля 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Думала, в Дії вже нова функція зʼявилася 🤣
🤣🤣🤣
Смурфетта
• 05 февраля 2024
Ответ дляУжеВотДа
Ото ж боюся що і у мене так буде... Там не можна виставити щоб розпилювало 2-3 раза в день?...
УжеВотДа• 05 февраля 2024
Ответ дляСмурфетта
Конкретно в моем глейде - раз на полчаса это нижний порог. Но может есть другие, с более гибкими настройками, поищите
Печенюшка• 05 февраля 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
И я)))