Особливо на тлі критичної ситуації в Авдіївці. Постійні фотки з кабінету з кумом Шапталою, письменниками, музикантами, равином, кримськими татарами... Просто нема слів, швидше б його зняли. Можна по-різному ставитися до Сирського, але він постійно на фронті й фоткається тільки з бійцями.
Николай-b526• 05 февраля 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
То що, тримати на посаді через колишні заслуги дворічної давності?
а ві верите в параді в Севастополе???
Marinka152• 05 февраля 2024
Ответ дляAsteroidea
А ви взагалі хто, щоб проводити аналіз та давати оцінку правильності ведення війни? У вас є військова освіта, досвід чи можливо ви там на нулі біля Бахмуту були та бачили на власні очі що та як відбувалось?
І оцінку давати, і аналіз дій може робити абсолютно кожен громадянин України! Бо гинуть отам на нулі , добровольцями першими йшли і зараз в буси гребують якраз людей без військової освіти і досвіду! А отих з освітою, які мали б не допустити, щоб раша вкотилася на південь і до Києва дойшла легесенько...так отих з досвідом на фронті 30 відсотків від загальної кількості , а інші по теплим кабінетам і в просто в тилу сидять !
Ответ дляt@atka
Це ж улублене дійство Зеленського, навіщо йому складати конкуренцію? А по ділу, ви справді вважаєте що в пресі буде освілюватись переміщення головнокомандувача, ще й фоточки з геолокацією будуть викладуватись? Ви явно несповна розуму...
Та це ви не сповні. Співайте ’Батько наш Залужний, Україна мати’
Espresso_caffe• 05 февраля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
А що він кудись балотується чи відомого його політична позиція?
та переслушали мы уже Портникова, не нужно из нас вытряхивать то что вы хотите услышать
Осьминожко• 05 февраля 2024
Бачила відео, там кажуть що Сирського піймали на взятці 30 тис. І Він мясник, посилає солдат на марні штурми як мясо.
Але це не перевірена інформація і може бути фейком !
Мене наприклад дратує, що народ України звертає увагу на те, що в інших десь там щось робиться, та не зовсім значне до речі, але на більш значні речі ніхто чомусь не звертає уваги.
Ну фотографується він і що з цього, але ж народ свого особистого життя, от ні як бачити не хоче.
А Ви знали наприклад, що Залужний ще й какати до туалету ходить?
Так от, потрібно проконтролювати, що він і скільки він з´їв, та скільки своєю дупою посрав, бо це ж недодержання порядку, як не як.
Конфет04ка• 05 февраля 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
А помилка за помилкою в армії?! Два роки ми втрачаємо міста за однаковою схемою - клин і обхід з флангів. Це я вже мовчу про нездарно сплановані наступальні операції під Бериславом, Бахмутом, Токмаком. Якщо не знімуть Залужного і Шапталу, армія не матиме шансу на зміни.
ну ясное дело, если город укреплен, то его разумнее обходить с флангов и окружать. осаду не вчера придумали, и не позавчера.
Ответ дляЧашечка кофе
І кожен раз треба пам‘ятати одну річ - не створи собі кумира.
Вже створили. Мені страшно від цього. Просто треш
Ответ дляkanareyka_tweety
Що ви хочете? Це жіночий форум....Збігайте на інший, можливо там заплатять. І чому ви ще не в армії...такий всезнаючий експерт по форумах бігає...
antoninalav• 05 февраля 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
так. Я Вас розумію))))
Leonka Boo• 05 февраля 2024
Мар´яна - ти? 😁
Не дратують, бо не знаю де їх дивитися, не слідкую)
Бессмертный пони• 05 февраля 2024
Ответ дляЧомучка
А навіщо головнокомандуючому туди постійно їздити?
Ну как зачем .... скакать на танке впереди войска на врага с криком ’Ура !’ ...
Ответ дляЧомучка
А навіщо Зеленський постійно їздить?