kanareyka_tweety• 05 февраля 2024

А вас не дратують постійні селфі Залужного?

Особливо на тлі критичної ситуації в Авдіївці. Постійні фотки з кабінету з кумом Шапталою, письменниками, музикантами, равином, кримськими татарами... Просто нема слів, швидше б його зняли. Можна по-різному ставитися до Сирського, але він постійно на фронті й фоткається тільки з бійцями.
RimBt• 05 февраля 2024
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Ну, вітає друга, це нормально, не бачу нічого страшного. Про коньяк це ви загнули, звісно. 👀
скажем так, оттенок лица, мягко говоря, не бледный.
antoninalav• 05 февраля 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
Де підписані? На ФБ підпишіться, Валерій Залужний
Ну. І де там постійні селфі і пости? До Зе сходіть
автор kanareyka_tweety • 05 февраля 2024
neortoju• 05 февраля 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
Жах, скільки тут порохоботів
Порохоботы из-за того, что им плевать на селфи Залужного?
Ответ дляantoninalav
Часто ви бачите поїздки Залужного на фронт і фото з бійцями???
antoninalav• 05 февраля 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
фото
Ви проти бо затьмарює сяйво від сонцеликого?
RimBt• 05 февраля 2024
Сирскому доверять не стоит.
он показной популист.
antoninalav• 05 февраля 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
І....?
Ответ дляantoninalav
І....?
Не бачите. Бо не їздить. Сидить у кабінеті
Ответ дляRimBt
Сирскому доверять не стоит.
он показной популист.
Його взагалі у ЗМІ не видно. Який популіст?!
lilu502• 05 февраля 2024
Ответ дляПекельнаКрасуня
главное что вы не такая)
а таким як ви ми маємо подякувати за повномаштабне вторгення і просране майбутнє наших дітей
Asteroidea• 05 февраля 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
А помилка за помилкою в армії?! Два роки ми втрачаємо міста за однаковою схемою - клин і обхід з флангів. Це я вже мовчу про нездарно сплановані наступальні операції під Бериславом, Бахмутом, Токмаком. Якщо не знімуть Залужного і Шапталу, армія не матиме шансу на зміни.
А ви взагалі хто, щоб проводити аналіз та давати оцінку правильності ведення війни? У вас є військова освіта, досвід чи можливо ви там на нулі біля Бахмуту були та бачили на власні очі що та як відбувалось?
Ответ дляAsteroidea
Якщо у вас ніхто не воює, то мовчіть. У моїй сімʼї воюють. І бачать весь жах і ’шикарних’ командирів
Mila228• 05 февраля 2024
Мене вивело з рівноваги те, що він Кивалову(який був ’підрахуй’ у Яника) десертицію захищав. В голові не вкладається.
Бессмертный пони• 05 февраля 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
Треба підкинути Боневтіку ідею - хай вас призначить на місце Залужного . Впевнена , за пару годин ви здобудете перемогу і викинете всіх москалів з України .
antoninalav• 05 февраля 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
І...? То робити треба селфі чи не треба?
КокоСина• 05 февраля 2024
Це правда про канарейок?
Николай-b526• 05 февраля 2024
а когда колонні орков шли на Киев - вас ничего не дратувало???
Ello• 05 февраля 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
ого, да вы профи, я так понимаю у вас за плечами наверняка минимум Военная академия и служба в армии лет 20?
t@atka• 05 февраля 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
Жах, скільки тут порохоботів
Одного не розумію,чому якщо проти Зе, то зразу порохобот?
Чашечка кофе• 05 февраля 2024
Тільки, якщо це селфі з трухановим
КокоСина• 05 февраля 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
Ще скажіть що той хто воює ’ з ваших’ проти Залужного чи його селфі
Espresso_caffe• 05 февраля 2024
начинается
зелеботы сливают залужного в глазах электората
Ответ дляMila228
Так. Проффесор №2
Espresso_caffe• 05 февраля 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
Вважаєте, він зайнятий ділом і контролює ситуацію? Не видно!
а вы его адъютант?
Чашечка кофе• 05 февраля 2024
Ответ дляEspresso_caffe
начинается
А що він кудись балотується чи відомого його політична позиція?
Ответ дляНиколай-b526
То що, тримати на посаді через колишні заслуги дворічної давності?
belovata• 05 февраля 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
фото
Удалено администрацией...
Ответ дляКокоСина
Уявіть собі
t@atka• 05 февраля 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
Це ж улублене дійство Зеленського, навіщо йому складати конкуренцію? А по ділу, ви справді вважаєте що в пресі буде освілюватись переміщення головнокомандувача, ще й фоточки з геолокацією будуть викладуватись? Ви явно несповна розуму...