GarnoKvit• 05 февраля 2024

Вікно овертону и Залужний

Як звільнити мега популярного генерала, який, завдяки своїм військовим талантам, відстояв Україну в перші місяці вторгення, не давши припинити її існування? Який організував тероборону і армію, з мінімум озброєння, більшість з якого була зачинена на складах, і не дав путіну захватити Україну за кілька днів, попри такі складні умови і палки в колесах. Генерала, якого поважає весь світ, а не тільки українці.

Гадаєте, що неможливо прибрати таку популярну і всіма поважаєму і обожнювану людину?

Нажаль, ви помиляєтесь(((

Як працює вікно овертону:

Перший вкид в інформаційний простір - реакция суспільства найбільш бурхлива і жорстка.
Другий вкид - реакція слабша.
И так далі. Після третього, четвертого, п´ятого, шостого вкидів відбувається поступове звикання суспільства до того, що Зеленський конфліктує з Залужним. І реакція суспільства кожного разу зменшується.
Параллельно запускають ботів та агентів в пабліки, в коментарі, в форуми типу нашого и т.п. з темами "а що такого особливого в Залужному", "а вас не дратують постійні селфі Залужного?" и т.п.
І на цьому фоні суспільство звикає до того, що Зеленський конфліктує з Залужним, суспільству закидують тезу, що Залужний поганий, малокваліфікований, и тому подібне, що є кращі кандидати. І суспільство звикає до цих тез. И коли в пабліках, коментарях та форумах зменшується накал щодо звільнення Залужного і суспільство взагалі перестає реагувати на можливу відставку Залужного, то все! Профіт! Залужного можно звільняти. Ніхто вже не квакне.
Ось так все працює
Все просто.

Вони працють. Ця схема робоча і опробувана вже неодноразово.
Metelitsa• 05 февраля 2024
Ответ дляok1904
Зверніться в 40 бригаду, Вас зорієнтують
А інші бригади не показник?
10 ОГШБ? Вони вже прикіпіли до околиць того Бахмуту..., тої оспіваної ’фортеці’...
Атланта• 05 февраля 2024
Ответ дляSonnig
Ну при чем тут кто назначает. Речь о воровстве в армии. Он имеет прямое отношение как командующий. Я никого не защищаю, но объективно..
Вся страна погрязла в коррупции..печалька
Бесполезный разговор.
ТашаНаташа• 05 февраля 2024
Ответ дляGarnoKvit
Тупік через нестачу озброєння. Ви гадаєте, що озброєння стане більше після звільнення Залужного? А які для цього аргументи? Нам хтось його дає? Ні. Напроти, без озброєння в нас залишаться тільки люди, яких можна закидувати, як м´ясо, поки всіх не переб´ють.
Залужний вміє впоратися з мінімальною кількістю зброї і при цьому зберегти військо.
А Вы ничего не помните о том, что американцы требовали чтобы мы сняли Ермака и боролись с коррупцией? Иначе не будет с их стороны вооружений?
Вас никак это ни на какую мысль не наталкивает??
illaria-k• 05 февраля 2024
Ответ дляSonnig
весь генераллитет имеет отношение.
Кто то больше, кто то меньше.
Но вот кто меньше?
Sonnig• 05 февраля 2024
Ответ дляillaria-k
весь генераллитет имеет отношение.
Кто то больше, кто то меньше.
Но вот кто меньше?
Мы не уззаем правду. И надо ли? Нам войны уже выше крыши.
😐
Sonnig• 05 февраля 2024
Ответ дляАтланта
Бесполезный разговор.
А вы из всех разговоров пользу имеете?
Тогда просто игнорьте, к чему этот спитч.
Соната любви• 05 февраля 2024
ну да, как уволить генерала, который сказал, всего лишь ошибся, давайте еще 500 ты человек, ему нужен шанс.

его не только уволить, а под военный трибунал уже давно пора отправить.
Соната любви• 05 февраля 2024
Ответ дляТашаНаташа
байден ни разу не требовал снять ермака.
против ермака выступали только республиканцы.
демократов ермак вполне устраивал.
atrorubens• 05 февраля 2024
Ответ дляТашаНаташа
Ну так американці вимагали зняти Єрмака, а не ’кого-небудь, без різниці кого’.
ok1904• 06 февраля 2024
Ответ дляMetelitsa
А інші бригади не показник?
В 10 тій наш бувший мер. Два тижні назад був під Краматорськом.
ok1904• 06 февраля 2024
Ответ дляТашаНаташа
Корупція жахлива. Слово ’чєловєка со значком’ вирішує більше за здоровий глузд і показники згідно аланізу ситуації
Атланта• 06 февраля 2024
Ответ дляSonnig
А вы из всех разговоров пользу имеете?
Прекратите флудить.
автор GarnoKvit • 06 февраля 2024
Ответ дляnenatasha
Взагалі команда Зеленський-Єрмак мені починає декого нагадувати, і чи не закінчиться це тим, що обирати наступного президента нам доведеться поміж них.
Не просто ж так пан Єрмак зараз проводить всі зустрічі, телефонні розмови, на всіх фото-відео, як тінь Зеленського.
Скоріше це Зеленський тінь Єрмака
ТашаНаташа• 06 февраля 2024
Ответ дляatrorubens
А это Вас ни на какую мысль не наталкивает тоже?
ТашаНаташа• 06 февраля 2024
Ответ дляnenatasha
Наоборот. Зеленский - тень Ермака.
Чомучка• 07 февраля 2024
Ответ дляИрина_Б_
ну вы прикылаыаетесь ? при чем тут Залужный и то что было в начале войны? он что какую-то супер стратегию выработал? А сейчас что? талант закончился? Его заслуги нет вообще никакой.
І чия ж заслуга?