GarnoKvit• 05 февраля 2024

Вікно овертону и Залужний

Як звільнити мега популярного генерала, який, завдяки своїм військовим талантам, відстояв Україну в перші місяці вторгення, не давши припинити її існування? Який організував тероборону і армію, з мінімум озброєння, більшість з якого була зачинена на складах, і не дав путіну захватити Україну за кілька днів, попри такі складні умови і палки в колесах. Генерала, якого поважає весь світ, а не тільки українці.

Гадаєте, що неможливо прибрати таку популярну і всіма поважаєму і обожнювану людину?

Нажаль, ви помиляєтесь(((

Як працює вікно овертону:

Перший вкид в інформаційний простір - реакция суспільства найбільш бурхлива і жорстка.
Другий вкид - реакція слабша.
И так далі. Після третього, четвертого, п´ятого, шостого вкидів відбувається поступове звикання суспільства до того, що Зеленський конфліктує з Залужним. І реакція суспільства кожного разу зменшується.
Параллельно запускають ботів та агентів в пабліки, в коментарі, в форуми типу нашого и т.п. з темами "а що такого особливого в Залужному", "а вас не дратують постійні селфі Залужного?" и т.п.
І на цьому фоні суспільство звикає до того, що Зеленський конфліктує з Залужним, суспільству закидують тезу, що Залужний поганий, малокваліфікований, и тому подібне, що є кращі кандидати. І суспільство звикає до цих тез. И коли в пабліках, коментарях та форумах зменшується накал щодо звільнення Залужного і суспільство взагалі перестає реагувати на можливу відставку Залужного, то все! Профіт! Залужного можно звільняти. Ніхто вже не квакне.
Ось так все працює
Все просто.

Вони працють. Ця схема робоча і опробувана вже неодноразово.
Чашечка кофе• 05 февраля 2024
Не створіть собі кумира. І професіоналізм одного не відміняє професіоналізму інших.
автор GarnoKvit • 05 февраля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Це ви про Зеленського? Чи Зеленський поза цією тезою?
Чашечка кофе• 05 февраля 2024
Ответ дляGarnoKvit
Про всіх кого возносили, возносять та буду вознисити в кумири
чаревна• 05 февраля 2024
Я сегодня послушала кусок интервью Зеленского. Он сказал о кадровых перестановках в общем. Даже не упоминал фамилию Залужного. Все сми понесли снова про Залужного, про его отставку и т д...
Понятно хайп для каналов, горячие новости, сенсации, но мля задолбали
marata• 05 февраля 2024
Зелені мерзоти. Самі вже б давно злили країну на початку вторгнення. І продовжують пробивати дно
Атланта• 05 февраля 2024
На фронте полный тупик. Похоже Залужный это понимает, и пытается объяснить, но Зеленский напрочь оторван от реальности и отказывается это принять
Павлик Равлик• 05 февраля 2024
Завтра таким чином нам будуть розказувати, що путін - найкраще, що може бути для нас...
Дуже гірко, країну вже майже втратили...
Одразу видно ОПешних ботів в таких темах. Раніше були під підозрою, тепер 💯.
автор GarnoKvit • 05 февраля 2024
Ответ длячаревна
Зеленський підходить обережно і здалека до звільнення Залужного.
ВетерВпопе• 05 февраля 2024
Удалено администрацией...
Чашечка кофе• 05 февраля 2024
Ответ длячаревна
Так повністю новини ніхто ніколи не читає, бо сенсації не буде
Чашечка кофе• 05 февраля 2024
Ответ дляАтланта
Тупик не тільки військовий, але і політичний та геополітичний.
marata• 05 февраля 2024
Ответ дляВетерВпопе
Удалено администрацией...
О, свіженькі боти підʼїхали
автор GarnoKvit • 05 февраля 2024
Ответ дляАтланта
Тупік через нестачу озброєння. Ви гадаєте, що озброєння стане більше після звільнення Залужного? А які для цього аргументи? Нам хтось його дає? Ні. Напроти, без озброєння в нас залишаться тільки люди, яких можна закидувати, як м´ясо, поки всіх не переб´ють.
Залужний вміє впоратися з мінімальною кількістю зброї і при цьому зберегти військо.
Атланта• 05 февраля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Согласна. Я имею ввиду его зону ответственности.
Елена1265• 05 февраля 2024
А что случится, если его уволят?
Ирина_Б_• 05 февраля 2024
ну вы прикылаыаетесь ? при чем тут Залужный и то что было в начале войны? он что какую-то супер стратегию выработал? А сейчас что? талант закончился? Его заслуги нет вообще никакой.
Slobozhanochka• 05 февраля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Новини пішли із публікації в Wash.Post. І там дійсно було про це написано, як і про роздуми, ким замінити.
Атланта• 05 февраля 2024
Ответ дляGarnoKvit
Вы сама с собой спорите?
автор GarnoKvit • 05 февраля 2024
Ответ дляВетерВпопе
Удалено администрацией...
А ось і бот зі свіжою реєстрацією менше тижня тому.
РойЛеля• 05 февраля 2024
Хочеться змін, бо ми в куті. Аби тільки зміни не гірші
Diamond_777• 05 февраля 2024
Це все дуже страшно
дай Бог аби не вдалося
Елена1265• 05 февраля 2024
Ответ дляАтланта
Залужному нужна мобилизация 500 тыс мужчин. Если Залужный считает, что на фронте тупик, к чему тогда мобилизация?
автор GarnoKvit • 05 февраля 2024
Ответ дляАтланта
Вы сама с собой спорите?
А ви?
liss• 05 февраля 2024
Народ отстоял ! Запишите . Не залужный стоял бесплатно в терробороне а люди сами шли , другие им несли продукты . То что там банковую охрану охраняли они так то их работа и специализация .
Фотки в соц сетях , посты , активная светская жизнь и диссертация для меня лично
не понятны .
ВетерВпопе• 05 февраля 2024
Удалено администрацией...
Манула• 05 февраля 2024
Ответ длячаревна
Та прокинтесь вже. Невже незрозуміло останній натяк Зеленськог? Якщо не про Залужного, чому не сказати прямо - відчепитесь всі від Головкома? Чи вважаєте, що мар´янушка від себе вкинула тему про ’поганого’ Головкома?
Miss-Miss• 05 февраля 2024
Ответ дляВетерВпопе
Удалено администрацией...
Ви спеціально для цього пару днів тому зареєструвались, щоб цей висер написати?
автор GarnoKvit • 05 февраля 2024
Ответ дляЕлена1265
Не брешіть. Залужний не просив саме 500 тис чоловіків. Дайте пруф, де він каже: ’мені потрібно 500 тисяч чоловіків’
чаревна• 05 февраля 2024
Ответ дляРойЛеля
Вы хотите изменений, за чей счёт, если не хотят мобилизироваться? Кто будет воевать, исправлять ситуацию, чтоб вы были довольны?!
Mangoskin• 05 февраля 2024
Ответ дляGarnoKvit
Может новый командующий не будет кидать солдат в наступление без ничего ?
Не задумывались ?
Сохранил войско ? Так сохранил , что требует новых 500 тыс для очередного наступления лопатами ?
В селах давно были ? Поедьте посмотрите , кто там остался и что люди думают о Залужном заодно узнаете .