Угги в горошек• 05 февраля 2024

Величне століття. Роксолана. Ваші улюблені персонажі?)

Якщо говорити про чоловіків, мої топ 3 улюбленця. 1. Ташлиджали(помічник Мустафи). Подобається. 2. Шехзаде Мустафа. 3. Шехзаде Мехмет. Не сподобались мені.
:1) Рустем. 2) Ібрагім. 3) помічник Рустема, той чорнявий з бородою, забула як звати його. Якщо про жінок, мої топ: 1) Хатідже. 2) Гюрем плюс мінус. 3) Шах Султан. 4) Фатьма Султан Не сподобались 1) Махідевран, її невістка Фатіма, Валіде, Хуриджихан, Нурбану)
Однозначно• 05 февраля 2024
Хатідже мені взагалі фу, не приємна і не красива. Ця крапля під носом
Контрольница• 05 февраля 2024
Балибей- красавчик
Айбиге Хатун
Михримах
Мустафа
Мехмет
Джихангир
Шах

Не понравились
Хатидже
Хюррем
Нурбану
Фатьма
Диви яка я пава!• 05 февраля 2024
Не памʼятаю, подобалася Гюрем як вона їх там строїла усіх.
Басина• 05 февраля 2024
Сюклюм... ой... Сюмбюль)))
Басина• 05 февраля 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
А міміка її?))) Шикарна))
Фляшка на трьох• 05 февраля 2024
Шедевральный сериал, каждый сыграл свою роль круто!
Електрохарчування• 05 февраля 2024
Ответ дляБасина
А міміка її?))) Шикарна))
Отвернуло от нее из-за ее прорашистской позиции и особенно после ДР ее дочери в стиле мультфильма маша и медведь
Басина• 05 февраля 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Я намагаюсь відокремити Мерьєм-актрису від образу Хюррем. Так само Бурака Озчевіта від Балібея. Не завжди виходить, звичайно...