Бегущаяпо• 05 февраля 2024
Пісня на Євробачення від нас, так задумано?
Поділіться думками. Як завжди, я все пропустила. Але зараз з усіх новин «лізе» критика… тому звернула увагу. Що маємо: від нас на Єврочення поїде пісня виконавиць Альони-Альони та Джері Хейл, пісня називається «Тереза і Марія» (мається на увазі, Мати Тереза та Діва Марія). Як тільки їх обрали, одразу полізла критика, що… образ Матері Терези, виявляється, зараз критикують у світі, бо є незаперечні факти та розслідування (особисто цього я не знала, бо не слідкую). Але… коли дівчата писали і представляли пісню, її багато хто чув, ніхто не підказав, що за образ Терези можуть критикувати? Це провтик чи так задумано? В європейській пресі за останні роки наче «викривають» Мати Терезу… то все наклеп на неї та її діяльність чи правда? Погуглила, то дійсно європейська преса щось викопувала про благочинну діяльність, і навіть якісь неоднозначні факти наводила. Як гадаєте, нашим виконавцям ніхто не підказав, що за цей образ можуть критикувати? Чи підказували, але дівчата так і залишили.
Теща дочки• 05 февраля 2024
Ответ дляНезламна Україна
Кому краще?
многим. или думаете здесь много почитателей ’таланта’ алены и джери ..
Незламна Україна• 05 февраля 2024
Ответ дляТеща дочки
Це дуже абстрактні заяви.
Глаза_в_3_карата• 05 февраля 2024
Ответ дляГейТуда
критика была сразу, как только появилась песня.
они ее проигнорировали
підтверджую, авторе.
критика була від початку. все вони знали та розуміли
Бегущаяпо
• 05 февраля 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
підтверджую, авторе.
Ага, ясно. Тоді цікавий вибір в дівчат.
Мальчун-задирун• 05 февраля 2024
Ответ дляБегущаяпо
У мене взагалі смак не збігається з Євробаченням, ну я лише за Сердючку колись була, бо пісня в неї справді весела була, як в учасниці. А потім як у гості - Rain of Champagne. Теж конкурсно:-) А ось пісня Джамали, з якою вона перемогла, 1944, мені здалася крутою, але серйозною для такого конкурсу. Можливо, політичні моменти також мають значення.
Так в тому і цимес, що пісні можуть різні перемагати - і сумні, і веселі, і філософські як у Манескін чи Джамали, чи Калуш, чи Mahmood.. - найцінніше, що це авторські пісні 👍👍
Джамали пісня ще й декілька рекордів конкурсу встановила, наскільки пам‘ятаю.
І там таке офігенне змішення стилів у її манері - і блюз, і r’n’b мабуть і ті нац.татарські мотиви, і нереальне соло ❤️
От наскільки я спокійно до неї відношуся, і наскільки мене розриває та пісня.
А вона з війною і всіма нашими бучами, маріуполями ще й пророчою стала((
Бегущаяпо
• 05 февраля 2024
Ответ дляМальчун-задирун
На жаль, так, що пророчою. Джамала самобутня виконавиця, з родзинкою. Як Ніно Катамадзе. Дуже оригінальна.
Заюшка_хозяюшка• 05 февраля 2024
Ответ дляБегущаяпо
А які там гарні були? Послухаю, самій цікаво. Бачила в коментарях хвалили «Циферблат» (я раніше не чула; послухала, гарні юнаки).
Так, дочка моя за Циферблат голосувала.
Я за Ягоди ’цунамія’ - я люблю таке язичницько мольфарське всяке. Це - наш генокод.
Нахаба - пронизливо, до кожної молекули. Хлопець виконавець у ЗСУ служить.
Це те, що зачепило.
А Тереза з Марією- ну таке, дуже і дуже спірні персонажі взагалі у сучасному світі. Виконання взагалі ніяке. Та й до виконавців неоднозначне ставлення. Не вийдуть вони навіть до фінальної частини. Провал по всім параметрам.
Це те, що зачепило.
Мальчун-задирун• 05 февраля 2024
До речі хто пам‘ятає цю пісню, її мільйон разів переспівали
Цей співак же заміж вийшов))
Бегущаяпо
• 05 февраля 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Калуш - це легенда, в той страшний час (хоч він і зараз страшний), досі згадую сміливість виконавця, що не побоявся дискваліфікації.
Заюшка_хозяюшка• 05 февраля 2024
Ответ дляежик в тумане
Як можна було 11мільйонів потратити на це лайно? Які пісні, які конкурси? В нас війна, і ці кошти було б дуже доречно витратити на дрони...
Ну кому дрони, а кому шашлики та пісеньки з танцюльками.
Мальчун-задирун• 05 февраля 2024
Ответ дляБегущаяпо
Це правда, вони ризикували всім
Бегущаяпо
• 05 февраля 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Так, дочка моя за Циферблат голосувала.
Це те, що зачепило.
Дякую, зверну увагу. Мені Kola подобається, «Люди», чую пісню, одразу сльози… навіть не знаю, чи брала вона участь у цьому конкурсі, мабуть, ні.
Заюшка_хозяюшка• 05 февраля 2024
Ответ дляБегущаяпо
Я здивувалася, що там купа народу поруч - якісь редактори, представники ЗМІ… ну, явно, люди, які в курсі, що образ Терези зараз (яке б слово підібрати)… викликає питання. Думаю, невже не підказали? Плюс трансляція на каналах, там точно купа редакторів (більш начитаних та консервативних людей). Тому і здивувалася. Ладно, артисти може не знали, бо молоді та творчі. А ось всі ті, хто поруч?
Якраз молоді в темі. Мені про Терезу дочка розповіла. Мені та Тереза нафіг не здалася. А то може років 5 тому чи давніше документами про неї були, дочка лишилась і зі мною обговорювала. Вони б ще про Епштейна заспівали.
Бегущаяпо
• 05 февраля 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Це правда, вони ризикували всім
А «Де би я не був, не забуду дім…», ех… є в нас талановиті
Заюшка_хозяюшка• 05 февраля 2024
Ответ дляСнегурочко
Це ваша суб´єктивна думка лише. Я наприклад в Дії саме за цю пісню і голосувала, мені подобається.
Ну не лише моя. Це думка багатьох, чиї мізки не засрані тупими продажними блохерами.
Бегущаяпо
• 05 февраля 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Мабуть, Харві Вайнштейна… це той продюсер, що жінок в Голівуді ображав… так, згодна, треба перевіряти виконавцям все. Тому й здивувалася, що там купа народу поруч (судячи з репостів в інстаграмі)…
Заюшка_хозяюшка• 05 февраля 2024
Ответ дляМати тріля
Ну вас же не волновал образ Бандеры, что этого анти героя ссср по всей стране для чего-то лепят. То мать Тереза отдыхает, нам уже не страшно
Матрьошка срана, що ти тут забула? Шуруй на болота!
Раз одела не бу• 05 февраля 2024
Ответ дляПомаранчова душа
А кацапи поїдуть на євробачення?
та какая разница поедут или нет? вас не смущает что наша страна едет?
Раз одела не бу• 05 февраля 2024
Ответ дляНе за Будка
Вона сказала, що вона творча людина і не буде постити збори на ЗСУ, бо в неї охвати падають
а вы смотрели полное интервью? или только то что вам нарезали и вам хватило?
Снегурочко• 05 февраля 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Тобто зараз ви намагаєтеся мене образити, заявляючи, що раз у мене інший смак ніж у вас, то мій мозок ’засраний тупими продажними блогерами’?
У вас неймовірне виховання і рівень ведення дискусії. А також безперечно музичний смак, до якого плебеям з промити мізками ніколи не дотягнутися
Заюшка_хозяюшка• 05 февраля 2024
Ответ дляБегущаяпо
Я про того збоченця педофілія Епштейна (Епштайна) - там же почали список учасників викладати. Ой, там весь політичний світовий бомонд.
Автопортрет нурофена• 05 февраля 2024
Ответ дляБегущаяпо
Там хлопці цікаві, кажуть, були - «Циферблат» (це вже я зараз читаю). Послухала щойно, справді, цікаво, на британських виконавців схожі.
Клип их посмотрите, который для Евровидения.
Мальчун-задирун• 05 февраля 2024
Ответ дляБегущаяпо
Не знаю з приводу Катамадзе, не слухала її, але те, що їй дар від бога, то це точно,
Вона для мене зі своїм голосом на рівні Уітні Хьюстон, Мерайї та джазових і лаунджових культових виконавиць
празники не помню• 05 февраля 2024
От нас задуман обычный коммерческий хит. Навязчивое запоминающееся тыц тумц и какой-то вой под него - вот основа таких хитов. И пофиг, что там про маньячку терезу и прочих дев. Текст по дэбильному написан, да, но его не надо слушать)
Шпондєр• 05 февраля 2024
Ответ дляOlenaMriya
Россия Тереза
А Украина Дива Мария
Юра, там Вас заждались в теме с гаданием, ждут ответов
Ждун с Нибиру• 05 февраля 2024
Там взагалі дурні слова! Ще й з помилками англійською. Хто таке в продакшн пустив. Соромно буде на міжнародній арені.
«Це та культура, яку в окопах захищають». Маячня.
Мати тріля• 06 февраля 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
А вы опрос составьте , кто считает Бандеру героем и посмотрите
не куй тут бегать со своим бандерой
Заюшка_хозяюшка• 06 февраля 2024
Ответ дляМати тріля
не куй тут бегать со своим бандерой
Я просто хочу щоб ти здохла. І всі тобі подібні тварюки.