Медсестричка• 05 февраля 2024

Вагітність 30 тижнів, після мазка трохи крові

Лише сьогодні зранку була у лікаря, все було добре, треба було мені взяти мазок, цей раз було неприємно і больнувати, вона там шийку роздивлялась ще. Зараз помітила у виділеннях трохи крові, небагато, бити тривогу чи що робити? Дитина рухається як завжди, нічого не болить, могли просто поцарапати всередині? Якщо їхати до лікаря чи в лікарню знову захочуть на креслі дивитись((
пьЯНА• 05 февраля 2024
А до беременности после мазка кровь бывала?
У меня иногда такое случалось после обычных осмотров.

Соня-сонятко• 05 февраля 2024
Ніколи мені не брали мазок на кріслі під час вагітностей і тим паче аж туди не лазили на такому терміні.
автор Медсестричка • 05 февраля 2024
Ответ дляпьЯНА
Колись один раз таке було. Але це залежить від того боляче мені чи ні.
Цей раз було дійсно неприємно і боляче
автор Медсестричка • 05 февраля 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Вона ще дивилась і сказала що шийка хороша, довга, натягнута. Ну це перший раз вона так щось роздивлялась, не знаю(
Бойцовская• 05 февраля 2024
Коли була вагітна-теж була така ситуація. Нічого не було, все пройшло. Якщо живіт не тягне-ок. Якщо почне боліти, тягнути-до лікаря
Соня-сонятко• 05 февраля 2024
Ответ дляМедсестричка
Для мене це не норма
Шийку видно і на узі
автор Медсестричка • 05 февраля 2024
Ответ дляБойцовская
Зрозуміла, дякую, це поки лише один раз побачила.
Послідкую сьогодні, вдруг що поїду в пологовий
Бойцовская• 05 февраля 2024
Ответ дляМедсестричка
Головне не хвилюйтеся! Сподіваюсь все буде добре
Кто крайний?• 05 февраля 2024
Действительно была необходимость делать мазок на таком сроке?

автор Медсестричка • 05 февраля 2024
Ответ дляКто крайний?
Ну мені ще на 24 тижні мали його зробити, бо попередній який здавала писали кандидоз чи молочниця. Весь час відтягували а це сказали сьогодні вже треба здати.
Блін одні хвилювання тепер, здала на свою голову
Кто крайний?• 05 февраля 2024
Ответ дляМедсестричка
Мда ( Будем надеяться все обойдется)
Вапщета• 06 февраля 2024
Змініть гінеколога. Не можна на такому терміні туди лізти.