БезПаспортаНеПродаю• 05 февраля 2024

Чи зустріну я ще кохання в цьому житті?

З першим чоловіком не склалися стосунки одразу після народження хворої дитини.Він казав що молодий і хоче пожити для себе...(ми однолітки).Другий тяжко захворів(психологічне,агресивне захворювання),майже не встигли побути разом,це були стосунки на відстані...Вже 41 рік,здається все життя позаду,а любові справжньої так і не знала...Чи то поплакатися,чи то в надії що хтось підбадьорить,чи в надії що якийсь ясновидець щось відповість...Ніколи таких тем не писала ні тут,ні взагалі по життю нікому не жалілась.Просто накотило вже(((
Наездница• 05 февраля 2024
едьте заграницу, там где другой менталитет(не Польша и постсовок)

Українська Мрія• 05 февраля 2024
вам в Германию.
а то здесь нечего ловить
Копуша• 05 февраля 2024
Не знаю..но даже я с болячкой нашла...
ВетерВпопе• 05 февраля 2024
Смиритесь автор. Увы в детстве мы мечтаем как станем счастливыми но взрослая жизнь не такая уж радостная. Не все проходят естественный отбор.
КараПузовна• 05 февраля 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
вам в Германию.
а то здесь нечего ловить
Лучше в Италию.
Українська Мрія• 05 февраля 2024
Ответ дляКараПузовна
Лучше в Италию.
ой, там живут с мамой до 60 лет
КараПузовна• 05 февраля 2024
Ответ дляВетерВпопе
Встретить мужчину это естественный отбор?)

ВетерВпопе• 05 февраля 2024
Ответ дляКараПузовна
В какой-то степени да
Клевотница• 05 февраля 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
вам в Германию.
а то здесь нечего ловить
А що Німеччина гарантія? Там всі чоловіки тільки і чекають на жінку 5- го десятка з хворим підлітком ?
КараПузовна• 05 февраля 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
ой, там живут с мамой до 60 лет
До 40, а не до 60и)
Дюймовочка• 05 февраля 2024
Ответ дляКопуша
Не знаю..но даже я с болячкой нашла...
Вы или он? С болячкой?
Дюймовочка• 05 февраля 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
ой, там живут с мамой до 60 лет
Так автору может такой и надо
КараПузовна• 05 февраля 2024
Ответ дляКлевотница
Ну зачем вы сразу унижаете возрастом? Давайте сразу ребенку в 10 лет скажем ’тебе уже 20 десяток’ или девушке в 20 ’тебе 30 десяток’. Это только молодым женщинам в 40 такое говорят, чтоб сразу внушить, что уже старая.
Українська Мрія• 05 февраля 2024
Ответ дляКараПузовна
До 40, а не до 60и)
та ну, 40 лет у них - это еще юноша
КараПузовна• 05 февраля 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
та ну, 40 лет у них - это еще юноша
Бред.
А я кумедна• 05 февраля 2024
автор,если утешит-вы не одна такая. мне вот 48 будет, и тоже одна))
Рання пташка• 05 февраля 2024
То вы еще молодая) мне через 2 мес. 44 будет. Эх, старушка.(.Ни на что не надеюсь, ничего не жду..
ЭтаваНиМожетБыть• 05 февраля 2024
Ответ дляКараПузовна
Бред.
вы там были. из нидерландов мужчина пишет, 47 лет. выглядит на 40, активен, считает себя молодым. это у нас менталитет хуже некуда. после 40 ползут на кладбище и других тащат.
Кудрі кручу сама• 05 февраля 2024
Якщо дійсно хочете щастя, то не засмучуйтеся вам всього 41 рік і ще стільки класного попереду . Якщо хочете, напишіть ім’я і я зроблю розклад .

автор БезПаспортаНеПродаю • 05 февраля 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Дякую)
Тетяна.
Копуша• 05 февраля 2024
Ответ дляДюймовочка
Вы или он? С болячкой?
Я
КротоТо• 05 февраля 2024
Ответ дляКараПузовна
Лучше в Италию.
Упали боже. Я тут. В Италии.
КараПузовна• 05 февраля 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
К чему вы приводите пример о мужчине из Нидерландов?

Я про Италию пишу.
ЭтаваНиМожетБыть• 05 февраля 2024
Ответ дляКараПузовна

Я про Италию пишу.
я то вообще не про мужчину из нидерландов, а про наш менталитет
Гербарія сушу• 05 февраля 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
з дозволу автора- хотіла б і собі розклад( Світлана, 44 р)
Кудрі кручу сама• 05 февраля 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Дякую)
Тетяна.
Ви наче готові до щастя , але чогось ще не робите крок в потрібну сторону , можливо вам хтось подобається вже . У вас ще будуть чоловіки , як мінімум два шанси на жіноче щастя . Скоріш за все ви його зустрінете в дорозі , це може буди відпуска/переїзд і навіть поїздка в таксі . Людина скоріш за все буде народжена взимку, чекати від нього романтики не прийдеться . Але це прогматичний чоловік , трошки ревний та твердо стоїть на ногах в фінансовому плані . Якщо ви не тілець , то доречі він теж може їм бути , тоді все буде повільно розвиватись .У вас взагалі повинні бути скоро якісь зміни в житті при чому в гарну сторону , можливо це робота або знову ж повторюсь переїзд .Якщо робота і буде варіант нової -переходьте . І скоріш за все в цьому році в липні щось вже в любовному плані буде накльовуватись. Чи знову ж таки у вас буде вибір , це може не тільки стосунків стосуватись , а й роботи . Ну що сказати , доля шанси вам ще підкине і судячи зі всього не тільки в любовній сфері 😉
Кудрі кручу сама• 05 февраля 2024
Ответ дляГербарія сушу
А у вас яке питания ?
Сонечко• 05 февраля 2024
Нет
Ответ дляКудрі кручу сама
Дуже Вам дякую
Запасная спина• 05 февраля 2024
ще зустрінете