Jave• 06 февраля 2024

Пише Бутусов на своєму каналі..

https://t.me/ButusovPlus
Вчора в Авдіївці я побачив та почув кілька шокуючих та незабутніх подій

В Авдіївці два оператори дронів 110-і механізованої бригади після того, як їх будівля була знищена прямим влучанням авіабомби, дивом вижили, розкопали себе самі з під уламків, повернулись на базу, і відмовились від госпіталізації, "тому що не можна залишити наших".

Бачив з дрона, як штурмова група росіян сьогодні атакувала будинок, де двоє наших бійців відстрілювались до останнього, будинок згорів, у полон ніхто не здався. "Їх всього два там залишилось, бо людей не вистачає". Росіяни туди зайти не змогли, бо оператори, які місяцями сплять не більше чотирьох годин на добу, розбомбили волонтерськими дронами штурмову групу.

Потім бачив як з іншої позиції, яку ворог захопив вчора, вели нашого пораненого бійця у полон. "Мабуть, ще хтось з ремонтників". Вчора ворог виклав допит нашого полоненого бійця з ремонтної роти, товариші коментують: "їм сказали, що для захисту Авдіївки зараз потрібен кожен, хто може тримати автомат, і вони пішли, бо треба втримати ці вулиці до дороги, і ці діди пішли, більшість загинули у бою".

Весь день я бачив як відчайдушно бʼються за Авдіївку наші люди, в яких умовах, як їм буквально усього не вистачає, і вони просять у волонтерів, щоб їм купили зброю та забезпечення, яке не дає держава, бо у держави не вистачає грошей та підготовлених поповнень для захисту Авдіївки, і тому герої платять за цю нестачу своєю кровʼю.

А увечері я побачив розслідування Бігус.інфо, як інші військовослужбовці, 30 кадрових офіцерів ДЗНД СБУ, здорові, ситі, вгодовані, на хороших машинах, які їм дає держава, на гроші, які їм дає держава, під час війни проводять три дні у київському готелі, незаконно встановлюючи відеокамери у спальнях дівчат-журналісток.

І я подумав, що ті, хто це зробив, і ті, хто відправив цих підготовлених військовослужбовців СБУ у готель, коли у окопах Авдіївки змушені битись насмерть літні ремонтники, і ті, хто знаходить гроші на незаконне стеження, на зняття номерів, обідів, машини прикриття, камери, а не знаходить на машини, дрони, антени, камери, РЕБ для Авдіївки - справжні безсоромні покидьки та зрадники України.
Нина____• 06 февраля 2024
Ответ для Sчастливая
почитайте темы 2019 года, вы удивитесь сколько тут их было. Наверное, все 73% тут сидели
Верю)
автор Jave • 06 февраля 2024
Ответ дляnezhinka
Чекаю конкретну вказівку на помилки
Не дякуйте))
Barkas• 06 февраля 2024
Ответ дляJave
Не дякуйте))
Удалено администрацией...
автор Jave • 06 февраля 2024
Ответ дляnezhinka
Удалено администрацией...
Нащо мені дурним голову забивати? Коли є в інеті все)
Barkas• 06 февраля 2024
Ответ дляJave
Але ж ви почали кричати що у мене помилки, ще до того, як їх знайшли за допомогою інтернету.
автор Jave • 06 февраля 2024
Ответ дляnezhinka
Удалено администрацией...
автор Jave • 06 февраля 2024
Ответ дляnezhinka
А там десь час вказаний коли знайшли помилки у вас?
Barkas• 06 февраля 2024
Ответ дляJave
Удалено администрацией...
Хамство нікого не прикрашає. Перед ’як’ кома (бачу без підказок ШІ).
автор Jave • 06 февраля 2024
Ответ дляnezhinka
То не ШІ, то елементарна програма (набір 0 та 1) (знову не дякуйте, що займаюсь вашою освітою)
Barkas• 06 февраля 2024
Ответ дляJave
А ви зразу перевірили, чи вони є, а потім вирішили підтримати своїх товарок, так було? Перед коли теж кома.
автор Jave • 06 февраля 2024
Ответ дляnezhinka
Нехай це залишиться нашою таємницею.) Гарного Вам дня
Barkas• 06 февраля 2024
Ответ дляJave
Навіщо ви пожалілися на мій допис ’А саменька’? Я писала, що я! знайшла без ШІ, а не ви.
автор Jave • 06 февраля 2024
Ответ дляnezhinka
То не я, то ШІ
Barkas• 06 февраля 2024
Ответ дляJave
Так і я вашою займаюся тут сиджу, ви ж мені не дякуєте.
Barkas• 06 февраля 2024
Ответ дляJave
Яка там таємниця...
Barkas• 06 февраля 2024
Ответ дляJave
То не я, то ШІ
За вашим запитом? Самі не знайшли, куди тиснути?
KozaNostra_I• 06 февраля 2024
Ответ дляDumky
😢😢😢не знаю, що сказати
Кому война, а кому мать родна. Для них люди - это всего лишь Циферки в их бизнес-плане...
KozaNostra_I• 06 февраля 2024
Ответ дляDarina26
Зеленский законнообранный. Надеюсь вы поняли намек
Необходимо ввести уголовную ответственность за отказ от исполнения предвыборных обещаний сразу как закончился подсчёт голосов. Это как минимум мошенничество, злоупотребление доверием граждан и умышленная дискредитация демократических принципов избирательной системы. Речь не только про Зеленского.
KozaNostra_I• 06 февраля 2024
Ответ дляJave
ви не уявляєте як мене від нього тошнить.. як він сказав тоді на стадіоні, він наш Вирок?
все тогда подумали что это он говорил Порошенко
Потом ещё удивлялись чего это он его так и не посадил за 3 года
А как оказалось это он в адрес народа так сказал
Реверанс• 06 февраля 2024
Ответ дляJave
А Безугла - діагноз.
При владі вирок та діагноз.
Дно пробиває дно
Просто Козя Я• 06 февраля 2024
Ответ дляVShpak
Почему не говорят ?
Про Гринкевичей блогер вынес на публику своё расследование ! Так это вершина айсберга, кость брошенная в толку, а самые сливки снимает власть самолично и всех крышует, кто им заносит. А тех, по кому тюрьма плачем после скандала о коррупции просто увольняют !
Резников где ?
Как с этим могут бороться журналисты, да ещё и по время войны ?
Бутусов военный журналист, а не следователь экономических преступлений !

Да, и журналисты у нас запуганные, сми провластные… безнадёга в общем (
Ну вот как военный журналист он наверняка в курсе, что военные тратят свои зп на покупку амуниции и прочего. А также как военный журналист, он наверняка знает, сколько денег из бюджета выделяется на эти потребности. Но писать об этом задавать вопросы власти, он не спешит. А какой толк тогда от его трындежа? Да никакого
автор Jave • 06 февраля 2024
Ответ дляПросто Козя Я
Він постійно про це пише, чи що пропонуєте йому робити?
ebbi• 06 февраля 2024
Ответ дляJave
Я от думаю як нам вдалося за 32 роки незалежності вибудувати таку збочену та несправедливу систему в нашій державі..і на що розраховують ті ж єрмак, зеленський та татаров і інші їхні приспішники коли не дають гроші на захист Авдіївки але ми тратимо 11 млн на відбір на Євробачення чи коли премії виділяють собі керівники, що воно саме розсосетьсЯ?
На підтримку 3/4 українців.Посадити посадили,тепер спробуйте крісло відібрати.З нами ніхто навіть не говорить,нам лапшу вішають,а серйозні речі ми з іноземних газет дізнаємося
Просто Козя Я• 06 февраля 2024
Ответ дляJave
Я уже дважды написала, если вы до сих пор не поняли, то и с третьего раза не дойдет
il-mari• 06 февраля 2024
Ответ дляOlga_72
Бо перепрошивка дронів вимагає часу. Всі дрони повинні бути пререпрошитими, щоб іх не сплутали з ворожими. Якщо нащі хлопці засічуть неперепрошитий дрон, то можуть лупанути по своїм. Якщо у дрона заводські настройки, то його можно угнати, перехватити. То все не так просто. Ті дрони що привозять українські виробники потребують ще встроювання в систему. От тупить наша армія. Бо самих дронів багато, але вони лежать на складах, чекають чогось.
хай не дрони, хай снаряди...де вони... нема..
автор Jave • 06 февраля 2024
Ответ дляПросто Козя Я
А так власти він мусит питання задати)) то задає дистанційно через свої ресурси ж але ж навеличніший ховається від Бутусова тому на його пресконференціях Бутусов не буває. Що ще він, Бутусов, мусить робити? До речі, ви також можете власті задати питання
Просто Козя Я• 06 февраля 2024
Ответ дляJave
Нет, не могу. Я не блогер, не журналист и не выбирала миссию ’нести правду в массы’ как эти деятели. А на самом деле их миссия, собственное обогащение. По факту вся эта война это время обогащения гнид. Кто за счёт воровства, кто за счёт хайпа. И всё под видом благих намерений для народа.
Darina26• 06 февраля 2024
Ответ дляKozaNostra_I
Согласна. Но что то за время независимости у нас не один политик ни какой ответственности пока не понес, даже за явные нарушения закона, не то что, за пиз....-ой, балабольство
Апель-синка• 25 февраля 2024
Ответ дляJave
Просто мечтаю, что после войны их всех будут судить за гос. измену.
MashaizDusha• 25 февраля 2024
А ще наша посол в США з чоловіком відкрила дорогий ресторанчик. Податки в США платити й проти лендлізу агітувати.
Це дивилася сьогодні тут
А ще в неї освіта фінансиста а не дипломата