Вчора в Авдіївці я побачив та почув кілька шокуючих та незабутніх подій
В Авдіївці два оператори дронів 110-і механізованої бригади після того, як їх будівля була знищена прямим влучанням авіабомби, дивом вижили, розкопали себе самі з під уламків, повернулись на базу, і відмовились від госпіталізації, "тому що не можна залишити наших".
Бачив з дрона, як штурмова група росіян сьогодні атакувала будинок, де двоє наших бійців відстрілювались до останнього, будинок згорів, у полон ніхто не здався. "Їх всього два там залишилось, бо людей не вистачає". Росіяни туди зайти не змогли, бо оператори, які місяцями сплять не більше чотирьох годин на добу, розбомбили волонтерськими дронами штурмову групу.
Потім бачив як з іншої позиції, яку ворог захопив вчора, вели нашого пораненого бійця у полон. "Мабуть, ще хтось з ремонтників". Вчора ворог виклав допит нашого полоненого бійця з ремонтної роти, товариші коментують: "їм сказали, що для захисту Авдіївки зараз потрібен кожен, хто може тримати автомат, і вони пішли, бо треба втримати ці вулиці до дороги, і ці діди пішли, більшість загинули у бою".
Весь день я бачив як відчайдушно бʼються за Авдіївку наші люди, в яких умовах, як їм буквально усього не вистачає, і вони просять у волонтерів, щоб їм купили зброю та забезпечення, яке не дає держава, бо у держави не вистачає грошей та підготовлених поповнень для захисту Авдіївки, і тому герої платять за цю нестачу своєю кровʼю.
А увечері я побачив розслідування Бігус.інфо, як інші військовослужбовці, 30 кадрових офіцерів ДЗНД СБУ, здорові, ситі, вгодовані, на хороших машинах, які їм дає держава, на гроші, які їм дає держава, під час війни проводять три дні у київському готелі, незаконно встановлюючи відеокамери у спальнях дівчат-журналісток.
І я подумав, що ті, хто це зробив, і ті, хто відправив цих підготовлених військовослужбовців СБУ у готель, коли у окопах Авдіївки змушені битись насмерть літні ремонтники, і ті, хто знаходить гроші на незаконне стеження, на зняття номерів, обідів, машини прикриття, камери, а не знаходить на машини, дрони, антени, камери, РЕБ для Авдіївки - справжні безсоромні покидьки та зрадники України.
Ответ дляПодрысь
11 млн это только отбор. Представьте сколько еще пойдет на само шоу и подготовку. Еще и такое говно в исполнении алены и джери (млять, укр.имен не нашлось).
Чесно не слухала і не цікаво, проято не реально що деякі країни не прийняли участь у Євробачені бо економлять, зате країна, з величезними руйнуваннями, яка ходить по світу і випрошує гроші у всіх витратила на це великі гроші..
Ответ дляil-mari
може і так, але чому в такі складн мсця не кинути більше дронів,і т д..., тому що їх нема чи по іншій причині...хз..
Бо перепрошивка дронів вимагає часу. Всі дрони повинні бути пререпрошитими, щоб іх не сплутали з ворожими. Якщо нащі хлопці засічуть неперепрошитий дрон, то можуть лупанути по своїм. Якщо у дрона заводські настройки, то його можно угнати, перехватити. То все не так просто. Ті дрони що привозять українські виробники потребують ще встроювання в систему. От тупить наша армія. Бо самих дронів багато, але вони лежать на складах, чекають чогось.
Ответ дляOlga_72
Ви ж розумієте що якщо зараз багато дронів на складах але вони не перепрошиті, то це все рівно хтось натупив з плануванням та постачанням тих дронів і вони пізно були завезенні на ті склади щоб їх встигли перепрошити..
Але добре хоч зараз вони є і відповідно колись вони з´являться на фронті
Ответ дляDarina26
Ахаха. Я не знала такого)) я его и его ’творчество’ и до выборов не выносила,поэтому не думала даже что народ наш может такое учудить. Я к тому, что есть такое выражение ’народ имеет то правительство,на которое заслуживает’. Те как бы сами выбрали. Думающих, к сожалению у нас меньшество.
Чому люди, які висловлюються про тотальну тупість людей, пишуть з такими грубими помилками? Вчора Уаджит писала про тупе стадо, в якого розуму, як у ’конарейки’... Ви такі ж розумні, як і все ваше оточення). А людське суспільство влаштоване точно на таких же принципах, як і в диких приматів. У всіх країнах і у всіх часи. Просто у нас люди забиті совком і все ковтають мовчки, от і виходить такий бєспрєдєл. Реагуйте на беззаконня, навіть дрібне, яке ви бачите безпосередньо, але ж ніхто цього не робить. А корупція харчується і зрощується саме з низу до верху по вертикалі.
Ответ дляJave
Ні ви не праві. Проблема у військовій радянскій логістиці. Про це вже багато хто з військових говорив, писав. Частково армія перейшла на стандарти НАТО. Але бюрократія та логістика залишились старі.
Mashulenka• 06 февраля 2024
Вообще плевать, что там эти девочки нюхали
Ради бога, это их свободное время
У нас запрещено разве употреблять наркотики? Ну я может не права, но конкретно за употребление статьи нет
Какого хрена за ними следили мне не понятно, кучу денег тратили
Я это дерьмо из своего кармана налогами оплачиваю. Охренели совсем уже
Ради бога, это их свободное время
Vlada-Maria• 06 февраля 2024
Ответ дляJave
ви не уявляєте як мене від нього тошнить.. як він сказав тоді на стадіоні, він наш Вирок?
ну. так не збрехав же, був чесний. А що 73% думали - це їхні проблеми. От тільки біда, що вироком він став не лишень для них
Vlada-Maria• 06 февраля 2024
Ответ длячаревна
Малюк уволил руководителя СБУ из за слежки журналистов. И пару недель назад проскакивает новость, что Зеленский выступил против вмешательства в журналисткую деятельность
Теперь можете кидаться тапками
Демченка і Баканова теж з помпою ’увольнялі’. А нагадайте-ка, де вони зараз?
Vlada-Maria• 06 февраля 2024
Ответ дляnezhinka
Петька ваш не кращий. Всі однакові.
Удалено администрацией...
Ответ дляnezhinka
Не знаю. В вашем тексте полно ошибок например, но вы ж не сдерживаете себя в писанине и выражение своих мыслей? И, честно говоря, я не поняла почему вы пишите свое сообщение ответом на мой комментарий. Вы хотите мне что-то сообщить?
Ответ дляDarina26
Нє, розумієте, у Вас ГРУубіі помилки, а у неї не дуууже)))
Vlada-Maria• 06 февраля 2024
Ответ дляDarina26
ето другоє
Allka- skakalka• 06 февраля 2024
Людей не хватает и не будет хватать ,нужно нормальное обеспечение .
А у нас пацаны сами покупают снаряжение ,дроны ,потом лечатся за свой счёт ,потом докажи что ты участник бд , потом нищенская пенсия .
Я с одним разговаривала ,он после госпиталя ,от контузии ,он почти оглох ,начала отходить кожа от мышц ,одна стопа оторвана , кое-как пришили .
Он даже на костылях еле ходит ,а ему говорит командир ,езжай в часть ,к врачу он тебя осмотрит и будем решать , он говорит заберите меня ,я не могу . Нет возможности .
Вот он и говорит ,я понимаю теперь почему никто не хочет идти и прячутся , хочется быть уверенным ,что если что-то случится позаботятся о тебе ,а в случае смерти о семье и детях ,а не вручат им прапор ,которым накрывали гроб и на этом всё !
Ответ дляAllka- skakalka
Зате суддів ’антимайданівців’ і тих, які приймали зашкварні рішення в історії України які зробили з нашої судової системи посміховисько ми утримуємо щомісяця в розмірі 100 тис грн і так доки воно не здохне
Просто Козя Я• 06 февраля 2024
Меня мучает вопрос, почему эти все люди с аудиторией не говорят про коррупцию, почему они говорят только о волонтёрах и просят донаты ( я не против донатов если что). Но почему они не трубят и не задают вопросы куда деваются выделенные деньги? Потому, что им прикроют их блоги и каналы? Они разносят ту инфу которая выгодна им, чтоб и хайп был, и им за это ничего не было. Пусть Зеленскому всё это письмом оправит и задаст вопросы. А так это всё пуки в воздух.
Ответ дляJave
Коли до таких як ви дійде що байдуже ЗАРАЗ який був Петька чи яник чи кучма, так як ми ЗАРАЗ у війні і зараз люди гинуть на Сході через те що 11 млн гривень пішло на відбір на Євробачення а не на дрони, і ще якась сума пішла кравець на її вечори, а ще якась сума, а точніше 280 млн грн, пішла на організацію міжнародних перельотів влади, а ВСІ ЦІ ГРОШІ мусять йти зараз на дрони та армію ЩОБ ЯКОМОГА МЕНЬШЕ ЛЮДЕЙ загинуло через те що не вистачило грошей.. ви вже з..рали зі своїм петькою..зараз за державу відповідає бездарь, якому ви довірили державу
а ви читали що у міністра з питань стратегічних галузей промисловості Камишіна за той час, що ПДФО з місцевих бюджетів передали до державного, зросли особисті статки на 46 млн грн?
а голові Держспецзв´язку Мироненко і його заму винесли підозру в заволодінні 62 млн грн.
правда кучеряво?
Sчастливая• 06 февраля 2024
Ответ дляНина____
Эдакий простачок в колхозной рубашке и галстуке. На кого рассчитано было это художественное творение?? Люди! Вы реально эту муть смотрели? Блин, да неужели на нетфликс нельзя было подписаться? Ну доступно ведь. Правильно выше сказали: народ заслуживает....
почитайте темы 2019 года, вы удивитесь сколько тут их было. Наверное, все 73% тут сидели
Ответ дляDarina26
Які помилки конкретно? Можливо, ви правильне написання вважаєте помилками?
Дева Мария• 06 февраля 2024
Ответ длячаревна
Теперь можете кидаться тапками
Ну да , когда подгорает , они просто увольняют . А почему бы их не отправить на фронт ?
Ответ дляПросто Козя Я
Почему не говорят ?
Про Гринкевичей блогер вынес на публику своё расследование ! Так это вершина айсберга, кость брошенная в толку, а самые сливки снимает власть самолично и всех крышует, кто им заносит. А тех, по кому тюрьма плачем после скандала о коррупции просто увольняют !
Резников где ?
Как с этим могут бороться журналисты, да ещё и по время войны ?
Бутусов военный журналист, а не следователь экономических преступлений !
Да, и журналисты у нас запуганные, сми провластные… безнадёга в общем (
Резников где ?