Марія-268b• 06 февраля 2024

Підкажіть чи нормальна така поведінка адвоката

Послугами адвоката раніше не користувалась . В моєї подруги дуже важка зараз справа ( шахрайські дії щодо майна і в справі фігурує її групове зґвалтування ) . Так як в неї нема рідних вона на прохання адвоката дала номер телефону мій та ще однієї подруги на випадок форс мажору . Сьогодні ранком мені написав адвокат що справа йде до завершення, вчора були спіймані винуватці , і зараз дуже важкий період бо вона має їх впізнати і проводитиметься допит і очна ставка . Так як він чоловік і йому важко про це говорити з нею , просить щоб я в ці дні підтримала і була максимально з нею на звʼязку щоб в неї вистачило сил довести це до кінця . Я раніше не користувалась послугами адвоката в думаю чи варто говорити з подругою що він мені написав , бо вона ще не знає про те що знайшли цих людей . І які слова підтримки можна знайти , мені важко бо думаю що ніякі слова тут не зарадять
oboeva• 06 февраля 2024
Конечно скажите ей, она сама решит идти,или не идти на очную ставку
debor_a• 06 февраля 2024
Він так і написав, що ’справа йде до завершення?’.
Piracanta• 06 февраля 2024
Хіба у поліції немає психологів? Якось дивно
oboeva• 06 февраля 2024
А вообще какой адвокат на стадии следствия и зачем подруга на допросе,все решает экспертиза,а не слова.
Да и адвокат странный,ему об изнасиловании стыдно говорить,или о чем,но дело же он читал
Lolaguna• 06 февраля 2024
Адвокат вас попросив підтримати подругу, що в тому дивного?
Вона може від нього приховати деякі деталі, які можуть бути важливими, бо він чоловік, їй може бути ніяково з ним про таке говорити. Тож він попросив вас.
На мою думку, це дбайливе ставлення до клієнтки
автор Марія-268b • 06 февраля 2024
Ответ дляoboeva
Не стыдно , а думает что ей будет не комфортно с ним о таком говорить . Адвокат так как дело касается не только изнасилования, там еще много вопросов касательно наследства , имущества
Lolaguna• 06 февраля 2024
Ответ дляoboeva
адвокат у потерпілого - це нормальне явище
автор Марія-268b • 06 февраля 2024
Ответ дляLolaguna
Дякую за думку . Зрозуміла Вас . Просто не очікувала від нього повідомлення .
TaFo• 06 февраля 2024
прекрасное поведение. учитывая нюансы дела он нашел вариант максимально комфортный для клиентки. я бы это ценила. и он мололец. я таких в жизни не встречала
oboeva• 06 февраля 2024
Ответ дляМарія-268b
Разве изначально она ему это не рассказывала?
oboeva• 06 февраля 2024
Ответ дляTaFo
А мне это наоборот, расценивается как неуверенность в себе и отсутствие опыта
автор Марія-268b • 06 февраля 2024
Ответ дляTaFo
Я просто ранее вообще не связывалась с адвокатами , поэтому очень удивилась . Думала это их как бы общие вопросы , которые чисто между адвокатом и его клиенткой
Santa_n• 06 февраля 2024
Ответ дляoboeva
Ви зараз серйозно з приводу наявності адвоката на стадії слідства?.
oboeva• 06 февраля 2024
Ответ дляSanta_n
Нет конечно, только адвокат с клиентом должен все решать,а не с подругой. Ну это наверное больше личное воприятие
автор Марія-268b • 06 февраля 2024
Ответ дляoboeva
Ну вот почему то я тоже так думала . Что только лично . Но видно ему виднее . Не знаю …..
oboeva• 06 февраля 2024
Ответ дляМарія-268b
Но это же не ваш адвокат,пусть подруга решает
debor_a• 06 февраля 2024
Ответ дляМарія-268b
Ну на этом допросе и очной ставке он же планирует быть? Тогда к чему ещё и вас в это втягивать? Я так поняла, ваш контакт она дала на всякий случай, а не через вас вопросы решать