Зроблено у 80-х• 06 февраля 2024
Як зібрати себе до купи. Спала всього 2 години.
Зранку три чашки, кави . Голова шуміла, але трималась. Після обіду геть поплила. Білі плями в очах, голова в тумані. Потрібно працювати до 18.00. енергетик не можу, бо після кави серце вискакує
Зроблено у 80-х
• 06 февраля 2024
Ответ дляПосудомойка
Скажіть, що погано себе почуваєте і відпросіться додому
Дякую. Але я б тоді не питала поради. Навіть на роботу не йшла б аби була можливість
Замороженная селедка• 06 февраля 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Ви за комп´ютером працюєте чи на ногах, з клієнтами?
Замороженная селедка• 06 февраля 2024
Якщо є можливість, намочити обличчя холодною водою, руки потримати в холодній воді
Українська Мрія• 06 февраля 2024
Никак, только терпеть до вечера. Разве что минут 15 подремать, станет намного лучше. Если есть такая возможность, конечно
Посудомойка• 06 февраля 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
У нас в даний час, коли багато хворіє - відпускають по першому натяку на хворобу. І часто буває, що людина прийшла здоровою, а зле стало в процесі.
Зроблено у 80-х
• 06 февраля 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
За комп´ютером. Робота з цифрами. І треба на ранок вже здати роботу
ЗдесяЯ• 06 февраля 2024
Выпейте зеленого чаю и стешьте что-то сладкое, энергетический батончик или что под рукой есть, даже ложку сахара можно.
Замороженная селедка• 06 февраля 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Було б краще, якби ви поїхали додому, поспали декілька годин, а потім працювали з дому, якщо можна. Продуктивність буде більша
Все буде• 06 февраля 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Смысл от такого работника?
Замороженная селедка• 06 февраля 2024
Або, якщо є приміщення, де ви можете сісти і трохи поспати. Так, стдячи також можна, знаю по собі, коли готувала проект до півночі, то на роботі в підсобці сидячи, схилившись, півгодини спала. Ставало краще.
Сижуревувшоке• 06 февраля 2024
Холодной водой умойтесь , покушайте , выпейте капель сердечных и через пару часов отпустит