Мама Карло• 06 февраля 2024
Хлопчик 3-х років торкається до своїх статевих органів.
Саме через штани. Може щось розповідати і щось там ворушить, чи чухає. Коли плаче, теж таке помічала. Сьогодні в кафе теж. Саме через штани поправляє.
Робила зауваження, що так краще не робити. Але бачу, що не діє.
Чи були у вас схожі ситуації? Як краще себе поводити? Можливо не акцентувати увагу і це з часом пройде?
Дякую за поради. Будь ласка, будьте чемні в коментарях і відповідайте, якщо вам дійсно є що сказати.
Бити дитину і давати по рукам не буду, одразу випереджаю деякі відповіді!!!
Щира українка• 06 февраля 2024
Ответ длямимАпроходила
Всі мальчікі від народження до смерті люблять жмакати в поправляти твоє начиння. Навіть на роботі вони щось там чешуть, відтягують. Може прилипає, хз. Але це роблять усі
Капец. Боюсь представить где и главное с кем вы работаете
мимАпроходила• 06 февраля 2024
Ответ дляЩира українка
В школі, де навчаються ваші діти
Щира українка• 06 февраля 2024
Ответ длямимАпроходила
В школі, де навчаються ваші діти
Мои вряд-ли там учатся. У меня не школа маргиналов
мимАпроходила• 06 февраля 2024
Ответ дляЩира українка
Так, так. Бачимо ми таких ’німаргіналов’ щодня
Щира українка• 06 февраля 2024
Ответ длямимАпроходила
Что ж вы так о себе и своих детях.... Ну как воспитали
мимАпроходила• 06 февраля 2024
Ответ дляЩира українка
Я ваших вчу..ви неуважно читаєте . В школі 2000 дітей. Всі не можуть бути мої , жіночко
Щира українка• 06 февраля 2024
Ответ длямимАпроходила
Удалено администрацией...
мимАпроходила• 06 февраля 2024
Ответ дляЩира українка
Удалено администрацией...
Щира українка• 06 февраля 2024
Ответ длямимАпроходила
Удалено администрацией...
Запасная спина• 06 февраля 2024
Ответ дляМоська-слон
Далеко не все
Эт да...Вы же за всеми детьми наблюдаете круглосуточно
Моська-слон• 06 февраля 2024
Ответ дляЗапасная спина
Эт да. Есть свои и знакомых. Не делали такого
Запасная спина• 06 февраля 2024
Ответ дляМоська-слон
Перечитайте мой пост и обьясните,что из моего поста Вам не понятно.Практически все?Это да- не все.И Вы за своими знакомыми подглядываете или они Вам все рассказывают?Сомневаюсь