Ні грама• 06 февраля 2024
Айфон 13. Чи актуальний у 2024?
Потрібен для звичайного користування (месенджери, дзвінки, смс, трохи для фото ) Варто обирати дану модель ? Чи вже треба дивитися, на щось посвіжіше?
Губки-уточкой• 06 февраля 2024
Зависит от ваших финансовых возможностей, я на улицах вижу людей и с совсем древними
Деловитая• 06 февраля 2024
Особливих змін з 15 немає. Система оновлюється до найновіших. Але краще брати новішу. Там не така велика вже й різниця в ціні, якщо фінанси вам дозволяють купити.
Мороженная курица• 06 февраля 2024
Логічно обирати більш нову версію, якщо гроші доволяють. У мене 13, мене зараз більш ніж влаштовує.
Кинг-Конгша• 06 февраля 2024
Я с 11 хожу и мне норм. А тут 13го мало оказывается. Тем более для обычного потребления...
Мушля з Криму• 06 февраля 2024
у меня 13. если честно, я вообще не вижу разницы в них ))) ну 11 чуть больше. Дальше все одна фигня.
Опля Картопля• 06 февраля 2024
Донька собі купила 15 про
Мені віддала свій 13
Мені після 8+ зміни суперові
Мені віддала свій 13
Мені після 8+ зміни суперові
Деловитая• 06 февраля 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Я залишала собі XS Max, для іншої карти. Оновився до iOS 17. Працює ідеально. Єдине, що батарея вже менше часу тримає, але це і так зрозуміло, бо йому вже декілька років.
Вареничніца• 06 февраля 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Аналогично. Дочка в 22 году купила 14 , мне свой 11й отдала - мне отлично
фан L.O.S.T.• 06 февраля 2024
Комусь вже і 14 не супер )
Хочете - купуйте. Я собі 14 взяла нещодавно. Брат з дружиною ходять з 12 і міняти поки не збираються )
Фенте Фря• 06 февраля 2024
У мене 13, купила місяць тому. Для звичайного користування ідеально. Різниця між 13 і 14… Фактично її немає. Тому, я не бачила сенсу переплачувати. Але в мене і бюджет був не такий великий. Якщо у вас достатньо коштів для купівлі 15-го то напевно він краще. Але повторюсь сенсу не бачу в цьому…
побольшомусекретику• 06 февраля 2024
У меня 13. Хочу поменять на 14 только ради батарейки (моя уже совсем мертвая), но пока не на часи
Морожена_курка• 06 февраля 2024
Ответ дляОпля Картопля
Донька собі купила 15 про
Мені віддала свій 13
Мені після 8+ зміни суперові
Мені віддала свій 13
Мені після 8+ зміни суперові
А что уже есть 15? Пропустила 😂
ЭмчЭндЭм• 06 февраля 2024
Телефон хороший, зависит от состояния, если найдёте с хорошей батарея и не битый перебитый, то можно брать почему нет, но больше чем за два года тяжело найти хороший
Опля Картопля• 06 февраля 2024
Ответ дляМорожена_курка
А что уже есть 15? Пропустила 😂
Наче да )
Про Макс 15 донька купила
55 тисяч грн
Про Макс 15 донька купила
55 тисяч грн
Ні грама
• 06 февраля 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Так вони ще ж в магазинах продаються «в Алло, комфі і тд.» Бачила своїми очима. Напевно продають останні, що залишились на складах.
Морожена_курка• 06 февраля 2024
Ответ дляОпля Картопля
Наче да )
Про Макс 15 донька купила
55 тисяч грн
Про Макс 15 донька купила
55 тисяч грн
У сестры 14 про, купила, как вышел, казалось, что совсем недавно это было. Так время быстро летит
12 галюцинаций• 06 февраля 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Поменяйте батарею, это копейки
палка-копалка• 06 февраля 2024
Ответ дляМорожена_курка
Да есть, но у меня 13, мне хватает, менять не собираюсь
LIANA171185• 06 февраля 2024
Ответ для12 галюцинаций
Я с 7 хожу, сменю через 3 года))) все работает, все ок)
У меня 7+.Отлично работает,да и размер хороший.
побольшомусекретику• 06 февраля 2024
Ответ для12 галюцинаций
Поменяйте батарею, это копейки
Оригинальных батарей не бывает, а подделку я боюсь. Один раз у меня взорвалась батарейка в руке, слава Богу маленькая, так теперь у меня фобия
12 галюцинаций• 06 февраля 2024
Ответ дляLIANA171185
Поддерживаю!)
12 галюцинаций• 06 февраля 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Как это не бывает? Бывает! Но дороже! Конкретно я беру усиленные, 300 грн за работу. Ну с такой фобией дорого выходит, аж телефон менять)
УраганнаЯ• 06 февраля 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Комусь вже і 14 не супер )
и как вам?
Мне муж подарил 14 на НГ (зачем-то), теперь лежит распакованный......
фан L.O.S.T.• 06 февраля 2024
Ответ дляУраганнаЯ
и как вам?
Я в тому пості не дописала, купила 14 про. Я можу тільки з самсунгом s21 порівняти ) айфонів у мене до того не було, тільки айпад.. і тому вже 11 років )
Я б не сказала що прям дуже відрізняється від самсунгу. Мені що перший, що другий нормальні. Єдине що - фото у самсунга мені більше подобались якось.