ПробілНеПрацює• 06 февраля 2024
Подивіться біопсію вузла щитовидки
То мама здавала. Лікар не відповідає поки
ПробілНеПрацює
• 06 февраля 2024
Ответ дляОченьценная
Не знаю, але Гугл пише, що все це доброякісне
Дай боже
Цигарний шланг• 06 февраля 2024
Розмір вузла який? Фолікулярна неоплазія можу бути як добро так і онко, кінцевий діагноз тільки операція і гістологія.
ПробілНеПрацює
• 06 февраля 2024
Ответ дляЦигарний шланг
15 мм
Эскиз бесконечности• 06 февраля 2024
Вам вище написали вже. Цей вид новоутворень тільки гістологія може визначити : доброякісне чи ні. 3 з 10 випадків - злоякісні. Тому радять завжди видаляти.
Але де опис самого вузла? Ехогеність, кровоток, розміри, вигляд, стан лімфовузлів?
Де робили біопсію? Може варто скельця показати в інституті ендокринологіїї?
Як гормони?
То не складно. Після операції на другий день виписують.
Як гормони?
ПробілНеПрацює
• 06 февраля 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
Як гормони?
Нічого не маю на руках. Гормони в нормі.
Звоночек• 06 февраля 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
А по пам´яті, що там написано? Форма, обриси, васкуляризація?
ПробілНеПрацює
• 06 февраля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
А на кальцитонін здавали?
В нормі, показник 2, при нормі до 11
Королева ганделику• 07 февраля 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
В нормі, показник 2, при нормі до 11
А навіщо біопсія?
ПробілНеПрацює
• 07 февраля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
А навіщо біопсія?
Сказали по нових правилах треба з якогось там розміра вузла. Чи то в мами під 2 см. Якось так
Королева ганделику• 07 февраля 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Ясно, ну якщо що не лякайтеся, бо кальцитонін, то основний показник, головне, що він у мами в нормі. Так що повинно все бути добре. Розмір то не показник. Мені ендокринолог казав, що якщо він злоякісний, то може бути і маленький, а поганий. Також що ще здивувало, сказав, що гарні не перероджуються в погані, він якщо поганий, то одразу і росте з маленького.
ПробілНеПрацює
• 07 февраля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Дякую. Відправили на дообстеження, якщо підтвердиться, то радить видалити про всяк випадок