Дивне створіння• 06 февраля 2024
Людина змінила номер на укр
Підкажіть, будь-ласка, знайома в Німеччині була, прийшла сьогодні смс в вайбері, що вона знову змінила номер на український ( який був у неї ще до війни), як думаєте ця людина повернулась в Україну ? Запитувати у неї зараз особисто не на разі
Ондатрова шуба• 06 февраля 2024
Мои знакомые в Германии постоянно меняют номера в мессенджерах на иностранные и обратно на украинские.